• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OLD Wipe and others

Omel

<3
Joined
Sep 29, 2012
Messages
281
Reaction score
37
Location
Poland
Who wanna play with me pm on tibi or forum we make reload on shadowcores!
 
hahaha we trying fix fight at lunar and no1 playing but omel made reoad on shadowcores with new magic wall xD! u are retarded shit omel an no1 will play shadow u can fight against randoms or brazilians
 
fenyx u can only play with omel x and bot warzonrs both chars server ded long time ago but u playing still
 
trying to do something? so made reload on lunarfore and let "OMEL " FIGHT AGAINST ME? WE WILL SEE WITHOUT SSA UE AVA WAVES WHO IS BETTER
 
siema omel ;P gralem z wami jeszcze za czasow shock. Sebann name chetnie bym znow sie pobil ;) pisalem do ciebie na tibii ale nie odpisywales ;)
 
17:34 Qoecolucinio was killed by Vu Van Drzyniu [Pushejro 137 - 128 Pajaji Niemami].
 
r47UzwL.jpg

Gosteczki wygrywają 9 fragami i już kurwa się podniecają hahahah no ładnie widzę najebane od tej giereczki macie.
I te twoje marne pociski
RbjozgK.jpg
 
gosteczki sie poczuwaly oldy od sir rekina z candi i na pizdeczke dostaja to na kurwie cichutko siedzi frajernia
 
r47UzwL.jpg

Gosteczki wygrywają 9 fragami i już kurwa się podniecają hahahah no ładnie widzę najebane od tej giereczki macie.
I te twoje marne pociski
RbjozgK.jpg
przypomnij sb jak przegrywalismy 40 fragami ,i sie poczules ze to dzieki tobie xDD a teraz ? dominando chlopy z candi xD

jedyne co umiesz : "17:37 Skuned Back [373]: ignore"
 
A co mam Ci kurwo bez rąk odpisać jak wjeżdżasz mi na rodziców cały czas?
I weź mi dalej kurwiszonie wmawiaj, że Ci dash nie działa na MB dlatego na Dodge biegasz.
W sumie jak 90% twojego marnego teamku. :]]
No i zaraz wlecicie ,że niby marny teamek a dostajemy od was 9 fragami i dominando wołacie hahuhashusa
Jebane pety co na dwarfach cormaya w 35 chłopa na krzyżówce się ustawili i mówią "podbijać do nas bo my się nie zmieścimy" XDDDDDDDDDD
A ty bombel sklej pizdę jebana ściero bo ty co najwyżej to się mogłeś urwać z guardi z ab'dendriel trolli.
 
Back
Top