• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wybór

Status
Not open for further replies.

D. Kielb

/home
Joined
Jan 12, 2010
Messages
387
Reaction score
5
Location
nisko
Cześć koledzy, potrzebuje pomocy albo sugestii jaki atlas wybrać
chodzi tu o atlasy jako sprzęt sportowy :]


Za każda propozycje daje repka :] :wub:

@edit

Kulfon chce być napakowanym koxem i zostać dresem
 
Dla mnie atlas to shit , ale to tylko moja opinia: o
 
Co do atlasu , polecam Ci kupic zwykly drazek na futryny i jakies hantelki na rece i nogi + mp3 i jazda od kompa na swieze powietrze (moze poznasz jakas wysportowana laske Xd). Byc napakowanym gostkiem z fura miesni ktory nie potrafi sie ruszac , po co , dla szacunku? , a na starsze late kupa skory obciagnietej do majtasowi ,problemy ze zdrowiem bo pewnie do tego atasilu lub laweczki bedziesz wpierdzielal kilogramy bialka. Cisnac pompki , podciagniecia na drozku tez wyrobisz mase i sile , i wyglad( o wile bardziej zajebisty niz napakowane miesnie). To moja opinia i Ch*j wam do tego :D
 
Last edited by a moderator:
Najlepiej wbijać sobie wodę z parówek, jest lepsza niż te wszystkie omnadreny i synthole razem wzięte. Tylko w mięsień, bo w żyłę pierd*lniecie w ciągu 30 sekund.
Odradza się stosowania idiotom.

I po ch*j ci jakiś atlas? Woda z parówek, kilka pompek, przysiadów, i zaraz ci się woda w mięśniach zwiąże. Polecam także picie wody po ziemniakach, posiada wiele składników odżywczych które wyszły w gotowaniu, suplement diety i odżywiania.
 
Cześć koledzy, potrzebuje pomocy albo sugestii jaki atlas wybrać
chodzi tu o atlasy jako sprzęt sportowy :]


Za każda propozycje daje repka :] :wub:

@edit

Kulfon chce być napakowanym koxem i zostać dresem

Atlas to shit... chyba, że masz jakiś naprawde dobry.
Kup sobie karnet na siłownie, ćwicz na sucho pół roku z dietą, potem jakiś mono i tak dalej... Jeżeli chcesz mieć swój sprzęt to zamiast atlasu lepiej ławeczka np. keltona, hantelki, drązek i to Ci w zupełności wystarczy. Pamiętaj, dieta podstawa.
 
Najlepiej wbijać sobie wodę z parówek, jest lepsza niż te wszystkie omnadreny i synthole razem wzięte. Tylko w mięsień, bo w żyłę pierd*lniecie w ciągu 30 sekund.
Odradza się stosowania idiotom.

I po ch*j ci jakiś atlas? Woda z parówek, kilka pompek, przysiadów, i zaraz ci się woda w mięśniach zwiąże. Polecam także picie wody po ziemniakach, posiada wiele składników odżywczych które wyszły w gotowaniu, suplement diety i odżywiania.

Omka i reszta to najgorszy syf... sama woda nic więcej i cholernie rozbija organizm.
 
eh bo ławeczkę mam własnoręcznie robiona ;P tylko ze na samej ławce za dużo nie wyćwiczysz..
 
Omka i reszta to najgorszy syf... sama woda nic więcej i cholernie rozbija organizm.

Bijesz bijesz jesteś kogzem, jak sie skończy cykl to malejesz bez codziennych treningów. I dalej masz całego ch*ja masy, po co ci tylko na chwile.
Może te pierwsze partie były znośne, i przynosiły lepsze efekty, ale te to już są k*rwa tak wyszczytowane, że na 1mg wody przypada jakieś 00000.1mg składników omnadrenu (w tym testosteronu). Najlepiej nauczyć się Muay Boran, i napie*dalać. 3 Typom z 2-3 letnim doświadczeniem w muay thai boran nie da rady nawet bojówka kogzów teddy boys trenujacych cale swoje życie na te zasrane muły.
 
Last edited:
Bijesz bijesz jesteś kogzem, jak sie skończy cykl to malejesz bez codziennych treningów. I dalej masz całego ch*ja masy, po co ci tylko na chwile.

bez sens brałem, i teraz wiem ze to był największy mój błąd :(
+20 kg do masy a potem w 1,5 miesiąca wszystko spadło :\
 
eh bo ławeczkę mam własnoręcznie robiona ;P tylko ze na samej ławce za dużo nie wyćwiczysz..

Widać masz małe pojęcie, sfd.pl poczytaj trening dla początkujących, ławeczka, sztanga, hantle? przecież masz sporo ćwiczeń na poszczególne mięsnie, na początku na TWOIM miejscu zaczynał bym od obwodówki, żeby wytrzymałość zdobyć.
 
bez sens brałem, i teraz wiem ze to był największy mój błąd :(
+20 kg do masy a potem w 1,5 miesiąca wszystko spadło :\

Mój kumpel też tak miał. Ważył coś koło 40-50 kg 5-10 strzałów 82 na klate.
Teraz odcieta dostawa omy i ch*ja. Nima. Chudnie w oczach. Jedyne rozwiazanie - mleczko dla anorektyczek, i wiazac wode w miesniach odzywkami i przerabiac tkanke tluszczowa na miesniowa. Bieganie (5-10km/24), treningi 3x w tygodniu, siłka 7x w tygodniu, i masz kondycje nie do wyjebania.
 
ja mam z everlasta laweczke. Tzn komplet laweczka (prawie jak atlas, bez wyciskania gory przez szyny ale na nogi i rece jest) +65 kg + sztanga 180cm i male gryfy kupilem sobie za 700 zl.

Oplacalo sie
 
ja mam z everlasta laweczke. Tzn komplet laweczka (prawie jak atlas, bez wyciskania gory przez szyny ale na nogi i rece jest) +65 kg + sztanga 180cm i male gryfy kupilem sobie za 700 zl.

Oplacalo sie

No i porpwanie, ja przez 1.5 roku biegalem na silownie i chuj czasu teraz nie ma to sobie kupilem pawilon na ogrodek, wjebalem do srodka laweczke, gryf i w chuj obwaznikow i odrazu widac rezultaty bo dotego jeszcze doplynie kreatyna po 6g dziennie + 3 litry wody, i jeszcze dobije do tego 400 gramow weigh gainera w tym 120g bialka i jest gitarka. Planuje jeszcze dokupic multi-gym i juz bede miec wszystko na miejscu.
 
jeżeli ty chcesz na domowej siłce się wykoksić to powodzenia ;-)

pozdrawia
koks vimoco

@lans
u mnie same ciezary sa warte ok. 2,5 tyś bo ciezarów jest ok. 1 tony
 
jeżeli ty chcesz na domowej siłce się wykoksić to powodzenia ;-)

pozdrawia
koks vimoco

@lans
u mnie same ciezary sa warte ok. 2,5 tyś bo ciezarów jest ok. 1 tony

Wystarczy miec porzadny sprzet na wszystko, multi-gym - lawka - kilka dodatkow i gitara
 
Wystarczy miec porzadny sprzet na wszystko, multi-gym - lawka - kilka dodatkow i gitara
koszt tego jest spory, a kulfonowi wrescie sie kaska skonczy wszystko sie konczy ;) i juz suprajsu nie bedzie miał

wiec póki ma kase to niech wykupi sobie karnet na pro siłke na rok
 
@up i po c*uj ci tyle, będziesz kotlety tłukł?
90/1000 pewnie z tego nie weźmiesz nawet ;d
tylko sie marnuja ;d;d
Ja mam 2 siłki, jedna u kuzyna obok, druga u kumpla.
 
@up i po c*uj ci tyle, będziesz kotlety tłukł?
90/1000 pewnie z tego nie weźmiesz nawet ;d
tylko sie marnuja ;d;d
Ja mam 2 siłki, jedna u kuzyna obok, druga u kumpla.
nie marnuje, bo cwiczy czasami kilka osób ;)
ok 300kg na 51 fi i ok 200 kg fi 26 przesadzilem z tym 1 toną, ale 500 kg 100% jest :)

4 gryfy olimpisjkie, atlas, brama, rozne pierdoły ;)
ok. 6 gryfow do wyboru fi 26, ok 20 gotowych ciezarkow od 1 kg do 50 kg

a nie ławka, gryf, ciezary i tyle... profesjonalna siłownia to jest to..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top