• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Euro 2012. Polska - Ukraina

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Oglądałem tylko pierwszą połowę, i ładnie zapowiadała mecz. Myślałem, że będzie 2:0, a tu klapa :S.
 
zajebiście było obyśmy z Rosją zremisowali tak jak z Czechami, było by supeeeeeeeeer
 
Rosja nie jest taka wspaniała bo kto pamięta z 10 lat do tyłu lub lepiej tu wygrywali pięknie a potem 5 meczy z rzędu przegrane nie ważne z kim i pap tak samo może być teraz znawcy wszystkiego.
Ja bym nie spisywał Polski na straty bo pokazali że potrafią fakt że przez 20 min ale myślę że poradzimy sobie.
Po drugie Grecja to wkońcu mistrzowie Europy i według mnie są o niebo lepsi od czech i rosji.
 
ojj tam ja mam taki typ na nasza grupe ;)
Polska przegrywa z Rosja i ma 1pkt, a Rosja 6pkt
Czechy wygrywaja z Grecja i maja 3pkt, a Grecja wiadomo 1pkt
Polska wygrywa z Czechami i ma 4pkt, a Czechy 3pkt
Rosja wygrywa z Grecja i tak sie kończy nasza grupa.
 
@up
jak dla mnie to już prędzej Grecja by zremisowała w starciu z Rosją, Grecja jest zbyt dobrze przygotowana żeby przegrać.
 
i chuj. może i się zajebałem po tym meczu polska grecja ale dla mnie ten mecz był przegrany. Remis z grecją i granie defensywą w 11 graczy vs 10 to jest dla mnie kpina. Przejebiemy z rosją, zremisujemy znowu z czechami i baj baj ojro. CHociaż liczę na to, że przejdziemy. Zawiodłem się po tym meczu, tyle powiem.. .. Jestem patriotą i takim zostanię ale niestety tak to wygląda... kurwa ide spać za dużo dzisiaj... narazie
 
Widać to było dziś... Gdyby Polacy mieli wiecej skuteczności to 3-1 mogło być śmiało ;)

Gdyby Smuda się ogarnął i kilkanaście minut wcześniej zrobił tą zmianę to coś by może i z tego wyszło ale tak to chuj :/

@up

Nie bądź takim pesymistą bo dzisiaj nie było aż tak źle, co że 11vs10 jak widać było zwłaszcza w 2 połowie jak kondycyjnie Grecy dużo lepiej sobie poradzili, nie możemy przegrać następnego meczu i z takim podejściem trzeba na to patrzeć.
 
Last edited by a moderator:
po co ma robić zmiany, żeby jeszcze większy rozpierdol wprowadzić? jak oni ledwo się zgrywają (chodzi mi linia obrony), bo w pomocy czy ataku to jedyne kogo to możesz zmieniać rybusa czy dudkę czy obraniaka, lewego, błaszczykowskiego, piszczka, nie ma co ruszać.

wiecie

Rosja 4:1 Czechy
Polska 1:1 Grecja

--> Rosja 3 pkt, Polska 1 pkt, Grecja 1 pkt, Czechy 0 pkt

Polska > Rosja
Grecja < Czechy

Polska 4 pkt Rosja 3 pkt Czechy 3 pkt Grecja 1 pkt

Polska - Czechy
Rosja - Grecja

--> Rosja 6 pkt Polska 5 pkt Czechy 4 pkt Grecja 1 pkt

Tak o to można wyjść z grupy 1 mecz wygrywając...




A teraz uwaga! Jeszcze lepiej można, a raczej gorzej xD, tak jakoś żałośnie..


Polska 1:1 Grecja
Rosja 4:1 Czechy
--> rus 3 cze 0 pl 1 gre 1

Polska 1:1 Rosja
Grecja 1:1 Czechy
--> Rus 4 Cze 1 Pl 2 Gre 2

Polska 1:1 Czechy
Rosja 2:1 Grecja
--> Rus 7 Pl 3 Cze 2 Gre 2

Pkt końcowa:
Rosja 7 pkt
Polska 3 pkt
Czechy 2 pkt
Grecja 2 pkt

Ale będę się śmiał jak tak będzie XD
 
Gdyby Smuda się ogarnął i kilkanaście minut wcześniej zrobił tą zmianę to coś by może i z tego wyszło ale tak to chuj :/

@up

Nie bądź takim pesymistą bo dzisiaj nie było aż tak źle, co że 11vs10 jak widać było zwłaszcza w 2 połowie jak kondycyjnie Grecy dużo lepiej sobie poradzili, nie możemy przegrać następnego meczu i z takim podejściem trzeba na to patrzeć.

Rząsa powiedział, że w dużej mierze ta presja ich tak zmęczyła bo przygotowanie fizycznie jest bardzo dobre. Zobaczmy w następnym meczu ;)
Mi sie wydaje, że to przez ten dach... Ciekawy artykuł http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,11898594,Euro_2012__Fizjolog__przypuszczenia_sie_sprawdzily_.html

Seminari - No wiesz ale ja w tym meczu to Błaszczykowskiego mało kiedy widziałem ;p W sumie Mierzejewski czy ten młody Wolski to też dużo daja i sa cenni ;)

Dziś fajne mecze sa.
 
Patrząc optymistycznie: z Ruskami przegramy jedynie 3:0, Czechy zremisują 2:2 z Grecją, a następnie przegrają z nami 1:0 - wychodzimy z grupy! Ciut nierealne, ale pomarzyć można. Tak czy inaczej już po turnieju, ale nie mnie krytykować grę naszych reprezentantów, krytykiem piłkarskim nie jestem :) Będę za naszych trzymał we Wtorek kciuki, ale chyba tylko zejście Maryi z niebios może nas uratować przed totalnym zbombardowaniem przez Rosyjskich terrorystów piłkarskich.
 
Patrząc optymistycznie: z Ruskami przegramy jedynie 3:0, Czechy zremisują 2:2 z Grecją, a następnie przegrają z nami 1:0 - wychodzimy z grupy! Ciut nierealne, ale pomarzyć można. Tak czy inaczej już po turnieju, ale nie mnie krytykować grę naszych reprezentantów, krytykiem piłkarskim nie jestem :) Będę za naszych trzymał we Wtorek kciuki, ale chyba tylko zejście Maryi z niebios może nas uratować przed totalnym zbombardowaniem przez Rosyjskich terrorystów piłkarskich.

ale mnie wkurwiają tacy jak ty xD, zhejtują Polaków, ale zastrzegą, że nie są hejterami...
 
Back
Top