• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

To Veziv

Nie no a tak serio to tez bym pogral na lunar ale nie wyobrazam sobie po prostu jak chcecie zrobic 2 wmiare wyrownane teamki :D
 
ciężko to podzielić właśnie, ale jakby każdy grał jak człowiek zamiast pisać "nieeee ja idę tam i chuj" to by bez lipy można było coś zrobić.

Najlepsza opcja to lunar albo powrót na ambere, bo i tak każdy ma tam wariata, a nawet jak nie to teraz tam fixnąć jakiegoś chara to 5min.
 
dawac kurwa ogarniamy 2 teamy na amberze i sie buchamy a nie 3 rok juz na tym otsie to nudne sie zacyzna robic
 
ja moge na amberke wjechac :) na forum ambery kayto rozprawke napisal wiec propsujcie tam albo dajcie swoje pomysly heh.
 
Dobra RELOAD WIELKI! Pisac o konta do mnie zbyla, murarza heh przekopiemy cie kalar tak jak za starych dobrych czasow :D

Przekopiemy go jak na amberce.

Nie no ja idę tam gdzie gumito i ogólnie ludzie od nas :p Ale narazie to chyba nic sie nie zapowiada.
 
no mnie to lotto, ale ten shadow to mierniutki otsik + na amberze nie masz jakiegoś tańczącego ogniska zamiast mwalla więc gra się o wiele przyjemniej.
 
haha guma ty przyjebie :D no bez kitu lokuf +1 nie wiem czemu ludzie stamtad wyszli to w chuj lepszy ots do bicia niz shadow i tez jest stabilny :D
 
Pisalem z tomaszem na FB i jest opcja zeby podbic na amberke ale pytanko jest czy sa ludzie zeby tam grac? u siebie to sie nie martwie o ludzi bo raczej by byly warjaty a siwek bedzie mial warjatow?
 
Last edited:
Podrzucę propozycję.
Jeżeli ktoś woli się bić na starych mw + normalny silnik, bez sciń na skosach ja na Amberce to polecam Ducates.net
Chara nie kupicie, kwestia 2 dni wyexpienia 170+.
To tylko propozycja, nie musicie jej brać pod uwagę, pewnie i tak ten post zostanie usunięty :{ wyjebane
 
Ja mogę grać na tej amberce, 220 wariata tam mam. xD
Tylko Guma musiałbyś sobie tego Masakrowca odzyskać bo Siwek dał go dla kogoś i passów nie mam.
 
Przecież ponoć do Ciebie nikt nie pójdzie :kappa

Nie wiem, ja nikogo nie mam zamiaru prosic jak ktos nie bd chcial to trudno. Ale z tego co mi sie wydaje to by kazdy gral bo gdyby nie patrzec to jest tylko gierka heh :D
 
Co ja mam ogarnaic? to wy z siwkiem musicie pogadac, ja z kaytem jestem w stanie ogarnac ludzi na weekend ale czy on jest chetny tam grac, czy woli bic sie z bombelem ;d
 
Co ja mam ogarnaic? to wy z siwkiem musicie pogadac, ja z kaytem jestem w stanie ogarnac ludzi na weekend ale czy on jest chetny tam grac, czy woli bic sie z bombelem ;d

To niech tam wariaty gadają z nim bo ja nie siedzę na żadnym vt, ogarniac amberke albo lunara i jechanka
 
Back
Top