• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OLD Wipe and others

Zrobie Alozone donate to może tez pójdzie na pierwszy seans do kina, byleby sie nie przestraszył bo z domu i tak na przepustkę wychodzi.
 
Last edited:
Dobra x-log z forum dzielny żołnierzyku Alozone, jutro pogadamy to Mark Ci happening zrobi i zbierzemy pieniążki na to żebyś po koszach na śmieci nie chodził po jedzenie dla matuli biedaczki. Jedz gruz do jutra wytrzymiesz. Trzym się :)
 
Chyba sie w zeznaniach placzesz kurwo, bo przed chwila chciales mi drobne rzucac, a teraz nagle mowisz, ze donate bede robil. Jednak jestes uposledzony. Ty na przepustke nie musisz wychodzic bo ukrywasz sie w kurniku przed starymi a potem spierdalasz przez pola i sie cieszysz ze na gigancie jestes bo wczesniej nic rownie pojebanego nie odjebales.
 
Dobra x-log z forum dzielny żołnierzyku Alozone, jutro pogadamy to Mark Ci happening zrobi i zbierzemy pieniążki na to żebyś po koszach na śmieci nie chodził po jedzenie dla matuli biedaczki. Jedz gruz do jutra wytrzymiesz. Trzym się :)

Uuu... chyba ktoś tu nie wytrzymał presji jebany gównozjad. Gosciu probuje mi wmowic, ze jestem biedny, po czym pisze ze mam donate robic, za chwile znowu pisze ze jestem biedny. Albo masz rozdwojenie jazni albo naprawde jestes takim idiota. No strzel x-loga bo ci sie mozg przegrzeje od wymyslania tych pozal sie boze "pociskow".
 
idz kurwo 12 letnia z lokami zajeb barana w sciane z rozbiegu moze ci mozg zacznie pracowac
 
Presje to Ty codziennie znosisz w domu bo cala okolica wie,ze rodzice jak króliki sie mnożą i wstyd bo żaden nawet wyslowic sie poprawnie nie potrafi. Moze LOGOPEDA na to cos poradzi autystyczna, przewrocona z wrażeń tibijskich kurwo.
 
Presje to Ty codziennie znosisz w domu bo cala okolica wie, rodzice jak króliki sie mnożą i wstyd bo żaden nawet wyslowic sie u Was poprawnie nie potrafi. Moze LOGOPEDA na to cos poradzi autystyczna, przewrocona z wrażeń tibijskich kurwo.

Pod presja i w niepewnosci to cie stary trzyma bo nie wiesz kiedy ci do pokoju w paruje jebany zboczeniec. Zasnac sie boisz bo wiesz ze sie mozesz z chujem ojca w dupie obudzic jebane frajerskie nasienie. Tibijska kurwo? Gosciu to nie ja napierdalam recznie spike z ava jebany kiepie i to nie ja sie przez 2 lata na otku expilem zeby wreszcie moc wyjsc na pierwsza battelke i to z pet gildia bo do lepszej cie nigdy nie chcieli bo jak mwalla masz rzucic to ataku padaczki dostajesz. Idz wyliz tratwe temu logopedzie czy jak mu tam matka dala.
 
Pod presja i w niepewnosci to cie stary trzyma bo nie wiesz kiedy ci do pokoju w paruje jebany zboczeniec. Zasnac sie boisz bo wiesz ze sie mozesz z chujem ojca w dupie obudzic jebane frajerskie nasienie. Tibijska kurwo? Gosciu to nie ja napierdalam recznie spike z ava jebany kiepie i to nie ja sie przez 2 lata na otku expilem zeby wreszcie moc wyjsc na pierwsza battelke i to z pet gildia bo do lepszej cie nigdy nie chcieli bo jak mwalla masz rzucic to ataku padaczki dostajesz. Idz wyliz tratwe temu logopedzie czy jak mu tam matka dala.
Slyszalem, ze tam ze stara bawicie sie w maszynke do szlugow i dorobek zycia robicie konusy jebane. Twoja stara dostala 2 stowy z opieki i buta na cipe, a przejebala ten hajs na amareny kurwisko jebane. A i ten tibijski fejm to sobie w cipe wsadz, bo Ci to w niczym nie pomaga, mozesz sie jedynie pochwalic tym, ze wyjebales na 2 sdki pierdolony zerowcu bez rak
 
Slyszalem, ze tam ze stara bawicie sie w maszynke do szlugow i dorobek zycia robicie konusy jebane. Twoja stara dostala 2 stowy z opieki i buta na cipe, a przejebala ten hajs na amareny kurwisko jebane. A i ten tibijski fejm to sobie w cipe wsadz, bo Ci to w niczym nie pomaga, mozesz sie jedynie pochwalic tym, ze wyjebales na 2 sdki pierdolony zerowcu bez rak
 
Slyszalem, ze tam ze stara bawicie sie w marzynke do szlugow i dorobek zycia robicie konusy jebane. Twoja stara dostala 2 stowy z opieki i buta na cipe, a przejebala ten hajs na amareny kurwisko jebane. A i ten tibijski fejm to sobie w cipe wsadz, bo Ci to w niczym nie pomaga, mozesz sie jedynie pochwalic tym, ze wyjebales na 2 sdki pierdolony zerowcu bez rak

"marzynke? idz bez kitu do logopedy. "buta na cipe" , "w cipe wsadz" powtarzasz sie jebany pucybucie, takze uwas sie na pizde i nie mrugnij bo nie przypominam sobie zebym ci kaganiec zdejmowal jamniku jebany.
 
"marzynke? idz bez kitu do logopedy. "buta na cipe" , "w cipe wsadz" powtarzasz sie jebany pucybucie, takze uwas sie na pizde i nie mrugnij bo nie przypominam sobie zebym ci kaganiec zdejmowal jamniku jebany.
chuj ze jakis alfonzinio co jak wbil na kwadrat to go rozebralismy pozniej naszczalismy mu na ciuchy owinelismy mu glowe nimi i bilismy go palami po glowie i zgadywal kto to
 
chuj ze jakis alfonzinio co jak wbil na kwadrat to go rozebralismy pozniej naszczalismy mu na ciuchy owinelismy mu glowe nimi i bilismy go palami po glowie i zgadywal kto to

Uuu randomy sie zebrali i we 3 mnie ciupaja bo sami sobie nie daja rady :( Sracie tez razem, a przy laniu za pisiury sie trzymacie? Nie pisz do mnie banka czy jak ci tam bo i tak ci konta nie zrobie.
 
chuj ze alfonzinio do na lb 3 razy padal na 2 sd XD chuj ze gostek sikasz na siedzaca i sa papiery na to ze sie rozjebales frajerska chmuro
 
Alozone komu tu dawać rady, jak Ty nie dość, ze poprawnie wyslowic sie nie potrafisz to jeszcze nawet nie potrafisz mi w żaden inteligentny sposób ubliżyć.
 
Back
Top