• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

ja zachecony postami wyzej napisalem do dotpay i dostalem taka oto odpowiedz:



co o tym myslicie?

Ja myślę, ze Dotpay nie napisało by tak chujowo jak to przedstawiłeś, Mr Fake.
 
oj samme masz za duże wyobrażenie co do dotpay'a. myslisz ze chcialoby mi sie wymyslac jakies wypociny...

a odpisal mi
Key Account Manager, nijaki Pan Waldemar

meczy mnie mysl o co mu chodzilo ze homepay daje 46% brutto czyli to jest 37% netto
 
Witaj report,

Postaram się wyjaśnić. Niejaki Pan Waldemar napisał Ci, że od Homepay dostaniesz 46% brutto, a od niego 41% netto. Co prawda od nas dostaniesz 46% brutto, ale Pan Waldemar chyba zapomniał wspomnieć o podatku dochodowym odprowadzanym także przez nich. Z tego co zrozumieliśmy i wyczytaliśmy w ich ofercie dają 41% brutto wartości netto (dlatego tutaj wspomniał o netto) wszystkich smsów, czyli 0.41 zł z każdej złotówki. Później pomniejszone o podatek dochodowy (stąd wzięła się kwota brutto). Natomiast u nas dostaniesz 45% brutto wartości netto wszystkich smsów, czyli 0.45 zł z każdej złotówki. Później pomniejszone o podatek dochodowy.

W ramach wytłumaczenia, wartość netto smsa to 1 zł, a nie 1.23 zł.

Wspomniał też o kruczkach innych firm, no tak, nie ma to jak ukrywać brutto za "wartości netto" :)

Pozdrawiam serdecznie.
 
Dzięki Homepay,

rozkorbiacie mi banie:)

Dla19 letniego szaraczka ciężko się połapać co jest co.
 
się dowiedziałeś , jeśli by tak było to ukazane by było w tabeli , a nie ,że ktoś Ci tak powiedział :) , widzisz nawet Samme , miał kwoty po 45 tyś i co ? nie zmienili mu , więc raczej bym nie wierzył tamtej osobie.
 
się dowiedziałeś , jeśli by tak było to ukazane by było w tabeli , a nie ,że ktoś Ci tak powiedział :) , widzisz nawet Samme , miał kwoty po 45 tyś i co ? nie zmienili mu , więc raczej bym nie wierzył tamtej osobie.


Tylko zobacz ilu klientów z głupiej tibii stracili... Teraz dopiero im się oczy otwierają.
 
A ja jako ciekawostkę powiem że Dotpay chyba od niedawna oferuje nowe SMS premium za kwoty 10 zł, 17 zł i 20 zł netto co jest całkiem ciekawą rzeczą. Po za tym co do homepay to jak na razie widzę 2 dość duże wady. Po 1 jest to nowa firma więc nie ma żadnej pewności jak z nią będzie np. za rok a po 2 nie podoba mi się trochę to że ta firma wysyła reklamy swoich usług na e-maila podanego na stronie OTS (niezbyt profesjonalne podejście). Jakby tego było mało napisali temat z reklamą na forum mojego OTS. No ale tak czy siak ich stawki jednak kuszą...
 
się dowiedziałeś , jeśli by tak było to ukazane by było w tabeli , a nie ,że ktoś Ci tak powiedział :) , widzisz nawet Samme , miał kwoty po 45 tyś i co ? nie zmienili mu , więc raczej bym nie wierzył tamtej osobie.

Ale to było z rok, półtora temu. Teraz będę pisał jeszcze raz, zobaczymy co powiedzą :D.

@wladca

Na początku tylko tyle, ale teraz znacznie lepiej..
 
A ja jako ciekawostkę powiem że Dotpay chyba od niedawna oferuje nowe SMS premium za kwoty 10 zł, 17 zł i 20 zł netto co jest całkiem ciekawą rzeczą. Po za tym co do homepay to jak na razie widzę 2 dość duże wady. Po 1 jest to nowa firma więc nie ma żadnej pewności jak z nią będzie np. za rok a po 2 nie podoba mi się trochę to że ta firma wysyła reklamy swoich usług na e-maila podanego na stronie OTS (niezbyt profesjonalne podejście). Jakby tego było mało napisali temat z reklamą na forum mojego OTS. No ale tak czy siak ich stawki jednak kuszą...

Każda reklama jest dobra, świadczy to o nich że robią wszystko w kierunku żeby firma się rozwijała.
 
Każda reklama jest dobra, świadczy to o nich że robią wszystko w kierunku żeby firma się rozwijała.

Haha !!!
Taka reklama świadczy wyłącznie o dwóch rzeczach:
- są zdesperowani :)
- lubią sądy i płacenie odszkodowań

Bo nie wiem, czy pamiętacie, ale spam jest karalny (przynajmniej teoretycznie), szczególnie że nie ma problemu z ustaleniem kto go wysyła.
A tworzenie tematów na forum OTSa (jeśli to prawda) to świadczy o kompletnym braku przestrzegania zasad etyki, podobnie jak ich cudowny pomysł ze słowami kluczowymi.
No cóż, może nie starczyło na specjalistę od PR.
 
Haha !!!
Taka reklama świadczy wyłącznie o dwóch rzeczach:
- są zdesperowani :)
- lubią sądy i płacenie odszkodowań

Bo nie wiem, czy pamiętacie, ale spam jest karalny (przynajmniej teoretycznie), szczególnie że nie ma problemu z ustaleniem kto go wysyła.
A tworzenie tematów na forum OTSa (jeśli to prawda) to świadczy o kompletnym braku przestrzegania zasad etyki, podobnie jak ich cudowny pomysł ze słowami kluczowymi.
No cóż, może nie starczyło na specjalistę od PR.

Co Ty wypisujesz :) jak czytam Twoje posty to aż mnie ściska i zmusza do napisania. Ty chyba nie widziałeś słów kluczowych dotpay
dotpay, allpay, dotpay.pl, allpay.pl, przelewy24, przelew, online, produkcja, przelewy, polcard, inteligo, mbank, lukas, metoda ,metody platnosci, platnosc, bank, transakcja, transakcje, zakup, sklep, oplata, oplaty, kasa, sklep, przelewy 24, ecard, platnosci.pl, platnosci, payu, sms, sms premium, sms premium rate
A czepiasz się, że homepay z początku używało platnosci.pl, przelewy24 i dotpay? Jesteś zabawny, reklamowanie się POCZĄTKUJĄCEJ FIRMY w sposób inny niż TV czy RADIO, ONET.PL lub NK.PL za 250 tyś na dzień to już desperacja? Coś Ci się pomyliło kolego, zobaczymy jak będziesz miał własną działalność i jak będziesz się reklamował :)

Nie posiadam otsa, ale korzystam z homepay.pl, a temat znalazłem w google i cieszy mnie, że homepay trafia do każdej grupy docelowej i są chętni do negocjacji. Jestem pewien, że z czasem się rozwiną i mam cichą nadzieję, że nigdy nie zaoferują Ci żadnej lepszej stawki niż ich podstawowa bo sory, ale jesteś żałosny. Jak już nie ma się do czego przyczepić to trzeba się przyczepić do słów kluczowych, albo sposobu reklamy co? Desperacja, a może dotpay Ci za to płaci?

Tyle ode mnie.
 
Haha !!!
Taka reklama świadczy wyłącznie o dwóch rzeczach:
- są zdesperowani :)
- lubią sądy i płacenie odszkodowań

Bo nie wiem, czy pamiętacie, ale spam jest karalny (przynajmniej teoretycznie), szczególnie że nie ma problemu z ustaleniem kto go wysyła.
A tworzenie tematów na forum OTSa (jeśli to prawda) to świadczy o kompletnym braku przestrzegania zasad etyki, podobnie jak ich cudowny pomysł ze słowami kluczowymi.
No cóż, może nie starczyło na specjalistę od PR.


Zauwazyłem po Twoich postach w tym tamacie, i stwierdzam że albo im zazdrościsz albo masz coś do kleksa, bo nic Ci się nie podoba, wszystko robią źle...

@maly true

btw, za co mają płacić odszkodowanie? reklama na forum, wiadomość email? nie sądze.
 
Czytam, śledzę i nadal nie potrafię wybrać...

Mam zamiar w najbliższym czasie zdecydować się na dostawcę usług do płacenia przez SMSPremium. Powyżej opisane są dość dokładnie i ogólnie znane - homepay jak dla mnie odpada całkowicie. Zależy mi jeszcze na płatnościach międzynarodowych. Biorąc pod uwagę, że korzystam już z systemu mobimoneybox.com ale tylko z dotacji to skłaniam się ku ich rozwiązaniu zwłaszcza, że trochę wpłat już dzięki temu mam. No i teraz pytanie czy ktoś z was korzysta, korzystał z nich jak to wygląda i czy warto się pakować w ten system bo to już nie będą kwoty rzędu 100 czy 200 zł miesięcznie. Liczę na waszą pomoc...
 
@maly - dla twojej wiadomości Don ,posiada firme.
Poza tym to jest jego sprawa czy ma coś do kleksa czy nie , nie podoba mu się sposób reklamowania firmy , bo każda poważna i rzetelna firma nie reklamuje w taki sposób.
Osobiście nie mam nic do homepay , sram na to jak reklamują swoją firmę ja sam się do nich będe przenosił , bo dla mnie ważne jest ile mi oferują % , a nie czy obsługa jest miła czy mówi pani czy pan :)
 
Back
Top Bottom