• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wydzierżawię Serwer Dedykowany.

Status
Not open for further replies.

ROKI721

Well-Known Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
179
Solutions
5
Reaction score
61
Location
Poland
Witam, mam na udostępnienie serwer dedykowany 6x 4.0Ghz, 16GB RAM, łącze 1Gbit/s bez limitu danych, IP stałe. ANTY-DDOS.
Udostępnię dane: FTP i dostęp do roota, serwer jest na systemie Debian 9 Stretch.
Opłacony do 07.04.2020.​
Co chcę w zamian?
- 10% zysków (o ile będą)​
- Posada na OTS.​
+Dlaczego tylko 10%?
Chcę tylko 10% zysków ze względu, że aktualnie maszyna mi zalega, a też chcę by osoba wynajmująca maszynę miała zysk. Ja udostępniam/wynajmuję, pliki są twoje,​
ty robisz konfigurację. Wiem, że początek będzie ciężki, dlatego zadbajmy najpierw o dobry start, jeśli nie wypali to te 10% będzie mało, jeśli wypali to za te 10% będę mógł sobie zalać bmkę raz w tygodniu.
_
Maszynę trzymam od trzech miesięcy, pracowaliśmy nad ważnym projektem RPG. Aktualnie ekipa nam się posypała, maszyna została zresetowana i jest gotowa do konfiguracji.
Kontakt: Forum
Po wynajmie więcej opcji kontaktu.



Miło by mi było gdybyś odpowiedział mi przy okazji na parę pytań/udzielił informacji.
Jest to formularz który pomoże mi ocenić w jakimś stopniu opłacalność udostępnienia maszyny akurat tobie!
Jaki projekt chcesz postawić (EVO/RPG/RL,WERSJA)?
Czy posiadasz zespół w tym projekcie, wiadomo, że samemu będzie ci ciężko i będzie to czasochłonne.
Po wynajmie maszyny w jakim czasie przeczuwasz start serwera?
Czy miałeś jakąś przygodę z linuxem?
Czy masz jakieś doświadczenie z debiana?
Ile masz lat?
W jakiej skali od 1 do 10 oceniasz powodzenie projektu?
Przez jaki czas projekt będzie prowadzony?
Czy masz zespół (ekipę) z którą będziesz prowadzić ots?
Czy jesteś w stanie skonfigurować pod siebie wszelkie płatnośći w sms shop?
Czy 10% zysków dla mnie to nie jest za dużo?
Czy posiadasz komunikator głosowy typu ts3/discord oraz mikrofon?
Podaj 2 ip swoich byłych wcześniejszych w obojętnie jak dalekim odstępie czasu projektów które miały reklamę.​


Proszę o zastosowanie się do powyższego formularza.
 
@F5
Pozostało 8 sztuk maszyn dedykowanych opłaconych w przedziale (pół roku/ trzy lata).
Maszyny posiadają różne od siebie parametry, maszyna opisana w temacie jest takim "średniakiem",
Wybór maszyny dostępny po wstępnej rozmowie głosowej.
Jeśli jesteś zainteresowany własnym OTs zapraszam do tematu, koszt wynajmu jednej maszyny to tylko 10% zysków z OTS'a.
Pamiętaj, zwiększasz swoje szanse wypełniając w poście formularz który został zamieszczony w spoilerze na spodzie tematu.
Jeśli natomiast chcesz zachować anonimowość zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej.

Chętnie także wspomnę, że wchodzą w grę rozmowy prywatne głosowe poprzez ts3/discord.
Jeśli jesteś zainteresowany rozmową głosową podaj Link/IP na PW a na pewno się odezwę.

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych.

Temat istnieje także na trzech innych forach.
 
Serdecznie chciałbym powiadomić iż temat jest do zamknięcia, osoby chętne zapraszam na PW.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top