• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OLD Wipe and others

chuj ze jakis skuned z lapanki thais co u benjamina na kwiatki bez majtek siada frajerze rozjebany jedyne co potraficie to ue zajebac albo ava jebac cie nieudaczniku
 
skuned dokladnie tak dostajecie w pizde a omel poszedl sie poplakac lepiej przyjmijcie kubusia to wam rozda keye do mb moze cos ugracie ;>i ps. wiecej ue i ava
 
kurwa chuj ze o tych logopedach to swiat slyszal jak teamki byly retired i wtedy sie zbieraly teamy do bocenia wz / bicia inq i cisna ludzi typu omel, skuned ze ich kopia... z ciekawosci popatrzylem na to i gosteczki macie 400 lvle w wiekszosci, omel zrobil teamek ktory jest misz maszem 3 teamkow i ludzie sami sobie sdki dobijaja i trolluja, dodatkowo pewnie polowa bez mb lata bo ma w pizdzie takie bitki i tyle

dajcie sobie na luz bo jakby taki omel chcial zrobic teamek pobic sie NA POWAZNIE z wami to byscie czekali na retired i lecieli na inq, dobrze o tym wiecie ze graja tam ludzie do ktorych nie macie podjazdy w normalych warunkach, no kurwa

/szady
 
No chuj, że mnie nie było na tych bitkach z ueczkami ale coś do mnie podbijasz kiepie.
A zmienić to mogę co najwyżej twoją mordę w sumie i tak jest krzywa jak wieża w pizie.
bombel? who?
No taaa jak ja jestem "z łapanki thais" to nie wiem skąd ty kurwa jesteś pokemonie zajebany.
A tak poza tym ty masz jakąś traumę z dzieciństwa pecie? Bo tak bardzo lubisz siadać na różne rzeczy gołą dupą.
 
haha wezcie sobie siwka zmontujcie, przeciez on bedzie idealny do tych gosci zeby ich przez 24h trzymac na snejki
 
No chuj, że mnie nie było na tych bitkach z ueczkami ale coś do mnie podbijasz kiepie.
A zmienić to mogę co najwyżej twoją mordę w sumie i tak jest krzywa jak wieża w pizie.
bombel? who?
No taaa jak ja jestem "z łapanki thais" to nie wiem skąd ty kurwa jesteś pokemonie zajebany.
A tak poza tym ty masz jakąś traumę z dzieciństwa pecie? Bo tak bardzo lubisz siadać na różne rzeczy gołą dupą.
Bez kitu ten Skuned to sie nadaje. XD
 
nie wiem jak tam inni, dla mnie spoko ze sie bijemy i mam wyjebane co tu sie odkurwia na tym smiesznym forumku ale gostki od omela to chyba w wiekszosci mysla ze sa jacys elitarni i nikt nie ma podjazdu albo zyja tibijka, tak tylko wnioskuje po zachowaniu, gosc bedzie pisac ze nie gada z pionem no ja pierdole gdynia 2010 chyba sie powiesze
 
Taka prawda, że te wszystkie Elda i inne śmietniki to tam Bombel znalazł na ratach w thais z red hp jak pisali "plx help and moni" a teraz typeczki kozaczą, bo wbili lvlki na otsiku, postawili cassino skrypty i mają piniążki, a tak naprawdę kupują charki na allegro (jebane przegrywy).
Nie pozdrawiam
 
wyjebane w tych wszystkich elitarnych graczy i commanderow co grali na rl tibi i podbili wszystkie servery, oni sa najlepsi i w ogole nikogo nie znaja
wrzucie na looz cwele i grajcie w ta gre a nie sie spinacie ze jeden nie zna drugiego a wy nie macie podjadzu
gostki sie bija to niech sie bija a wy placzcie o pixele
/jebac wielkich oldow
 
Właśnie petowce jebane . Omlet osikał cipke i będzie walczył do 2019 co dziennie po 1 fragu na snejku cwel .i.
 
btw. szady w dupie byles, gowno widziales
tlumaczenie pierdolone, ze trolluja, chuj ze wygrywali chyba 80 do 35 albo 40, cos w ten desen a teraz przegrywaja tam 10 fragami
wczoraj battle 15 min trwalo a potem omel xloga zajebal bo nie mogl gosci zabic i ueczki liczyl

jak sa takimi elitarnymi graczami ze bomble nie maja podjadzu to dlaczego nie wygrywaja 120 do 50 lub cos w ten desen?
 
Nie chce nic mowic ale ten "team" co teraz tam gra na shadow to yamucha zamykal w 5 na ich 40 na open ank potwierdzone info
 
A co mam Ci kurwo bez rąk odpisać jak wjeżdżasz mi na rodziców cały czas?
I weź mi dalej kurwiszonie wmawiaj, że Ci dash nie działa na MB dlatego na Dodge biegasz.
W sumie jak 90% twojego marnego teamku. :]]
No i zaraz wlecicie ,że niby marny teamek a dostajemy od was 9 fragami i dominando wołacie hahuhashusa
Jebane pety co na dwarfach cormaya w 35 chłopa na krzyżówce się ustawili i mówią "podbijać do nas bo my się nie zmieścimy" XDDDDDDDDDD
A ty bombel sklej pizdę jebana ściero bo ty co najwyżej to się mogłeś urwać z guardi z ab'dendriel trolli.
najlepsze jest to ze ten patol to na batle nigdy mainem nie byl
 
Spojrzałem na ten teamek Omela, tam może gra coś z 5 osób więc nie wiem czemu tutaj jakieś szczochy się cieszą, że mają 9 fragów do przodu.

Zaraz robię z Markiem teamek i wrócicie do blokowania lost basherów
 
chuj ze jedyne co mozesz z jakims markiem zrobic to na 69 zajebac sir petowcu z celesty gdzie cie kurwo znalazlem na forbidden u malpy
 
po 1. nie wiem z kim rozmawiam, jak z tym bomblem co do mnie pisał żebym mu konto załatwił, bo nikt go nie chce to szkoda klawiatury na takie ścierwo
 
Back
Top