• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Drodzy użytkownicy otland.net, jeśli chodzi o wypłaty środków zgromadzonych za pośrednictwem usług sms to wypłata następuje w ciągu 7 dni po otrzymaniu rachunku oraz umowy przesłanej na adres siedziby Homepay. Natomiast rachunek taki drukujecie z raportu który udostępnimy 7 stycznia i każdego kolejnego miesiąca. W praktyce czas oczekiwania na pieniążki będzie znacznie krótszy niż 7 dni, jest to okres "na zapas" gdyby trafiły się jakieś dni wolne od pracy i nie bylibyśmy w stanie zrobić przelewu na rachunek wskazany na umowie. Kilka osób wypłacało już pieniążki zgromadzone z przelewów i przelew od nas wyszedł tego samego dnia co złożenie dyspozycji wypłaty środków. W związku z tym pieniążki były na koncie już następnego dnia.

Oczywiście jak się domyślam nasze słowa są mało wiarygodne bo nie na nie oczekujecie, ale to tak w ramach informacji.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Drodzy użytkownicy otland.net, jeśli chodzi o wypłaty środków zgromadzonych za pośrednictwem usług sms to wypłata następuje w ciągu 7 dni po otrzymaniu rachunku oraz umowy przesłanej na adres siedziby Homepay. Natomiast rachunek taki drukujecie z raportu który udostępnimy 7 stycznia i każdego kolejnego miesiąca. W praktyce czas oczekiwania na pieniążki będzie znacznie krótszy niż 7 dni, jest to okres "na zapas" gdyby trafiły się jakieś dni wolne od pracy i nie bylibyśmy w stanie zrobić przelewu na rachunek wskazany na umowie. Kilka osób wypłacało już pieniążki zgromadzone z przelewów i przelew od nas wyszedł tego samego dnia co złożenie dyspozycji wypłaty środków. W związku z tym pieniążki były na koncie już następnego dnia.

Oczywiście jak się domyślam nasze słowa są mało wiarygodne bo nie na nie oczekujecie, ale to tak w ramach informacji.

Pozdrawiam serdecznie.

Życzę Wam naprawdę wielu sukcesów :). Z biegiem czasu, i tak jestem pewien, że zyskacie dużo dużo więcej klientów.
 
List z kodem aktywacyjnym zostaje wysłany w pierwszym dniu roboczym po zgromadzeniu przez Partnera min. 50zł na koncie. Jeśli Partner nie prosił o aktywację wypłat lub poprosił o nią zanim zgromadził 50zł na koncie list nie zostanie wysłany do chwili spełnienia tych warunków. Proszę zauważyć, że jeśli Partner zdobył 50zł na koncie tuż przed przerwą sylwestrową lub w jej trwania poczta mogła opóźnić wysyłkę. Nie powinno to trwać jednak dłużej niż do 7 stycznia ponieważ listy zostają wysyłane jako polecone.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Co mogę powiedzieć o Homepay:
-wypłatę z przelewów otrzymałem w ten sam dzień,
-kontakt bardzo dobry,
-stawki bardzo dobre,
-umowa i rachunek już poszedł za poprzedni miesiąc i nie wydaje mi się żeby były jakieś problemy,

Co do dotpay, oczywiście napisałem do nich i wiedzą o homepay i od razu zmienili mi na takie same stawki sms jak ma homepay. Mimo tego nie zostałem u nich, ponieważ stawki od przelewów w homepay są lepsze, a drogie dotpay już zmienić nie chciało :) no cóż ;) ja polecam bardzo ten serwis :)

Pozdrawiam
 
Co mogę powiedzieć o Homepay:
-wypłatę z przelewów otrzymałem w ten sam dzień,
-kontakt bardzo dobry,
-stawki bardzo dobre,
-umowa i rachunek już poszedł za poprzedni miesiąc i nie wydaje mi się żeby były jakieś problemy,

Co do dotpay, oczywiście napisałem do nich i wiedzą o homepay i od razu zmienili mi na takie same stawki sms jak ma homepay. Mimo tego nie zostałem u nich, ponieważ stawki od przelewów w homepay są lepsze, a drogie dotpay już zmienić nie chciało :) no cóż ;) ja polecam bardzo ten serwis :)

Pozdrawiam

A jakie masz zarobki, że byli skłonni negocjować stawki? :)
 
A jakie masz zarobki, że byli skłonni negocjować stawki? :)

No wybacz, ale takimi rzeczami nie wypada się chwalić. Widocznie mają tak że jak znajdziesz lepszą ofertę to są gotów obniżyć stawki albo nie chcieli stracić dobrego klienta ;)
 
No wybacz, ale takimi rzeczami nie wypada się chwalić. Widocznie mają tak że jak znajdziesz lepszą ofertę to są gotów obniżyć stawki albo nie chcieli stracić dobrego klienta ;)

To musisz mieć naprawdę fajne zarobki. Bo ja, kiedy zarobiłem 45k w dotpay i napisałem do nich o stawki, bo odpowiedzieli że nie ma takiej możliwości (zarobki były stałe od roku, aktualnie dużo większe). No ale Ty musisz być porządnym biznesmenem. A może jesteś z TVP?xD
 
No wybacz, ale takimi rzeczami nie wypada się chwalić. Widocznie mają tak że jak znajdziesz lepszą ofertę to są gotów obniżyć stawki albo nie chcieli stracić dobrego klienta ;)

Heh fajnie ,że spółka mająca milionowe obroty rocznie przejmowała się twoimi usranymi 10 tys zł z otsa i wchodziła ci do dupy bylebyś tylko nie odszedł do, póki co znikomej dla dotpaya konkurencji...

(z całym szacunkiem dla homepay ,ale dopiero weszliście na rynek i trochę minie zanim staniecie się mocnym rywalem dla dotpaya )
 
To musisz mieć naprawdę fajne zarobki. Bo ja, kiedy zarobiłem 45k w dotpay i napisałem do nich o stawki, bo odpowiedzieli że nie ma takiej możliwości (zarobki były stałe od roku, aktualnie dużo większe). No ale Ty musisz być porządnym biznesmenem. A może jesteś z TVP?xD

Nie mam takich obrotów.. Nie chcesz nie wierz, pisałem do nich i zgodzili się podnieść na smsy ale na przelewy zostawili bez zmian.
Nie zmienili Tobie dlatego bo nie mieli takiej konkurencji, a teraz z pewnością by zgodzili się je zmienić.

Heh fajnie ,że spółka mająca milionowe obroty rocznie przejmowała się twoimi usranymi 10 tys zł z otsa i wchodziła ci do dupy bylebyś tylko nie odszedł do, póki co znikomej dla dotpaya konkurencji...

(z całym szacunkiem dla homepay ,ale dopiero weszliście na rynek i trochę minie zanim staniecie się mocnym rywalem dla dotpaya )

Zazdrościsz że od razu wyzywasz? No cóż, w końcu polak :)
Homepay z pewnością nie dorówna dotpay przez najbliższe kilka lat, ale ja korzystam z ich usług i jestem zadowolony.

Dla niedowiarków:
2jevk15.jpg


I na prawdę ogarnijcie się..
 
Last edited by a moderator:
Stawki, zobacz że na dole ma 41% a potem 45%.
Ale swoją drogą ciekawe, masz dotpaya starszego niż 15 miesięcy a tylko 6000 smsów dostałeś, musiałeś go dopiero teraz zacząć intensywnie używać ;)
 
Dla niedowiarków:
2jevk15.jpg


I na prawdę ogarnijcie się..

Wiesz, ja mogę w paintcie zrobić tak, że będę tam miał 40 cyfr z 1 SMS.

Nie musisz nic udowadniać, każdy i tak będzie miał swoje zdanie. Relax.
 
Ehh.. Dla dowodu mogę pokazać wam panel dotpay przez teamviewer jak ktoś nie wierzy. A samme boli Cię to że dostałem inną stawkę? No cóż.. :)
 
Nie mam zamiaru mówić ile mam na miesiąc..
Nie wierzycie, trudno :) z dotpay idzie się dogadać (w moim przypadku się udało), ale mimo lepszej oferty niż normalny klient to homepay i tak ma lepszą dlatego pozostanę u nich :)
Z mojej strony temat uważam za zakończony....

Pozdrawiam
 
Ja jak napisałem do nich w sprawie negocjowania stawek to mi odpisano że bardzo chętnie ponegocjują, typ mi podał nr tel i kazał dzwonić.
 
Ehh.. Dla dowodu mogę pokazać wam panel dotpay przez teamviewer jak ktoś nie wierzy. A samme boli Cię to że dostałem inną stawkę? No cóż.. :)

Co ma mnie boleć? Sram na Twoją stawkę, bo i tak mam w pizdeczkę większy zarobek. Sprawdzam tylko czy mówisz prawdę. Tak, wierzę Ci.
 
ja zachecony postami wyzej napisalem do dotpay i dostalem taka oto odpowiedz:

Witam,

Nie powstala nowa firma, istnieje juz, nawiasem mowiac wspolpracujemy.
Jezeli Panu tak sie rozchodzi o stawki to weflug ich cennika a przy Panskich
obrotach miesiecznych miedzy xx a xx tys. Na miesiac jako osoba prywatna a
nie firma jest to 46% brutto czyli to jest 37% netto. U mnie ma Pan 41%
netto a na sms 25 PLN ma Pan 50% netto. Wiec nie jest chyba zle. Moge Panu
podwyzszyc do 43% netto. Nastepnym razem prosze bardziej szczegolowo czytac
oferty innych firm. Sa tez rozne kruczki. Oczekuje na Pana odpowiedz.

co o tym myslicie?
 
Back
Top Bottom