• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OLD Wipe and others

wozek-inawalidzki.jpg


( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
no ladnie spinki o pixele na 3 strony a taka prawda ze jak ja gralem to nikt z depo nie wychodzil bez pozwolenia i tyle w temacie
 
chuj ze jakis lokus sie poczuwa co z lucem pizda szlugi ruskie napierdala od sir karpatki
 
ale typie, przecież ty jestes zwyklym szczochem co 100-1 przegrywal z lucem, a do mnie to nawet nie zlicze ile razy pisales z piękna pucerka xddd

jeszcze sie starasz mnie obrazic jakas bajerką od siebie z teamspeaka, szanujmy sie
 
btw. szady w dupie byles, gowno widziales
tlumaczenie pierdolone, ze trolluja, chuj ze wygrywali chyba 80 do 35 albo 40, cos w ten desen a teraz przegrywaja tam 10 fragami
wczoraj battle 15 min trwalo a potem omel xloga zajebal bo nie mogl gosci zabic i ueczki liczyl

jak sa takimi elitarnymi graczami ze bomble nie maja podjadzu to dlaczego nie wygrywaja 120 do 50 lub cos w ten desen?

nie wiem czy w dupie bylem i gowno widzialem - nigdy nie uwazalem sie za pro leadera i commandera ale z pewnoscia wiecej w glupich pikselkach ugralem niz wytwory shadowcorsa wiec mam prawo ich cisnac mimo wszystko

po prostu smieszne jest jak spinaja sie jakies SZALONY ELDO ktorzy jak gralem na shadow z calarem, siwkiem to byli po prostu od expienia na inq albo robienia wz nr 1, bo na 2 i 3 nie mogli nawet na pucke podejsc nie mowiac o biciu sie, bo nie chcial nikt takich gowien. spinaja sie do np. skuneda ktory po prostu gra od nich o WIELE lepiej, teraz maja lvle i kase wiec moga sobie na battle stac z magebotem i tyle - przeciez omel ma taki misz masz ze to nie jest tak latwo z marszu wejsc i rozjebac 400 lvlki, no jizis

pewnie z bomblem tez graja dobre grajki ale nie wypowiadaja sie tutaj bo graja i tyle, a spinaja sie jakies wytwory twifysoftu ktore nie maja podjazdu wiec o co ta spina
 
po prostu chodzi oto, ze ludzie pokroju tego patola czy inni ktorych po prostu nie znam odzywaja nagle jak nikogo na serwerze nie ma, jezeli omel bedzie chcial pograc troche dluzej i powazniej to po prostu ich przekopie i skonczy sie to jak zawsze - tamten teamek pojdzie retired do czasu az bedzie mozna bez problemu poexpic.
 
po prostu chodzi oto, ze ludzie pokroju tego patola czy inni ktorych po prostu nie znam odzywaja nagle jak nikogo na serwerze nie ma, jezeli omel bedzie chcial pograc troche dluzej i powazniej to po prostu ich przekopie i skonczy sie to jak zawsze - tamten teamek pojdzie retired do czasu az bedzie mozna bez problemu poexpic.

Pajaji Niemami are at war against Pushejro. Feb 18 2015, 19:40:35 141 - 165

przekopa reload XD
 
Mnie to bawi, z tego co pamietam to bombel pytal o pozwolenie czy moze przebiec warzone 2 bo chce zrobic (jak botowalismy) a jak ktos zabil monstera to placil 500k bo sie bal ze padnie, ale teraz wielkie grajki :D hahaha

Nom przekopa w chuj, tylko ciekawe jakie to bylo battle edron? ankh -dara 20 a was tez 40?
 
no wstyd z takimi amadeuszami przegrywać, ale nie widzę w tym pajaji wariatów za dużo.

down: OOOOO JEST ŁUKI SPŁODZONY NA TOMORROWLANDZIE, odwołuje.
 
Nieee to było LB przed chwilą i gostki nie wytrzymali presji, więc wbiegli z UEczkami od drugiego boatu.
Z resztą to co się w tym teamku dzieje to jest parodia. Gostki nie potrafią zająć spotów, ten Fioletowy, Czerwony czy jak mu tam liczy maga, a oni twardo ciupią SD jakby na warzonie byli.
 
no wstyd z takimi amadeuszami przegrywać, ale nie widzę w tym pajaji wariatów za dużo.

down: OOOOO JEST ŁUKI SPŁODZONY NA TOMORROWLANDZIE, odwołuje.

Random team, Adzio puścił kierownicy więc na łeb trzeba ich uwalić.

Calar, dokładnie tak to wyglądało, jak patrzyłem wczoraj na casie to było 33 na 17 na cormayi i gosteczki bały się podbić i ustawili się w 33 na dwarfach i pisali "podbijać" XD trzeymajcie mnie same 400 levele
 
@KacpejroSynProkuratora

O.O Kacpejro spłodzony w sądzie na ławie przysięgłych. :D

@Peti, Kiepi czy jak ci tam.

Chuj, że tego Tirowca to nawet nie było na vt, ale coś pierdolisz.
 
Bombel? co to za nick kurwa mac, co ty dla starego bomble na plechach przebijales zebami? czy jaki chuj
 
kurwa, kto zdjął temu bomblowi kaganiec, mówiłem Wam, ze jak chcecie zeby aportował to wystarczy mu zajebać kopa
 
Back
Top