• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wakacje

Status
Not open for further replies.
No ja w tym roku to do grudziadza na troszkę. Tak to codziennie jakieś wypady do Stegny/Krynicy bo mam tylko 70km - to nie ma poco nawet hotelu rezerwować.

A w tamtym roku Chorwacja (dokładnie Makarska), no a w przyszłym to Egipt :)

Bylem w chorwacji na makarskiej ;pp
;D
 
@Mateuszx

W Sharm są najlepsze rafy koralowe : P
Jaki hotel?
Ja byłem w Crown Plaza. Ogólnie bardzo fajnie, tyle, że ja byłem w październiku. W sumie to lepiej bo nie ma aż takiej mega pizgawy słonecznej ^^
 
Last edited:
Ja też wybieram się do Egiptu, ale do Hurgady.
 
Ta ja w ubieglym roku na wakacje za granica wydalem mniej kasy niz w polsce.
 
Ja bede w wakacje caly czas gral w tibie nieustannie okolo 23h reszte przespie i znow tak w kolko maciejowa i bede najlepszy na tibijskiej arenie :)
 
Ogólnie to Wrocław lub Wodzisławski rynek. A tak to mogę zwiedzić wszystko przez google map ;x
 
No więc praca, praca i melanże, nigdzie nie jadę.
 
Lipiec - Rypin, 4.08 - Bydgoszcz, między drugą połową sierpnia a początkiem września lot do Anglii
 
kulfon, powiadasz Asia? yhy ;s

JASTARNIA POWTARZAM JASTARNIA. Super miejsce nad morzem, zatoka, port, hel, morze, fajne placówki, czego chcieć więcej? oby dupek nie zabrakło
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top