• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Vestia Spoof niezbite dowody !!

Status
Not open for further replies.
Vestia już nie ma bana na liście widze a tutaj się okazuje że 904 osoby bez ani jednej AFK? Dziwne?
View attachment 21030
Jak mam mieć AFKi jak po paru minutach po exicie wyrzuca z gry?
Swoją drogą - nie ma to jak doszukiwać się spoofa na serwerze, gdzie kolejki są po 200+ graczy ^^
 
Mnie dziwi ten wykres : Imageshack - beztytuuzvs.png
a dokladnei nagly spadek graczy z 1-2 godzina w nocy a potem lekki przyrost , gdzie pozniejsze wykresy vesti wgl inaczej wygladaly w tamtym czasie , screen byl zrobiony ostatnio w długim wekkendzie
 
Mnie dziwi ten wykres : Imageshack - beztytuuzvs.png
a dokladnei nagly spadek graczy z 1-2 godzina w nocy a potem lekki przyrost , gdzie pozniejsze wykresy vesti wgl inaczej wygladaly w tamtym czasie , screen byl zrobiony ostatnio w długim wekkendzie
Przeważnie w godzinach nocnych między 0:00 - 2:00 wyłączam na chwilę serwer w celu wprowadzenia nowości. Zauważ też, że nie wszyscy mają reconnecta.
 
Prawdopodobnie mowisz racje, napewno spofowac by ci sie nie oplacalo bo bys sam sobie kolejek nie tworzyl . Pozostaje tylko pogratulowac serwera :)
 
Jak mam mieć AFKi jak po paru minutach po exicie wyrzuca z gry?
Swoją drogą - nie ma to jak doszukiwać się spoofa na serwerze, gdzie kolejki są po 200+ graczy ^^

Ile kurwa? 200? Ja stalem z 1100 miejsca w kolejce.
 
Crypton a tak na poważnie czemu nie wpuścisz więcej typa? chociaż te 1000 o 100 więcej zawsze to mniejsze kolejki a miejsca nie powinno aż tak ubyć.
 
@UP
Zapewne brakuje mu procka ;)
RL-map gdzie masz w huk afkow jednak nie scisnie Ci tak procka jak EVO na ktorym wszystko expi.
 
Maszynę kupuję się adekwatną do popularności i wymagań serwera.
Chyba że to kolejny chwyt! :]
 
@Kanier
A TFS z ilu rdzeni korzysta? Z tego co wiem firmy hostingowe oferuja procki o taktowaniu 3,4GHz - takie lepsiejsze.
Wiec co ci po lepszym dedyku jezeli i tak taktowanie zostanie podobne. Zmieni sie ilosc rdzeni, ktora w TFS i tak nic nie daje.

* mowie o podstawowym TFS

@Edit
A wiem ze przy okolo 1k graczach taki procek dziala juz na ~90%.
 
@Kanier
A TFS z ilu rdzeni korzysta? Z tego co wiem firmy hostingowe oferuja procki o taktowaniu 3,4GHz - takie lepsiejsze.
Wiec co ci po lepszym dedyku jezeli i tak taktowanie zostanie podobne. Zmieni sie ilosc rdzeni, ktora w TFS i tak nic nie daje.

* mowie o podstawowym TFS
Nie wiem czym się różni TFS od tego podstawowego, ale ten którego ja znam obsługuję wielowątkowość.
 
@Lukanio

Jak już support tfsa piszę że wykorzystuję wielowątkowość to skąd bierzesz swoją teorię?
Jak by się tak nie dało że evo nie utrzyma powiedzmy 1100 graczy to jakim cudem nawet biorąc pod uwagę afk players shadow utrzymuje 2000 graczy?

Oczywiście po pełnej optymalizacji, a sądzę że Crypton to robi.
 
Nie wiem czym się różni TFS od tego podstawowego, ale ten którego ja znam obsługuję wielowątkowość.
Wielowątkowość? Niby jakaś tam jest, ale szału nie ma.
4bcioMG.png


Ale domyślam się, że chodzi Ci o najnowszego reva w którym sprawa wielowątkowości została lepiej rozwiązana?

Oczywiście po pełnej optymalizacji, a sądzę że Crypton to robi.
Właśnie pracuję nad przejściem z archaicznego r3777 na r5961. Skok wydajności na pewno będzie odczuwalny.
 
@UP
Wlasnie o to mi chodzi widac dokladnie te procenty i tutaj Kanier masz odpowiedz... I tak lepiej wyglada ta "wielowątkowość" w tym 3777 niz jak to bylo za czasow 8.4-8.5 :D

@Kanier
Jeszcze duzo musisz sie nauczyc moj mlody padawanie
 
aktualnie tfs uruchamia 3 wątki (asio, dispatcher i scheduler), a jak ktoś ma pomysł jak na tym etapie projektu to zoptymalizować to śmiało, proszę się nie wstydzić
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top