• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Xampp Dostęp zabroniony!

Status
Not open for further replies.
Szczerze nie wiem co to za skrót ;p
no to co to za różnica dyn.pl a .com albo .pl
 
Głównie chodzi o krótszy adres bez subdomen. Wybierz te dyn.pl jeżeli szkoda Ci tych 10 zł.
 
Nie szkoda mi 10 zl szkoda mi 30 ;p heh zreszta trzeba placic 100 zl o ile sie nie myle za pl i com a eu 50 przynajmniej na nazwa.pl
na home pl czy gdzie indziej widzialem 30 zl za caly rok za koncówke com ;p jakoś tak ;p no pewnie kupie ale to pozniej
 
Nie szkoda mi 10 zl szkoda mi 30 ;p heh zreszta trzeba placic 100 zl o ile sie nie myle za pl i com a eu 50 przynajmniej na nazwa.pl
na home pl czy gdzie indziej widzialem 30 zl za caly rok za koncówke com ;p jakoś tak ;p no pewnie kupie ale to pozniej
ja zawsze rejestrowałem w promocji na nieistniejącą firmę za 0 zł ; >
 
ja zawsze rejestrowałem w promocji na nieistniejącą firmę za 0 zł ; >

Lepiej na fake dane w az ;)

Nie szkoda mi 10 zl szkoda mi 30 ;p heh zreszta trzeba placic 100 zl o ile sie nie myle za pl i com a eu 50 przynajmniej na nazwa.pl
na home pl czy gdzie indziej widzialem 30 zl za caly rok za koncówke com ;p jakoś tak ;p no pewnie kupie ale to pozniej


W az.pl masz jedną domene .pl za darmo na rok.
 
zawsze korzystałem z nazwa.pl zapomniałem loginu ale jakoś po peselu doszedłem do tego że mi się przypomniało i odzyskałem konto...
Zapewne kupie domene com za 19.99 ;pp
Dobra to problem z głowy teraz kolejne pytanie z mojej strony
zainstalowałem phpbb3 forum i loguje do admina i coś takiego mi się pojawiło
Code:
Twój plik konfiguracyjny (config.php) jest zapisywalny przez wszystkich. Stanowczo zalecamy zmianę uprawnień na 640, lub przynajmniej 644 (przykład: chmod 640 config.php).
To znaczy co ja mam zrobić?
 
zawsze korzystałem z nazwa.pl zapomniałem loginu ale jakoś po peselu doszedłem do tego że mi się przypomniało i odzyskałem konto...
Zapewne kupie domene com za 19.99 ;pp
Dobra to problem z głowy teraz kolejne pytanie z mojej strony
zainstalowałem phpbb3 forum i loguje do admina i coś takiego mi się pojawiło
Code:
Twój plik konfiguracyjny (config.php) jest zapisywalny przez wszystkich. Stanowczo zalecamy zmianę uprawnień na 640, lub przynajmniej 644 (przykład: chmod 640 config.php).
To znaczy co ja mam zrobić?

To znaczy że musisz nadać atrybut/chmod 640 na plik config.php
Nadawanie uprawnień plikom - chmod total commander
 
Jak myślicie w jakim pliku może być ten napis?
Code:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Bez tytułu.jpg
W style czy bazie hmm?

A co do chmoda to otwieram plik i nie mma "pliki" tylko "plik" i nie ma tam nic o atrybutach
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top