• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

War Serwer

Azi

Banned User
Joined
Aug 12, 2007
Messages
1,167
Reaction score
53
Location
Włocławek
Witam, tworzę sobie od pewnego czasu serwer war - pvp enforced no i nie mam pomysłów jakie systemy można porobić... może ktoś z was ma jakieś dobre i się podzieli? jak na razie jest zrobione:

- w pz gracze mogą przez siebie przechodzić, nie ważny jest poziom.
- blokada pushowania z pz, nie można nikogo przesunąć jeżeli stoimy w pz (wysuwanie graczy bijących się przez graczy z protection zone naprawde potrafi wkurzyć)
- Zbalansowane profesje, nowe formuły zdobywania skilli i magic levela
- Training zone bez pz - na wyspie nie ma protection zone, gracze mogą się normalnie bić, z tą różnicą, że zadaje się tam tylko 30% obrażeń, a czary leczące/potiony dają tylko 50% ilości, którą dają na normalnych polach bitwy
- Unikalny skull system - z pewnością nie ma go żaden inny OTS, także awansuje się w skullach poprzez zdobywanie fragów, ale ich ilość zależy od innych graczy, gdyż twój skull zależy od twojego rankingu w statystyce dziennych fragów:

#rank = #skull
1-3 = blackskull
4-10 = red skull
11-20 = white skull
21-35 = green skull
36-50 = yellow skull

Mapy jeszcze nie mam, bo nikomu z zaprzyjaźnionych mapperów się nie chce ruszyć dupy, więc jeżeli im się nadal nie będzie chciało użyję mapy karamy-war.net.pl + ew. nowe miasta.
 
Last edited:
Ten skull system fajny ,ale opisz go bardziej bo nie wiem czy dobrze skumałem.
A więc tak, jest dzienny ranking fragów (kto zdobył najwięcej fragów w ciągu dnia), liczący się od 00:01 do 23:59 każdej doby.
Wyróżnieni czaszkami są najlepsi gracze z tego rankingu i muszą walczyć, żeby utrzymać się na pozycji, bo jak ktoś ich prześcignie to ich czaszka się zmienia na inne kolory, zależnie do którego ranku spadli w statystyce dziennej. np. 1-3 top mają black skulle, 4-10 red skulle itd. : )
Pod koniec dnia o 00:00 fragi dzienne się dodają do tygodniowych, a licznik jest restartowany.
Na profilu gracza zostanie dodana jego czaszka (jeżeli posiadał) z danego dnia w tabelce osiągnięcia, a także 3 pierwszych dostanie po kilka premium points (będzie można zdobyć je na wiele możliwości podczas gry na serwerze) : )
 
Last edited:
A więc tak, jest dzienny ranking fragów (kto zdobył najwięcej fragów w ciągu dnia), liczący się od 00:01 do 23:59 każdej doby.
Wyróżnieni czaszkami są najlepsi gracze z tego rankingu i muszą walczyć, żeby utrzymać się na pozycji, bo jak ktoś ich prześcignie to ich czaszka się zmienia na inne kolory, zależnie do którego ranku spadli w statystyce dziennej. np. 1-3 top w ciągu dnia mają black skulle, 4-10 red skulle itd. : )
Uuuuuu, ale waste!
 
W zasadzie to nic nowego nie masz na tym swoim serwerze. Wszystko można znaleźć na innych war serwerach, więc wątpię, że Ci to wypali. Jedyną nowością jaką zauważyłem jest opcja z wypychaniem ludzi a reszta jest zerżnięta...

@Down
Azi said:
http://otland.net/f28/war-serwer-149701/
jestes online, to racz odpisać na to co ci napisałem.
Jesteś żałosny :/
 
Last edited:
W zasadzie to nic nowego nie masz na tym swoim serwerze. Wszystko można znaleźć na innych war serwerach, więc wątpię, że Ci to wypali. Jedyną nowością jaką zauważyłem jest opcja z wypychaniem ludzi a reszta jest zerżnięta...
uważasz, że skull system jest zerżnięty? pokaż mi serwer, który posiada, lub posiadał taki jak mój, a jak nie to wypierdalaj prosto w krzoki.


Jesteś żałosny :/
skopiowałeś pw, które ci wysłałem, no i powiedź gdzie jestem żałosny?
mówisz, że wszystko zerżnięte, to chcę, abyś pokazał mi chociaż jeden serwer który ma taki skull system.
Ty jesteś jebanym nonamem, z wiedzą mniej więcej taką jak kaczyński w sprawie konopi.
 
Last edited:
W zasadzie to nic nowego nie masz na tym swoim serwerze. Wszystko można znaleźć na innych war serwerach, więc wątpię, że Ci to wypali. Jedyną nowością jaką zauważyłem jest opcja z wypychaniem ludzi a reszta jest zerżnięta...

@Down

Jesteś żałosny :/

Niby z czym jest żałosny? I pokaż mi takie systemy jakie on ma na tym warze.
Wy się naprawdę dopierdalacie do wszystkiego czego się da..
 
Będzie system upijania nastolatek ? Lub chociaż polewania zęba benzyną ? Jak nie to nie gram :/
 
Last edited:
Jakiś nowatorski pomysł walk między gildami, oczywiście oprócz systemu zamków.
 
AZI moze taka mape bys chcial
http://otland.net/f485/map-pvp-enfo-edge-141290/

Jakos bysmy sie dogadali ;p
co do war servera to fajnie by bylo zeby
Level - Szybko szedl bez ograniczenia i zeby sie nie zapisywal !
Skil/mlvl - mogly by sie zapisywac i zeby nie spadalo przy deadzie nic, a na training monkach zeby hity wchodzily 80% a healing 50% byl ^^


@Down
NIE TO MA BYC WAR SERVER !
Chcesz wbijac lvle to idz na pvp!
Na war serverze gra sie ciagle od poczatku
 
Last edited:
Będzie system upijania nastolatek ? Lub chociaż polewania zęba benzyną ? Jak nie to nie gram :/
jak chcesz prowokować to nie ma problemu, specjalnie dla ciebie zrobię system ruchania twojej starej, mam nadzieję, że odpowiedź ciebie usatysfakcjonowała.

Jakiś nowatorski pomysł walk między gildami, oczywiście oprócz systemu zamków.
coś się wymyśli :D

Co do mapy to już jest w produkcji.

A co do levelu to myślałem o tym, aby wbijał się bardzo ciężko, na pewno więcej by spadało przy deadzie, żeby każdy gracz miał w miarę wyrównane szanse, jeżeli chodzi o poziom. Skille i mlvl nie spadają ; )
 
Skoro level będzie się zapisywał to znów będzie to typowy server wyłącznie dla teamów zupełnie jak karamy.
 
Skoro level będzie się zapisywał to znów będzie to typowy server wyłącznie dla teamów zupełnie jak karamy.

Dokladnie

A co do levelu to myślałem o tym, aby wbijał się bardzo ciężko, na pewno więcej by spadało przy deadzie, żeby każdy gracz miał w miarę wyrównane szanse, jeżeli chodzi o poziom. Skille i mlvl nie spadają ; )

powiedz mi co to za frajda wbic na war server gdzie wolno leci lvl ?


Ja tam lubilem Edge /
Warots.net.pl - do czasu kiedy wprowadzili ograniczenie lvlowe
pamietam gralo sie od restartu do restartu wbilem 120-400 lvl to 2000 lvlowy team mnie exivowali i scigali przez pare h =d

ale to jest frajda a nie!

Fajnie zebys zrobil mniej wiecej :
start 100
Wbicie 100-200 dosc szybko {"przykladowy exp 10x"}
201-250 dosc dobry {"przykladowy exp 9x"}
250-300 sredni [exp i mozliwosc bicia go 105+lvle) {"przykladowy exp 8x"}
300-350 dosc wolny [exp i mozliwosc bicia go 110+lvle) {"przykladowy exp 7x"}
350-400 wolny [exp i mozliwosc bicia go 140+lvle) {"przykladowy exp 6x"}
400+ bardzo wolny [exp i mozliwosc bicia go 170+lvle) {"przykladowy exp 5x"}
 
Last edited:
Dokladnie



powiedz mi co to za frajda wbic na war server gdzie wolno leci lvl ?


Ja tam lubilem Edge /
Warots.net.pl - do czasu kiedy wprowadzili ograniczenie lvlowe
pamietam gralo sie od restartu do restartu wbilem 120-400 lvl to 2000 lvlowy team mnie exivowali i scigali przez pare h =d

ale to jest frajda a nie!

Fajnie zebys zrobil mniej wiecej :
start 100
Wbicie 100-200 dosc szybko {"przykladowy exp 10x"}
201-250 dosc dobry {"przykladowy exp 9x"}
250-300 sredni [exp i mozliwosc bicia go 105+lvle) {"przykladowy exp 8x"}
300-350 dosc wolny [exp i mozliwosc bicia go 110+lvle) {"przykladowy exp 7x"}
350-400 wolny [exp i mozliwosc bicia go 140+lvle) {"przykladowy exp 6x"}
400+ bardzo wolny [exp i mozliwosc bicia go 170+lvle) {"przykladowy exp 5x"}


lol co za trolle, ograniczenie lvl jest po to by kombinować, a nie jak ty 400 lvl i kozak pfff, żałosne

najlepiej zrobić coś podobnego jak karamy, tylko lepszego, bo to lubią ludzie


btw. pvp jest CIEKAWSZE NA MNIEJSZYCH LVL'ACH NIŻ NA 400

na 400 jest 0 myślenia tylko bombują się i liczą komba etc. sretecera.

na 50 lvl trzeba kombinować, słabo hitasz, słabo się leczysz
 
Back
Top