• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Xorots.pl Restart 29.01.13 godz 18;00 Pkt na start! Evo 8.6

@szatan1x

Nie nabijaj też postów, jak nie masz nic ważnego do powiedzenia....

Zapraszamy!!!
 
2e140300067d67d


jedno pytanie

po co ci to :
http://xorots.pl/xampp/

skoro masz :
Powered By LiteSpeed Web Server



genius.jpg
 

Attachments

Last edited:
@Dj Ashba
Niewiem co to jest, ale ten xamp nie nalezy do mnie ;ff to jakaś pomyłka albo niewiem co, ciężko mi to wyjaśnić...
 
@Dj Ashba
Niewiem co to jest, ale ten xamp nie nalezy do mnie ;ff to jakaś pomyłka albo niewiem co, ciężko mi to wyjaśnić...

Nie ma to jak nie wiedzieć co ma się na swoim własnym serwerze
 
pewnie na nartach moderatorzy albo już mają wyjebane na to, mi w sumie też by się znudziło takie klikanie non stop "delete", "warn", "ban"

btw. tylko, że jeśli zakładasz na Polish Boardzie zapowiedź serva to nie licz na graczy, ale za to masz darmowy test zabezpieczeń
 
@Wooya

Jesteś ślepy czy nie dojebany???
Mówie ci że to nie jest z mojego servera -.- Nie posiadamy tej wersji xamppa ani nic takiego, więc naucz się czytać baranie
 
Profesjonalizm!

Tutaj:
Każdy kto będzie zalogowany dostanie 200 Premium Pkt, 15minut po starcie (18:15)

Na stronce:
Pkt Dla Graczy
Okolo 15-30min po starcie servera, kazdy zalogowany gracz otrzyma 200pkt do naszego shopa! Uwaga, w dzien startu, mozna bedzie sie zalogowac tylko na 1 postac (jednoczesnie) z 1 ip!

Czyli 22,5min po starcie każdy zalogowany gracz dostanie punkty!

Btw. Już przed startem niektórzy się ścigali z lvlem o0
Clipboard01.jpg
 
@Wooya

Jesteś ślepy czy nie dojebany???
Mówie ci że to nie jest z mojego servera -.- Nie posiadamy tej wersji xamppa ani nic takiego, więc naucz się czytać baranie

A ty przed napisaniem kolejnego mądrego posta przeczytaj najpierw regulamin bo złamałeś już kilka punktów.
 
A ty przed napisaniem kolejnego mądrego posta przeczytaj najpierw regulamin bo złamałeś już kilka punktów.
Ty to się już kurwa nie odzywaj i wypierdalaj z tego forum bo mówisz wszystkim co i jak a sam pierdolisz...
 
Profesjonalizm!

Tutaj:


Na stronce:


Czyli 22,5min po starcie każdy zalogowany gracz dostanie punkty!

Btw. Już przed startem niektórzy się ścigali z lvlem o0
View attachment 18522

dla niekumatych, to wykonano obliczenie

15 + (30-15)/2

co wy sie spinacie tutaj dobry serwer ktos sie napracowal duzo i tyle.

nie wyjechali na narty to kogoś trzeba za to przykarać no nie

#temat
ja bym nawet zostawił takie tematy i poprostu dozwalał złamanie chyba 12 pkt regulaminu o 'hakjerstwie' i dawał reputki za pierdolnięcie takiego typka
 
Ty to się już kurwa nie odzywaj i wypierdalaj z tego forum bo mówisz wszystkim co i jak a sam pierdolisz...

Zwróciłem tylko uwagę temu koledze, że łamie regulamin pisząc ten temat a ty na mnie najeżdżasz. Trochę szacunku (jeżeli w ogóle wiesz co to jest) to jest forum publiczne i nie życzę sobie abyś tak się do mnie zwracał.
 
Zwróciłem tylko uwagę temu koledze, że łamie regulamin pisząc ten temat a ty na mnie najeżdżasz. Trochę szacunku (jeżeli w ogóle wiesz co to jest) to jest forum publiczne i nie życzę sobie abyś tak się do mnie zwracał.
Hahahha Jebłem ;)
bez komentarza...
 
Zwróciłem tylko uwagę temu koledze, że łamie regulamin pisząc ten temat a ty na mnie najeżdżasz. Trochę szacunku (jeżeli w ogóle wiesz co to jest) to jest forum publiczne i nie życzę sobie abyś tak się do mnie zwracał.

Tak to jest forum publiczne, ale zobacz do jakiego subforum trafiłeś.

Tu jest polish board, tutaj takie życzenia się nie spełniają :D
 
Back
Top