• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wipe Agains aka retards

The fact that you actually makes a post about it, shows me what it meant to you.
And I know for a fact that you admire us cause we are better than everyone else.

So I will thank you for admiring us, and tell you that this was the only chance you where given to such a post, and you took it, good!
 
Stop insulting them both teams make good job
 
Veziv shut it, we all know you would love to make 400 forum threads about you winning over Wipe Again.

To thread starter; Wooow congratulations! You won ONE warmode but what I can see is that Wipe Again is still doing their own shit on the OT so nothing has really changed. GGWP brejn. One win doesnt mean you are fakkin dem in lé anuz fagit... You are allowed to make a thread when Calar & Co says good bye.
 


NO COMMENT _/

Ty Czeko serio jesteś niedojebany jakiś. Każdy warmode jaki mieliśmy przed wami z Drako czy kimś dziękowali za fajne warmody, a Ty to już pokazujesz niższy poziom niż pierdolony brazol - jakbyśmy nie byli polakami to byś pisał jak oni "JAJAJAJ HUDUHFDAUHFUASFUHSODFUSHJOFDS WIPE LOST - FUCKTARDS". Raz to i się ślepej kurze trafi, a taką masą to sobie możecie nawzajem obciągnąć. Jak wczoraj o 14:00-14:30 na thais nas było 16, a was niby "15" jak to pisał Drako, chociaż online było 25+, to spierdalaliście gdzie idzie - inaczej mówiąc "akcja kompas". Więc nie podniecaj się tym, że wygraliście jak was było ponad 10 więcej, bo tutaj nie ma czym. Prawda jest taka, że każdy warmode jaki mieliśmy i było nas po równo z obu stron to zawsze był win, a jak +10 więcej to oporek i podnieta jak wytną/wygrają. My nie boimy się wyjść nawet jak jest mało, nie płaczemy o lvl (tak jak o Gymie pierdoliliście, że padnie i nie przyjdzie - padł i gra dalej, nie pierdoli się, nie boli go lvl). A wy jak widzicie jak w was rasz leci to od razu "BACK BACK BACK - THEY ARE RUSHING US" na vt i spierdalando, bo równa battelka jest. Nie wiem co was kurwa podnieca w takim 'czymś', że wygrywacie wm masą i od razu "noobs, retards" etc.

Ofc they are noobs, confidents and Suckers :)

Jak się czyta, to co piszesz to po prostu ma się dosyć - nie idzie ani pomyśleć gdzie takie niedojebki się rodzą. Więc lepiej synku, uchyl okno, co trochę tlenu wleci do Twojego pokoju, a nie wąchasz swoje bąki tylko, wyjdź też na dwór przynajmniej raz na parę dni (i nie tylko do gimbazy i do domu tylko z kolegami - o ile ich masz, bo po Twoim poziomie intelektualnym wątpię, że ich masz, bo kto by chciał takiego imbecyla słuchać) i poczytaj coś książek żeby Ci ten mały orzeszek w bani trochę urósł.

PS: Wyjdźcie 20vs20 czy tam 30vs30 to macie przekopke.

Nie piszę po angolu bo to jest tylko i wyłącznie do Ciebie skierowane.​
 
Ty Czeko serio jesteś niedojebany jakiś. Każdy warmode jaki mieliśmy przed wami z Drako czy kimś dziękowali za fajne warmody, a Ty to już pokazujesz niższy poziom niż pierdolony brazol - jakbyśmy nie byli polakami to byś pisał jak oni "JAJAJAJ HUDUHFDAUHFUASFUHSODFUSHJOFDS WIPE LOST - FUCKTARDS". Raz to i się ślepej kurze trafi, a taką masą to sobie możecie nawzajem obciągnąć. Jak wczoraj o 14:00-14:30 na thais nas było 16, a was niby "15" jak to pisał Drako, chociaż online było 25+, to spierdalaliście gdzie idzie - inaczej mówiąc "akcja kompas". Więc nie podniecaj się tym, że wygraliście jak was było ponad 10 więcej, bo tutaj nie ma czym. Prawda jest taka, że każdy warmode jaki mieliśmy i było nas po równo z obu stron to zawsze był win, a jak +10 więcej to oporek i podnieta jak wytną/wygrają. My nie boimy się wyjść nawet jak jest mało, nie płaczemy o lvl (tak jak o Gymie pierdoliliście, że padnie i nie przyjdzie - padł i gra dalej, nie pierdoli się, nie boli go lvl). A wy jak widzicie jak w was rasz leci to od razu "BACK BACK BACK - THEY ARE RUSHING US" na vt i spierdalando, bo równa battelka jest. Nie wiem co was kurwa podnieca w takim 'czymś', że wygrywacie wm masą i od razu "noobs, retards" etc.



Jak się czyta, to co piszesz to po prostu ma się dosyć - nie idzie ani pomyśleć gdzie takie niedojebki się rodzą. Więc lepiej synku, uchyl okno, co trochę tlenu wleci do Twojego pokoju, a nie wąchasz swoje bąki tylko, wyjdź też na dwór przynajmniej raz na parę dni (i nie tylko do gimbazy i do domu tylko z kolegami - o ile ich masz, bo po Twoim poziomie intelektualnym wątpię, że ich masz, bo kto by chciał takiego imbecyla słuchać) i poczytaj coś książek żeby Ci ten mały orzeszek w bani trochę urósł.

PS: Wyjdźcie 20vs20 czy tam 30vs30 to macie przekopke.

Nie piszę po angolu bo to jest tylko i wyłącznie do Ciebie skierowane.​

Yeah gym does not care about lvls gym died on okolnir battle and what? ventrilo pinged and then gym died 1x on ankrahmun battle and what ? drako pinged gym very far north east but sure he's not charlover : )
 
wszyscy gadaja ooooooo Gym i Closet charlovery sraja sie o lvl, no no, oczywiscie wiecie o tym lepiej pierdolone ulungi, lvl sie bilo po to zeby go tracic, chuj ze to co Gym i ja stracimy na 2-3 detkach to odrabiamy w 1h ale cos tam jakies nieudotlenione kurwy beda pierdolic ze charlovery.. jest akcja, dobiegam do teamu bo nie bylo mnie od poczatku a widze po drodze 20 z blaszkami. co robie? spierdalam oczywiscie bo itak nie mam szans przebiec przez 20 typa tak? ale u was to jest charloverowanie, ogarnijcie mozgi i jak Alethin mowi, wyjdzcie na dwor. teraz itak bedzie spina ooooo closet no life. wisi mi to, to ze na double expie przez 2-3 dni wjebalem taki lvl to nie moja wina, lubie sobie czasami pograc a potem sie zalicie o lvlki ze u nas sa "high lvl" kto wam bronil expic? to ze tego nie potraficie to nie nasza wina. u was nie ma 300 lvl? ponoc 300 mag z ssa jest nie do zabicia nie mowiliscie tak? to dlaczego sie dalej zalicie i jaracie tym wygranym warmodem? veziv w 40 typa potrafi wyjsc na nas 20 i itak na defa pojsc, gdzie tu logika? zawsze ma byc wszystko na waszych warunkach?
@czeko mordka: typek spierdalal jak strus pedziwiatr do thais jak od niego 5 typa padlo ale bedzie cos pierdolil o wygranym warmodzie mimo to ze jest jebanym zerem i lizodupem fatimki

- - - Updated - - -

Yeah gym does not care about lvls gym died on okolnir battle and what? ventrilo pinged and then gym died 1x on ankrahmun battle and what ? drako pinged gym very far north east but sure he's not charlover : )

to ze macie vt za 0.52 grosze to tez nie nasza wina
 
Ofc they are noobs, confidents and Suckers
Ye we are confident, thats why we always fight with less ppl :D the only sucker I know is ur mother.......

The best thing is that even Veziv admitted that if he doesnt have 8-10 more players he can't do anything.
Like y-day at carlin-ab :D we had 17 players u had 22 or 23 (5-6 more than us) 2 minutes and what? u did a compass mission.

Its fine, I can't say this was a nice warmode since Veziv is a pussy that jumps from 1 def to another.......
 
Bcse u got more lvls :) and if we have equal teams we cant do nothing :) Back to 2-3 monts ago :) when we got EQUAL TEAMS AND LVLS :) U NEVER WIN WM AGAINST ME ;p So rlx and keep playing
 
Hah are u kidding me? maybe ur talking about Anton, but when Wille/Me leaded this team u maybe won 1 warmode out of 10?
 
Chuj ze jak wyszliśmy z wami na svar myślałem że po równo ale po chwili biegania(10 sec) kazałem spierdalać i mam wyjebane w wasze zdanie bo po co miał paść cały team? Hejtujcie mnie, piona. chuj że masa ważniejsze to że 95% to ogarnięci ludzie :) dajcie im na vt zajebistego komandira i siemano :D
 
Can admins or something do something against this fucking people from tibiacams spamming in polish here. They took over Tibiacams.net dont let them take over here with their ugly orc language.
 
Back
Top Bottom