• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

To Veziv

bez kitu, róbcie teamek, podzielimy wariatów jakoś sensownie i się buchamy, a nie kurwa na jakimś shadow z jakimiś przemytnikami się bić, co im się przebija defa na fibuli. Dajcie spokój, pograłbym, ale żeby jakiś dym był, bo na to shadow to nawet nie ma po co logować
 
nie no have fun z toba i 5 plajerkow twoich dupolizow
 
dobra to co shadow reload po x 2 w tym tygodniu wbijam gajs! wz codziennie rano o 10 robić acc
 
Deszczu jedynie kto by mogl isc do calara to ty i kilka innych osob tak zwanych asslickerow :) badz dzisiaj o 17.00 na vencie to zobaczysz :)_
 
kazdy by poszedl na lunar za nami jak my pojdziemy tam grac a kto chce zostac na shadow niech se zostaje xd prosta sprawa patryk jak jebanie deszcza matki xD
 
wiekszosc ludzi z venta nie chce grac lunar to raz 2 calar to placzek i smiec i kazy wie jak to sie skonczy :) 3 nikt nie ma harow ani kasy ani nic zamykam
 
Deszczu jedynie kto by mogl isc do calara to ty i ki
lka innych osob tak zwanych asslickerow :) badz dzisiaj o 17.00 na vencie to zobaczysz

Ty to masz to potrafisz czlowieka rozbawic, nie to ze cos ale wystarczy ze by 1-2 osoby poszly i juz reszta idzie tez, to ty bys raczej osob nie mial a nie ja, no ale coz ja nie mam zamiaru nikogo prosic wczoraj mialem ochote ogarnac cos ale jak nie chciales to nie bij sie dalej z bomblem na shadow.

wiekszosc ludzi z venta nie chce grac lunar to raz 2 calar to placzek i smiec i kazy wie jak to sie skonczy :) 3 nikt nie ma harow ani kasy ani nic zamykam
Nie chca grac bo wola bic sie z bomblem i cos wygrywac proste.

A co do plakania, fakt bylo czasami ze wkurwiali mnie ludzie ale wolalem przestac grac niz tak jak ty banowac/odbanowywac/banowac/odbanowywac itp itd... Przestalem grac i na dobre mi to wyszlo. Gostek mysli ze jak ananas dal w comment "Nikt z toba nie bedzie gral Calar" to ty myslisz ze tak by bylo, nie wiem kto tam u ciebie siedzi na vt ale na 90% wiem ze te osoby by normalnie graly ze mna.

Ananas, Scooby, Rozowy, Aloxine, Trampek, Deszczu i kilka innych osob (raczej lokuf, shleder chyab ze by woleli ze toba zostac i zeby oporek byl)

Zapewne guma by zacza grac, low, aiven (moze), gym (moze). Z wille pisalem i z checia by zacza grac, Nzak. I kilka innych osob ale ty wolisz napisac jakies scierwo a prawda jest taka ze wolisz bic sie z bomblem... Wiec zostan tutaj i bij sie z bomblem.....
 
No ja wiem sir guma od sir muertosa. Check Ambera forum tomeczek napisal dosc fajnego poscika (widac ze maturka 90% z polaka)
 
Dobra RELOAD WIELKI! Pisac o konta do mnie zbyla, murarza heh przekopiemy cie kalar tak jak za starych dobrych czasow :D
 
to co sie dzieje, bo sie zagubiłem.

PS. Też jestem za lunarem, może każdy ma tam mniej hajsu czy mniejszy lvl, ale zrobił ten exhs na stone skiny + nie ma jakiś piotrków co Cię walą na łeb 130 sorkami + lepiej się bije + brak wztów
 
Last edited:
Back
Top