• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Xampp Dostęp zabroniony!

Status
Not open for further replies.
Skasowałem zawartość a dostęp nadal pokazuję skasowałem plik & to samo co poprzednio ;p
Hmmm
 
Skasowałem zawartość a dostęp nadal pokazuję skasowałem plik & to samo co poprzednio ;p
Hmmm

Zainstaluj sobie uniform serva, nie będziesz miał takich problemów+ uniform działa trochę szybciej i mniej żre.
http://otland.net/f479/nothing-full...niform-server-forgotten-server-0-3-6-a-77593/

Tożto xampp to nic innego jak paczka podstawowych appsów - apache, mysql i inne bajerki - nawiązanie istoty tego problemu do Twojej sygnatury: powinieneś to mieć w małym paluszku.

Toż to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, linux != windows, pojmujesz tą różnicę ? W sumie napisałem że nie widziałem xampp'a od kilku lat więc tym bardziej skąd mam pamiętać strukturę plików.
 
Last edited by a moderator:
Rozumiem że mogę xamppa zmienić na jakiś inny program który będzie działał na takiej samej zasadzie? Będzie bezieczniejszy i mniej zużyał ramu?
Pod windows 7 oczywiście... ciekawe jest to co piszecie :D

Tak, to prawda, możesz zmienić :)
 
Last edited by a moderator:
Rozumiem że mogę xamppa zmienić na jakiś inny program który będzie działał na takiej samej zasadzie? Będzie bezieczniejszy i mniej zużyał ramu?
Pod windows 7 oczywiście... ciekawe jest to co piszecie :D

# Topic
Wklejka #713970 – Wklej.org

Edit
Takie pytanie z poprzedniego tematu który został zamknięty...
Jak mogę ten nie przepisany 1 GB ramu użyć na dysk albo procesor?
 
Last edited:
Niestety to wcale mnie nie zadowala ponieważ to prawda niby daje prędkość ale wpieprza mi ram nie ten który jest wolny tzw na pasku szary... ;/ ale ten który jest wolny jak to ustawie to tak jakbym dodatkowo stracił ram a ja chciałbym odblokować.

http://otland.net/f28/problem-pamia...lowana-pamiae-ae-4-gb-dostae-pne-3-gb-154246/

Ja bym na Twoim miejscu zainstalował tego 64-bitowca i się nie przejmował ale skoro już musisz mieć 32bit to obczaj ten artykuł : Wykorzystaj cały RAM w systemie 32-bitowym! - Artykuły - Chip.pl
 
Zainstalowałem tego uniforma ale wszystko pięknie do czasu...
Przy instalacji strony nadal nie widzi bazy nie może się połączyć eh ; / ciekawe czy to ogarne.

Co do bitów ściągnełem 64 bitowy i zainstalowałem ale nadal to samo było... nie wiem ocb
 
Zainstalowałem tego uniforma ale wszystko pięknie do czasu...
Przy instalacji strony nadal nie widzi bazy nie może się połączyć eh ; / ciekawe czy to ogarne.

Co do bitów ściągnełem 64 bitowy i zainstalowałem ale nadal to samo było... nie wiem ocb

Jak to możliwe że na 64 bitowym systemie dalej nie wykrywa tej pamięci hmm.
Co do uniforma to przeszukaj temat co Ci wysłałem bo nie wykluczone że nie znajdziesz tam odpowiedzi, a jak nie to zadaj pytanie własnie tam, na pewno Ci ktoś pomoże.
 
"a twój sprzęcior obsługuje x64? bo może jedynie x86...? "
Prawda przy instalacji mialem do wyboru x86 i x64 ale nie wiedziałem co to jest te x86 i wybrałem x64 nie próbowałem x86
Tak jak pisałiście wybrałem język polski lecz nadal wszystko było w języku angielskim.
10 x prubowałem instalować tego UniServera i cały czas mam tylko problem taki że jest brak dostępu do phpmyadmin albo przy instalacji acc nie widzi bazy mysql hmmm teraz główne pytanie, gesior acc na tym wg działa?


Edit
Uni nie chciał działać ponieważ był na dysku razem z xamppem chyba najwidoczniej przeniosłem wszystko na pulpit i śmiga znakomicie i nie ma tego zasranego braku dostępu wydaje się być lepszy od xamppa ale co do ramu to nie wiem może o 200 mniej żre jakoś tak ;p


Zrobiłem test firewalla na stronie
Code:
Security Scan Results

Below you'll find the results of your security scan and vulnerability assessment. If there were open ports or other information that may pose a risk, they will show up below. There are a whole host of issues beyond our control that could skew results; we suggest you run the test twice to obtain a higher degree of accuracy.
Scan Results for xx.xx.xx.xx

Date scanned: Wednesday March 21st, 2012 - 5:40:45 AM
Firewall results

The following ports were found to be open on your computer:
Port number	Description	Keyword
80/TCP 	World Wide Web HTTP 	http

Descriptions of any open ports are a best guess based on popular services; only by reviewing a running process locally can you correctly identify the service.
To że 80 jest otwarte to dobrze czy źle?
 
Last edited:
To dobrze, inaczej nikt z zewnątrz nie mógł by zobaczyć Twojego AAC.

okej
 
Last edited by a moderator:
To może nie będziecie mi blokować tego tematu i przeniesieci na główną :D Dlaczego? Ponieważ, iż, że... dużo ciekawostek w tym temacie jest :D a ja lubie zadawać pytania i zadam kolejne... chyba się panowie nie obrazicie?:D

Przeglądałem strony takie jak WBK BANK | TIBIA.COM i na górze można zobaczyć takie coś...
Obrazek
25ipz5x.png

Bez tytułu.jpg
Tylko firmy tak mogą zrobić? Co to daje? To jest jakaś funkcja? Też mogę takie coś mieć?
Przeglądarka firefox na Operce też coś takiego się pokazuje tylko że złota ramka z napisem bezpieczne czy cos takiego
Wspomne że chodzi tu o zakładki logowania
 
Jest to https, to takie http tylko z szyfrowaniem SSL, też możesz to mieć u siebie, wystarczy wykupić certyfikat SSL, znaczy bez certyfikatu też możesz mieć ale przeglądarka internetowa sprawdzi że Twoja domena nie ma certyfikatu i będzie blokować stronę, nie zbyt to się opłaca.
 
Rozumiem że to jest jakieś zabezpieczenie dla userów? Przydatne do ots?:p
Tanie serwery, tani hosting, tanie domeny na cal.pl coś takiego?

domena .pl jest domeną dla PL
domena .eu jest domeną dla krajów z uniEuro
com jest między narodową
2 Pytania

Przykładowo:
Gracze z usa widzą domeny pl?
Jeśli nie widzą to dyn.pl jest też tylko dla polaków? nie wiem czy skumaliście do czego dążę
lepiej jest kupić domene .com czy lecieć na dyn.pl?
 
Last edited:
Rozumiem że to jest jakieś zabezpieczenie dla userów? Przydatne do ots?:p
Tanie serwery, tani hosting, tanie domeny na cal.pl coś takiego?

Tak, coś takiego, szyfrowanie SSL jest stosowane w serwisach które przechowują dokładniejsze dane o kliencie, np. hostingi, banki itp. przy takim szyfrowaniu Twoje bezpieczeństwo mocno wzrasta ale daj sobie spokój z szyfrowaniem SSL tylko pod OTS.
domena .pl jest domeną dla PL
domena .eu jest domeną dla krajów z uniEuro
com jest między narodową
2 Pytania

Przykładowo:
Gracze z usa widzą domeny pl?
Jeśli nie widzą to dyn.pl jest też tylko dla polaków? nie wiem czy skumaliście do czego dążę
lepiej jest kupić domene .com czy lecieć na dyn.pl?

Nie zbyt rozumiem o co Ci chodzi, co masz na myśli mówiąc że gracze z usa będą widzieć domeny pl, gdzie widzieć ?
Lepiej jest oczywiście wykupić domenę.
 
Chodzi mi o to że gracze z usa normalnie widzą domenę pl? ;p hm glupie pytanie wiem
 
oczywiscie, widac ze nie slyszales nigdy o DNS
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top