• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS Bugi - Selekcja

Żeby przyciągnąć graczy wystarczy sypnąć punktami. Na większe serwery wchodzą głównie gildie, a gildie smsów nie wysyłają.
 
Żeby przyciągnąć graczy wystarczy sypnąć punktami. Na większe serwery wchodzą głównie gildie, a gildie smsów nie wysyłają.

I tu się mylisz, gildie nauczono, że dostaną punkty, kiedyś ktoś zrobi dobry serwer i może to być nawet real mapa dopracowana ze szczegółami, nie da punktów a gracze i tak wejdą i tak dodatkowo będą wysyłali sms-y ponieważ będą widzieli, że serwer ma przyszłość skoro ktoś włożył w niego tyle pracy. Dzisiejsze serwery są na jedno kopyto każdy coś ściąga od Hexany nie wkładając nic od siebie. Przyjdzie czas, że i hexana stanie się lipnym otsem bo będą lepsi.
 
narvia teraz nie dala pnkt i ma 1.2k graczy hexany tez nie daja i maja daja askary i reszta ktore poza stabilnoscia i punktami nie maja nic do zaoferowania
 
narvia teraz nie dala pnkt i ma 1.2k graczy hexany tez nie daja i maja daja askary i reszta ktore poza stabilnoscia i punktami nie maja nic do zaoferowania

Nie dał punktów, a rozdał 20 ventrilo 3.0+ 60 slotowych , po za tym on nic nie ma w sms shopie ciekawego.
 
czlowieku coi Ty gadasz vt ma za free bo ma jego banner na stronce to jest element reklamy.. nie ma nic w shopie to wes sie wybij bez softow ktore kosztuja 10 zl sms jezeli Ty uwazasz ze ciekawe jest donation sword itp to sie mylisz softy sa najwazniejsze a potem addon itemy bo jak ktos ma duzo pnkt to kupuje softy i kase sobie i ziomkom ale jak ma zaduzo pnkt to zaczyna sobie kupowac addon itemy :D wiem bo mialem przez miesiac 700 osob na otsie i widzialem co kupowali pozatym jestem liderem 1 z teamow wiec tez slysze opinie graczy na zywo :eek: sory ze pisze bez , i ogolnie poza zasadami pisowni ale zawsze pisze na szybko co mysle :D
 
Glownie ''Exp-Stage" rozjebal ots'y ...
Ludzie expia z 0-200 lv 1h
i z 201-210 1h
wiec po chuj expic dalej ? lepiej sie pobic i zmienic ots'a...
 
czlowieku coi Ty gadasz vt ma za free bo ma jego banner na stronce to jest element reklamy.. nie ma nic w shopie to wes sie wybij bez softow ktore kosztuja 10 zl sms jezeli Ty uwazasz ze ciekawe jest donation sword itp to sie mylisz softy sa najwazniejsze a potem addon itemy bo jak ktos ma duzo pnkt to kupuje softy i kase sobie i ziomkom ale jak ma zaduzo pnkt to zaczyna sobie kupowac addon itemy :D wiem bo mialem przez miesiac 700 osob na otsie i widzialem co kupowali pozatym jestem liderem 1 z teamow wiec tez slysze opinie graczy na zywo :eek: sory ze pisze bez , i ogolnie poza zasadami pisowni ale zawsze pisze na szybko co mysle :D

Szkoda tylko, że gadałem z ownerem vent.cc i na 100000% by nie dał darmowych serwerów, może dał inwobowi jakąś zniżkę, ale na pewno nie za darmo. Spoko, załóż konto daj passy na prv i Ci wbije level na first eq, tylko kretyny nie potrafią bez shopa grać. Jakiej gildii jesteś liderem?

Kiedyś tibia miała sens, bo się ścigałeś o to, kto pierwszy będzie na liście, kto wbije pierwszy xxx skilla, mlvl, kto pierwszy zrobi questa a gildie się same formułowały w grze, a nie "biorę ludzi do gildii, tylko ed, vt 3.0+, pisać !!!!! NAZWA GILDII", koleś dostanie full eq, pogra z nimi 3 dni i zmieni gildie, GZ. No a lider tych gildii? nie wyrośnięty 15 letni frajer, który drze ryja i myśli że jest fajny.

Nie mówiąc o balansach, które są robione dla gildii tylko. Bo im nie pasuje to, że nie mogą zabić najta i paladina z wysokim levelem, ich zdaniem on musi wyspać od 4 osób, inaczej balans jest do dupy..........
 
Last edited:
narvia teraz nie dala pnkt i ma 1.2k graczy hexany tez nie daja i maja daja askary i reszta ktore poza stabilnoscia i punktami nie maja nic do zaoferowania

A w kurwę SMS wysłanych do graczy z darmowymi kodami na punkty?
Cieszy mnie fakt, że Play nakłada tak wysokie kary! :D
 
Bartasktd myslisz ze zarabiajac kilka lub kilkanascie kola 150 zl na vt cos dla niego znaczy?? wiem o czym mowisz ze serwy powinny byc rpg najlepiej bez shopa zeby byl sens robienia addonow questow i expienia sam tez jestem tego zdania. ja jestem liderem ndk i my nie gramy bo nie ma zadnego dobrego otsa moze jak kiedys ruszy to znow bedizemy grac a puki co graja same trade teamy o ktorych mowiles :D to co piszesz o ekach to prawda te noby nie potrafia przyswoic do swoich malych glowek ze ek i pal to sa profesje ktore powinny sie trzmac dobrze nie jak profesje magiczne... Nie musze dawac ci pasow bo potrafie sam grac ale sa noby ktore nie potrafia i kupia wszystko co jest w shopie i nie wiem co masz na mysli mowiac "ciekawego" co ma byc ciekawe?? a co do hexany te jego reklamy sms w ktorych daje losowo pnkt za ktore kupisz scyzoryk lub inne gowno bo z tego co pamietam daje od 50-200 pnkt moge sie mylic ale tak sobie przypominam
 
Don Daniello, gdyby każdy serwer sobie stał bez obawy o crasha to serwerów byłoby multum, sądzę że nie byłoby serwera, który by miał ponad 400 osób. Dlaczego? Ludzie by mieli bardzo duży wybór(aż za duży), a nie ma ich tyle co kiedyś.

Dlatego chyba już lepiej gdy jest 4-5 serwerów na których można pograć, niż żeby ich było 30(jak łatwo się domyślić gracze wtedy podzieliliby się na te 30 serwerów)

Gówno prawda :)
Kiedyś były servery po 100 graczy 24/7
i były servery stojace 12/7 na prawdę fajne z 50/50 graczami z kolejkami i jakoś nikt nie narzekał
 
dokładnie wtedy by chociaż była rywalizacja o kreatywność by robili coś nowego a nie ! pff. xd
 
Szkoda tylko, że gadałem z ownerem vent.cc i na 100000% by nie dał darmowych serwerów, może dał inwobowi jakąś zniżkę, ale na pewno nie za darmo. Spoko, załóż konto daj passy na prv i Ci wbije level na first eq, tylko kretyny nie potrafią bez shopa grać. Jakiej gildii jesteś liderem?

Kiedyś tibia miała sens, bo się ścigałeś o to, kto pierwszy będzie na liście, kto wbije pierwszy xxx skilla, mlvl, kto pierwszy zrobi questa a gildie się same formułowały w grze, a nie "biorę ludzi do gildii, tylko ed, vt 3.0+, pisać !!!!! NAZWA GILDII", koleś dostanie full eq, pogra z nimi 3 dni i zmieni gildie, GZ. No a lider tych gildii? nie wyrośnięty 15 letni frajer, który drze ryja i myśli że jest fajny.

Nie mówiąc o balansach, które są robione dla gildii tylko. Bo im nie pasuje to, że nie mogą zabić najta i paladina z wysokim levelem, ich zdaniem on musi wyspać od 4 osób, inaczej balans jest do dupy..........

Ta no fajnie, że tutaj tak walczysz z ludźmi, a jak Ci na gg wysłałem propozycje expa od x30 w dół to sam stwierdziłeś, że gildie wejdą tylko i wyłącznie gdy będzie od 120x w dół więc widzisz... Zacznijmy sami tak robić takie expy, a potem komentuj pracę innych...

Co do tych pkt na gildie, to gildie wbiją jak będzie ogar ots + stabilny, pkt nie są konieczne.. No i bez resów.. A inna opcja torobić jakinvob, non stop restarty, ale ma stabilny silnik ;p
 
Ta no fajnie, że tutaj tak walczysz z ludźmi, a jak Ci na gg wysłałem propozycje expa od x30 w dół to sam stwierdziłeś, że gildie wejdą tylko i wyłącznie gdy będzie od 120x w dół więc widzisz... Zacznijmy sami tak robić takie expy, a potem komentuj pracę innych...

Co do tych pkt na gildie, to gildie wbiją jak będzie ogar ots + stabilny, pkt nie są konieczne.. No i bez resów.. A inna opcja torobić jakinvob, non stop restarty, ale ma stabilny silnik ;p

Tylko, że tutaj exp nie gra roli, bo na tyrani kiedyś na expie 120x w dól potrafili grać 2 miesiące, i to nie tylko na tyrani :) chodzi o dzisiejszy balans postaci i prostota, wejdę na otsa, wbiję 200 level w 1H i lecę się bić.
 
Gówno prawda :)
Kiedyś były servery po 100 graczy 24/7
i były servery stojace 12/7 na prawdę fajne z 50/50 graczami z kolejkami i jakoś nikt nie narzekał
Sam mojego BlackOtsa stawiałem na kompie 12/7 na komputerku (bez shopa) i jakoś leciało. Nie robiłem tego dla kasy tylko dla zabawy.
 
@up

Dokładnie kiedyś OTS-y stawiało się dla zabawy, satysfakcji, że się coś zrobiło i jest to dobre. Sam miałem serwer na swoim PC grało 50 osób i wszyscy dobrze się bawili.. Teraz jakby chcieć postawić serwer z mapą Karmi, żeby miał taki swój klimat, bez addon doli etc. To max będzie grało 50-70 osób, oczywiście nie przeszkadzało by mi to jakby nie fakt, że za dedyka trzeba zapłacić średnio 400 zł u cudiego za 4gb RAM. Jak kupisz gdzieś indziej co by było taniej to po starcie cie rozjebią. Ot cała polityka serwerów. Real mapy to jeden wielki zjebany styl który jest robiony na jedno kopyto.
 
@up
że za dedyka trzeba zapłacić średnio 400 zł u cudiego za 4gb RAM. Jak kupisz gdzieś indziej co by było taniej to po starcie cie rozjebią.
Czyli gdy kupisz serwer u [sub]Cuddiego[/sub] to Cię nie wyjebią?
Lhbjy.png

Uwierz kolego - jak ktoś potrafi, to wszystko się da i za chuja nie wytniesz 40k~ połączeń przychodzących. :)
 
Ethan ja mam takie odczucie, że ty dowartościowujesz się tym, że coś tam potrafisz, nie wiem rajcuje Cie takie coś? Chłopaki z Narvia nie wytrzymali trudno, Cudi coś tam ogarnia, ale np. Hexana wytrzymuje te twoje 40k pingów także tu jesteś w błędzie.
 
Back
Top