• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Vestia Spoof niezbite dowody !!

Status
Not open for further replies.

Skonelapper

New Member
Joined
Sep 28, 2012
Messages
124
Reaction score
3
Witam ,

Oto niezbity dowód że Vestia OTS ma oszukany licznik :

Obecnie 394 graczy jest Online - 412 z nich jest aktywnych, 0 jest AFK.
ImageShack� - Online Photo and Video Hosting


Tutaj Filmik żeby nie było że niby fake :

WRZUTA - clip0004

Według Mnie vesta powinna Być zbanowana dożywotnie za to że tak długo oszukiwała licznik

PS: na komputerze mam jeszcze filmik jak odświeżam strone i jest napisane 0 afk i wchodzę na trainery
 
Last edited:
Nie wiem , wejdz na strone vesti i zrób też ss oraz nagraj filmik będzie wiecej dowodów .
 
Hmm... dziwna sytuacja, na pierwszy rzut oka wyglada na to ze na server jest wiecej polaczen niz graczy online. Jak tylko wroce ze szkoly, postaram sie to doglebnie przeanalizowac.

Swoja droga - dzieki za zgloszenie.
 
Hmm... dziwna sytuacja, na pierwszy rzut oka wyglada na to ze na server jest wiecej polaczen niz graczy online. Jak tylko wroce ze szkoly, postaram sie to doglebnie przeanalizowac.
przecież dobrze wiesz czemu tak jest, nie rób z siebie idioty większego niż jesteś ty kurwa cymbale.

#temat
Jest do tego dział otservlisty, na polish bordzie nie musisz się wypłakiwać pajacu
 
przecież dobrze wiesz czemu tak jest, nie rób z siebie idioty większego niż jesteś ty kurwa cymbale.

#temat
Jest do tego dział otservlisty, na polish bordzie nie musisz się wypłakiwać pajacu
Skąd mam niby wiedzieć czemu tak jest? Bez analizy raczej do tego nie dojdę. W tym momencie to ty robisz z siebie idiotę, nie ja. Osobiście gardzę spoofem i nigdy się za takie coś nie zabierałem - jakbyś umiał robić swoje servery to też byś go nie potrzebował.

@down
Nie będę kontynuował dalszej dyskusji z kimś z wypowiedziami na poziomie ~15 latka. A poza tym mam ważniejsze rzeczy do roboty.
 
Last edited:
Skąd mam niby wiedzieć czemu tak jest?
Bo spoofowałeś nie raz cipko.
Bez analizy raczej do tego nie dojdę.
z analizą też nie, noskillu.
W tym momencie to ty robisz z siebie idiotę, nie ja.
jednak nadal ty.
Osobiście gardzę spoofem i nigdy się za takie coś nie zabierałem
hahaha x666.
jakbyś umiał robić swoje servery to też byś go nie potrzebował.
za karę dziś jak będziesz laske opierdalał to masaż jedną ręką, drugą napiszesz 1000 razy "AZI TO MÓJ BÓG I JEST NAJLEPSZY WE WSZYSTKIM CO ROBI ORAZ W TYM CZEGO NIE ROBI TEŻ."
 
Ernest JP wiem że jest dział otservlisty, ale napisałem tutaj ponieważ było już tu kilka tematów na temat vesti i za każdym razem xinn mówił że mamy pokazać twarde dowdy na oszustwo . Dlatego też zamieściłem tutaj tego posta by dotarł on do większej liczby użytkowników otlandu którzy interesowali się sprawą Vesti

Crypton3
Nie sądzę że na twoim otsie nie gra dużo graczy , bo zapewne gra ale myślę że 1/6 graczy jest oszukana . Przedstawiłem tutaj twarde dowody . Jest nie możliwe że coś się stało w silniku i pokazuję złą liczbe graczy.

PS: Przy okazji tutaj ss z spoofu rexora.net , ImageShack� - Online Photo and Video Hosting
 
Zawiść, zazdrość zamiast starać się mieć więcej.
 
Hmm... dziwna sytuacja, na pierwszy rzut oka wyglada na to ze na server jest wiecej polaczen niz graczy online. Jak tylko wroce ze szkoly, postaram sie to doglebnie przeanalizowac.

Swoja droga - dzieki za zgloszenie.

Skąd mam niby wiedzieć czemu tak jest? Bez analizy raczej do tego nie dojdę. W tym momencie to ty robisz z siebie idiotę, nie ja. Osobiście gardzę spoofem i nigdy się za takie coś nie zabierałem - jakbyś umiał robić swoje servery to też byś go nie potrzebował.

@down
Nie będę kontynuował dalszej dyskusji z kimś z wypowiedziami na poziomie ~15 latka. A poza tym mam ważniejsze rzeczy do roboty.


HEHEHE jakbym oglądał tvn24 i wywiad z jakimś politykiem...


Nie wiem , wejdz na strone vesti i zrób też ss oraz nagraj filmik będzie wiecej dowodów .

hahah no napewno kur.wa nie mamy nic innego do roboty

wyjebane mam, crypton! dobrze, spoofuj ile wlezie, tak trzymaj!
 
znam odpowiedź, powiedzmy że dolicza sobie np:200 ludzi do akt, a że jest mniej afków to teraz widać ze spuff

Server Status
Obecnie 631 graczy jest Online - 650 z nich jest aktywnych, 0 jest AFK.
 
znam odpowiedź, powiedzmy że dolicza sobie np:200 ludzi do akt, a że jest mniej afków to teraz widać ze spuff
Po co mam doliczać skoro gra 600+ graczy? Chcesz to mogę zrobić sesję na TeamViewerze, wylistuję ilość połączeń do 7172 i poszukasz sobie tych "doliczanych graczy".
 
No jest spoof ale co z tego?
Ma dobry serwer i tyle i 400 osób napewno gra :)
 
Zazdrość i tyle.
Może lepiej ogarnijcie swoje serwery.
 
Nikt nie mówi o zaniżaniu a pokazywaniu uczciwej ilości graczy , są także inne sytuacje kiedy sprawdziłem że oszukujesz licznik . Np co dziennie koło 14=15 pokazuje 5-15 afk , wchodząc na trainery można naliczyć 2x wiecej
 
Po co mam doliczać skoro gra 600+ graczy? Chcesz to mogę zrobić sesję na TeamViewerze, wylistuję ilość połączeń do 7172 i poszukasz sobie tych "doliczanych graczy".
no to dawaj ogólnodostępna sesje dla każdego na Twitch jak chcesz uciąć dyskusje. wylistujesz polaczenia do silnika a nie na port i pokazesz wszystkie ipki

a i ten co sie stało że nagle pokazuje afków ? (co niby było zjebane wcześniej? prosze pochwal się)

- - - Updated - - -

dalej to samo xD
Server Status
Obecnie 605 graczy jest Online - 606 z nich jest aktywnych, 0 jest AFK.
 
no to dawaj ogólnodostępna sesje dla każdego na Twitch jak chcesz uciąć dyskusje. wylistujesz polaczenia do silnika a nie na port i pokazesz wszystkie ipki

a i ten co sie stało że nagle pokazuje afków ? (co niby było zjebane wcześniej? prosze pochwal się)
Raczej byłbym za TeamViewerem.

Co do tego drugiego - nic się nie zjebało, po prostu prawdopodobnie zjebany jest skrypt na pokazywanie ilości graczy online (używam tego co większość z was - http://otland.net/f451/how-not-count-x-logged-players-81370/). Problemem jest większa o około 10-30 (zmienia się to wraz ze wzrostem ilości graczy) ilość połączeń do TFSa. Jednak jeszcze większym problemem jest to, że dropując te 'nadmiarowe' adresy IP (które są listowane przez grepa, a których nie ma w grze) w IP tables, po pewnym czasie gracze zaczynają się skarżyć, że oni lub ich koledzy nie mogą wbić na server.

Cóż... będę musiał spróbować przejść na jakiegoś nowszego reva i sprawdzić, czy problem nadal będzie występował (z tego co wiem to w nowszych revach rozwiązano pokazywanie ilości graczy trochę inaczej).
Na chwilę obecną usuwam Vestię z otservlist do czasu rozwiązania tego problemu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top