• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Where exp 300+ lv ?

more gimbusie


Gimbusie właśnie widać kto tu bananem jest że postacie kupuje i nawet nie umie expić hahahaha chuj Ci w morde rozjebany żydzie. Tam już stary szykuje mydło z matki żydówki alkoholiczki jebanej będziesz nią dupsko szorował. Piąteczka.
 
Gimbusie właśnie widać kto tu bananem jest że postacie kupuje i nawet nie umie expić hahahaha chuj Ci w morde rozjebany żydzie. Tam już stary szykuje mydło z matki żydówki alkoholiczki jebanej będziesz nią dupsko szorował. Piąteczka.

Coś lepszego bo to nie jest śmieszne ;/ A żałosne, mam już trochę wniosków że 2 facetów cie wychowuje brudasie brazolowy
 
Gimbusie właśnie widać kto tu bananem jest że postacie kupuje i nawet nie umie expić hahahaha chuj Ci w morde rozjebany żydzie. Tam już stary szykuje mydło z matki żydówki alkoholiczki jebanej będziesz nią dupsko szorował. Piąteczka.
ogarnij sie gimbusie, jedziesz po jego starych klepiąc nudne teksty, bo kupił postać? Lubisz wydawać cudze pieniądze? Pewnie swoich nie masz, bo jesteś z patologicznej rodziny i to o matce alkoholiczce z własnych doświadczeń. Wyzywaj mnie teraz, ja tego nie przeczytam, a Ty wiesz, że ja miałem racje, żegnam.
 
no to albo lizard city albo goroma lub banuta jak nasz harcerz veziv z banutki
 
Chuj jakies piony sie odzywaja jakis tajfunek sam name mowi ze potrzebujesz czułości a dwóch ojców to możesz mieć Ty bo wypierdalasz z takim tekstem do mnie z dupy wziętym. Idz usiądz na butelke i się zrelaksuj gównixie :/ gostek wbił 200 lvl na shadow i koniec karierki ale coś próbuje pocisnąć jebany piesek. Coś Ci kurwo powiem takich jak Ty to się goni czaisz? Lewa kurwo :*
 
Back
Top