• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Za ile serwer dedykowany ?

Status
Not open for further replies.

Tapcioo

Faleria.eu - 2016
Joined
Jun 1, 2009
Messages
496
Reaction score
389
Location
Poland
Cześć wszystkim.

Mam takie pytanie, ile kosztuje dedyk na real mapę o wadze ~ 95mb ?

I gdzie najlepiej kupić, w jakiej firmie?

Czekam na odpowiedzi.

I jeszcze jedno pytanie, ile by kosztował dedyk na mapę około 30mb ?; P
 
Last edited:
to zalezy ile przewidujesz osob na serverze
 
na rl mape no to ok. 250 zł +/- za miesiąc oczywiście.
Firmy Hosteam , ovh , kimsufi czy jak kto tam woli , hetzner , cuddihosting o ile się nie myle w nazwie , wpisz w google a na pewno znajdziesz więcej na ich temat.
 
polecam ovh i kimsufi zadnego problemu nigdy nie mialem z nimi. Odpisuja na maile itp dobry kontakt

A co do rl map to okolo 320zl miesiecznie na ovh i pojdzie ci z 230+ osob
 
A na evo mapkę o wadze 20/30 mb ile to wyjdzie w kasie. I przy 100 osobach ?
 
hmm nie wiem ja tylko kupowalem z ovh i kimsufi a zdaje mi sie ze najtanszy na kimsufi jest za 250 przynajmniej byl nie wiem jak teraz popatrz se ale to mozna prosto wyliczyc sobie patrz szczegolnie na ram przy takiej mapie i 100 osobach starczy ci z 2gb max
 
Lanceq toż to firma jednego z szanowanych userów otland : )

@edit
po drugie miałem tam serwery i było git 0 problemów.
 
Ja polecam Cuddiego, CuddiHosting.pl - Serwery Dedykowane, VPS zajebisty kontakt, zajebiście w porządku koleś, zajebista administracja, lepszej nie znajdziesz, jednym słowem ZAJEBIŚCIE. Nie zastanawiaj się pisz do cuddiego emaila :)

Co do evo vps 2gb ramu wystarczy, jak wprowadzisz global save to ram się będzie nudził, co do real mapy potrzebujesz conajmniej 5gb, zależy jeszcze od tego ile gówien masz nawciskanych w tej real mapie(mody, globale) to najwięcej ramu czerpie. ;)
 
@Bartastkd:
Jak fixniesz memory leaki, to RAM bedzie sie nudzil nawet bez globali ^^.
 
Ja polecam Cuddiego, CuddiHosting.pl - Serwery Dedykowane, VPS zajebisty kontakt, zajebiście w porządku koleś, zajebista administracja, lepszej nie znajdziesz, jednym słowem ZAJEBIŚCIE. Nie zastanawiaj się pisz do cuddiego emaila :)

Co do evo vps 2gb ramu wystarczy, jak wprowadzisz global save to ram się będzie nudził, co do real mapy potrzebujesz conajmniej 5gb, zależy jeszcze od tego ile gówien masz nawciskanych w tej real mapie(mody, globale) to najwięcej ramu czerpie. ;)

także polecam, działam u tego pana. ;)
 
Potar nie jestes w temacie to po chuj mu radzisz ,że lepszy ovh? u cuddiego ma jakąś ochronę , robi coś z tym , próbuje , a w ovh tanie jaranie - czyli tzw shit kurwa zatakują cię i jesteś w dupie jeszcze cię oskarżą stracisz kase + nerwy itd.

@edit
po za tym jak chcecie mało płacić za dedyki to nie spodziewajcie sie jakosci / milej obslugi / nikt wam nie pomoze itd.
lepiej zaplacic wiecej i miec mniej problemow !
 
zarzuccie konfiguracje sprzetowa do serwa pod tfsa 0.4 z mapka <30mb i okolo 40-100 graczami online u tego cuddiego

inb4 wtf nie masz donatora skad masz 0.4 - jak przyjdzie czas to bede miec
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top