• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Legalizacja Marihuany w Polsce

Status
Not open for further replies.
szakal, księża też są wolni i zakazano im cudzołożyć.
 
Źle to widzisz. Tak jak już wspomniałem wcześniej, legalizacja będzie od 18 lub 21 roku życia ;)

Może być nawet i od 25 a 14 latek i tak ją zdobędzie. Chyba nie muszę mówić jak? :)
Papierosy i alkohol też niby od 18 lat, podczas gdy sam ostatnio byłem świadkiem jak sprzedawczyni sprzedała chłopaczkowi 15~ latek fajki.
 
Może być nawet i od 25 a 14 latek i tak ją zdobędzie. Chyba nie muszę mówić jak? :)
Papierosy i alkohol też niby od 18 lat, podczas gdy sam ostatnio byłem świadkiem jak sprzedawczyni sprzedała chłopaczkowi 15~ latek fajki.

No tak, ale Ci palący 14 latkowie po złapaniu przez policje będą karani przecież.

szakal, księża też są wolni i zakazano im cudzołożyć.
Mi się wydaje że to raczej warunek niż zakaz , chcesz być księdzem - masz hajs ale nie dupczysz :D

Wierzycie w to, że księża się tego trzymają? (oczywiście nie mówię tu o wszystkich księżach)
 
Może być nawet i od 25 a 14 latek i tak ją zdobędzie. Chyba nie muszę mówić jak? :)
Papierosy i alkohol też niby od 18 lat, podczas gdy sam ostatnio byłem świadkiem jak sprzedawczyni sprzedała chłopaczkowi 15~ latek fajki.

No więc właśnie, problemu z kupowaniem raczej nie mają...
 
No tak, ale Ci palący 14 latkowie po złapaniu przez policje będą karani przecież.


Sam w to nie wierzysz.

Niby teraz też jesteśmy karani, więc po legalizacji zdobycie marihuany będzie łatwiejsze więc taki 14 latek wróci do starej zasady chowania się po bunkrach a dorośli będą palić na legalu.

Mi legalizacja nie jest potrzebna, zapalę w domu i tyle z tego, bez przypałów. . .
 
Gnoja zaczną jarać i będą strugać pajacy, jedni się już przekonali co im daje kozaczenie po maryśce, czy innym shicie. Pieski dużo im zrobią, od razu nie stwierdzą czy brał czy nie. Sam kiedyś paliłem, ale wolałem wrócić do treningów, niż latać 3h na fazie. Niestety współczesna młodzież jest taka, że zioło jest dla nich bogiem, przepustką do nowych znajomości.

cya lejdis.
 
Buahhahahahhahaaha skok przez okno po Marihuanie? widać że nigdy nie paliłeś i masz zerowe pojęcie na ten temat.

Po dopalaczach to różne rzeczy się robi, ale nie bo maryśce.
nie paliłem, nie mam zamiaru i tak - jestem z tego dumny.

delta-9-tetrahydrokanabinol - czyli to wasze THC w czystej postaci powoduje halucynacje, również wzrokowe.
W mniejszych - zmienia odczucia, wrażenia, powoduje mętlik w głowie.

O dziewczynie, która skoczyła słyszałem na imprezie. Podobno powiedziała, że chciała poczuć się lekka. To samo może zdarzyć się po alkoholu. Wg mnie jest dobrze tak jak jest i nie chce legalizacji.
 
nie paliłem, nie mam zamiaru i tak - jestem z tego dumny.

delta-9-tetrahydrokanabinol - czyli to wasze THC w czystej postaci powoduje halucynacje, również wzrokowe.
W mniejszych - zmienia odczucia, wrażenia, powoduje mętlik w głowie.

O dziewczynie, która skoczyła słyszałem na imprezie. Podobno powiedziała, że chciała poczuć się lekka. To samo może zdarzyć się po alkoholu. Wg mnie jest dobrze tak jak jest i nie chce legalizacji.

Nie paliłeś,nie wiesz,nie pisz.
 
Wg mnie jest dobrze tak jak jest i nie chce legalizacji.
Po pierwsze Volenti non fit iniuria, po drugie dlaczego chcesz ograniczac wolnosc innym? Kto chce, ten pali.
 
To tak jakbyś mieszkał na księżycu i chciał coś mówić o Polsce...
 
Legalizacja w Polsce hmm , dosyc odwazna deyzcja , wydaje wam sie ze marihuana w zadnej sposob nie dziala zle na organizm , moze i nie... Ale, dziala zle na glowe , bylem w holandii w te wakacje, i w poprzednie , znam pare osob ktorzy lubia sobie "czesto" zapalic i sie zrelaksowac , i wierzcie mi ze przestawia im sie w glowach , maja roznego rodzaju "schizy" , fobie. Zobaczcie sobie na Magika , myslicie ze dlaczego on sie zabil ? ( polecam poczyac) . Moje zdanie brzmi NIE , a przynajmniej nie teraz.Na razie jest wielkie boom na legalizacje bo "rapierzy" nie maja o czym gadac. A dzieci ktore nigdy nie widzialy na oczy nawet marihuany nie mowiac o paleniu i chcac byc fajnym i cool popieraja tego typu sprawy. Chcesz zapalic , zasadz sobie sam na jakims zadupiu plantacje outdoor - chec ktos rady? Niech napisze :) . Amen.
 
100% się z tym zgadzam , poza tym ludzie biorąc teraz siuwaks z nielegalnych źródeł narażają się na różne syfy czy chociaż przycinki :D
A tak legalnie bym mógł sobie kupić i zapalić.
 
No, jebać badania naukowców, lepiej opierać się na 'mądrościach ulicy', prawda?

ta, lepiej.

tak btw, mówicie że marycha wchodzi tak na łeb, że można skoczyć z okna, wpaśc po samochód~ A PO ALKOHOLU NIE KURWA?

Więc kurwa nie pierdolcie, po nie którzy piszą takie bzdury że... np. kula
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top