• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Windows 8

Tak opłaca się, według mnie jest to rewelacyjny system - dla tabletów, laptopów i komputerów stacjonarnych. Aktualny koszt Windows 7 to chyba ~350 złotych.
 
Nieprawda, jest spierdolony.
Jakieś argumenty, czy to po prostu kolejny mistrzu co wali stereotypami? Miałeś go chociaż na dysku zainstalowanego?
 
Jakieś argumenty, czy to po prostu kolejny mistrzu co wali stereotypami? Miałeś go chociaż na dysku zainstalowanego?

A Ty miałeś że polecasz ? Marketingowcy z microsoftu aż tak oczka zamydlili ? A może śliczne kafelki na pulpicie w zamian za zjebaną nawigację?

Developer preview 2 miesiące here, po 2 miechach nie wytrzymałem i wyjebałem, wróciłem do sprawdzonej 7. Kafelki, odejście od desktopowych standardów ze wcześniejszych windowsów, optymalizacja, wieszanie się ot tak aplikacji, niezrozumiała nawigacja, microshit store, marna próba doścignięcia androida w swojej prostocie i minimalizmie, wystarczy czy wymieniać dalej znawco kafelków ?
 
A Ty miałeś że polecasz ?
Miałem, nie mówię czegoś czego sam najpierw nie sprawdziłem.

A może śliczne kafelki na pulpicie w zamian za zjebaną nawigację?
A gdzie masz zjebaną tą nawigacje? Kafelki po prostu ikonami, które kiedyś były na pulpicie - prosta zamiana, ale widzę że niektórzy się już gubią. Plus do tego, że szukanie aplikacji jest teraz dużo prostsze - wystarczy wpisać tylko nazwę.

Kafelki, odejście od desktopowych standardów ze wcześniejszych windowsów, optymalizacja, wieszanie się ot tak aplikacji, niezrozumiała nawigacja, microshit store, marna próba doścignięcia androida w swojej prostocie, wystarczy czy wymieniać dalej znawco os
  • optymalizacja Windows 8 jest szybszy niż Windows 7, i tutaj nie, że zmyślasz nie stworzone historie, wszystkie benchmarki możesz znaleźć w internecie droga wolna.
  • wieszanie się Nie wiem jak było w wersjach próbnych, ale po to były one stworzone, aby po prostu wykryć takie usterki i je zniwelować.
  • microshit store Nikt nikomu nie każę z niego korzystać, przecież bez problemu możesz instalować gry/programy z innych sprawdzonych ci źródeł. Windows 8 nie każe się posiadać wszystkich aplikacji z Windows Store.
 
Czytałem że jak ktoś ma słabszego kompa czyli 2.00 GHz i 3gb ramu to już będzie mulił(chodzi mi o to ile zajmuje i ile ramu bieże ) prawda?
 
Z tego co mój kuzyn siedział na win8 to słysze same żale, po kilku dniach działania i tak trzeba było reinstall zrobić (system przy bf3 się wykrzaczył). Co z tego też, że miał nie ruszać plików przy naprawie jak i tak je spieprzył xd

Generalnie po tym, jak uporczywie siedziałem przy XP i przeszedłem na 7 to nie mam zamiaru tykać 8. Wg pewnej teorii następca 8 będzie dobry ; ] (win 2k sucks, win xp git, vista sucks, 7 git, 8 sucks, 9 ???).
 
Jak najbardziej co drugi system dają spierdolony. Kusi mnie instalacja Win 8 bo i tak mam licencję na wszystkie produkty Microsoftu (jak i pewnie niektórzy studenci tutaj).
Z tego co słyszałem (a wielu kolegów używa Win8 od 2 miesięcy), wszystkie aplikacje z Win7 działają i podobno nawet działa "zgodność aplikacji". A interfejs wygląda gówniane, ale podobno idzie się przyzwyczaić.
 
HIHI ja właśnie czekam na emaila z kontem do msdnaa, gdy takowy otrzymam zaraz ściągam. Mój wykładowca chwalił ten system ale powiedział jedno "System bardziej dla ludzi którzy zaczynaja zabawe z windowsem, bo bardzo dużo zmienione".
 
Z tego co mój kuzyn siedział na win8 to słysze same żale, po kilku dniach działania i tak trzeba było reinstall zrobić (system przy bf3 się wykrzaczył)
Mam około przegranych 100 godzin w Battlefield 3 na swoim Windows 8 i żadnych błędów nie miałem do tego czasu, zawieszeń itd.

Wg pewnej teorii następca 8 będzie dobry ; ] (win 2k sucks, win xp git, vista sucks, 7 git, 8 sucks, 9 ???).
Teoria godna mistrzów.
 
A Ty miałeś że polecasz ? Marketingowcy z microsoftu aż tak oczka zamydlili ? A może śliczne kafelki na pulpicie w zamian za zjebaną nawigację?

Developer preview 2 miesiące here, po 2 miechach nie wytrzymałem i wyjebałem, wróciłem do sprawdzonej 7. Kafelki, odejście od desktopowych standardów ze wcześniejszych windowsów, optymalizacja, wieszanie się ot tak aplikacji, niezrozumiała nawigacja, microshit store, marna próba doścignięcia androida w swojej prostocie i minimalizmie, wystarczy czy wymieniać dalej znawco kafelków ?

Nie powiedziałbym że android to prostota i minimalizm :p

A co do windowsa 8, polecam wypierdzielić wszystkie domyślne kafelki z Modern UI i dodać tylko swoje jako używane programy. Co do szukajki to akurat w windowsie 8 chodzi dużo szybciej niż w win 7, tak jak sam system.
 
Ja tam zostaje przy Win 7 Ultimate, póki co nie widzę lepszej alternatywy, no chyba że Win 8 się okaże ciekawa, kusi mnie troszkę zakup bo mam oryginała to mam za grosze tą 8, ale póki co zostaję przy 7 :D
 
a ja tak się zastanawiam bo mam jebaną vistę, która niby miała być lepsza od xp'ka tylko niewiele miało być gorsze, a chuja prawda, a teraz nie chcę popełnić tego samego błędu, że nie 7 tylko 8 bo nowsze...

chociaż oglądając te reklamy windowsa 8 to najpierw wgl myślałem za pierwszym razem, że pojebana reklama nie pasująca do produktu, a z czasem gdy leciała ta reklama to nuciłem piosenkę xDDDD

ale z reklamy to naprawdę chujowo wygląda wszystko, ale chuj z wyglądem, mam pytanie czy coś oprócz tego niby wieszania się w próbach, jest coś jeszcze zjebane?
 
Back
Top