• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Aac

Status
Not open for further replies.
Dobra, znow powracam z prosba kogos o pomoc.

Mateuszx chcial pomoc, ale zniknol jak go dodalem do projektu:huh:
Piotrek napisal poczatek kontrollera do gilldi i rowniez zniknal <_<

Napisalem dzis kontroler gildi, wyswietla liste i sama gildie chce aby ktos to za mnie dokonczyl bo ja sam chcialem sie bardziej waznymi rzeczami zajac w aac niz pisaniem podstron.:$

Wiec jesli jest ktos to pisac :$
 
Nie masz czasu na pisanie aac, które będzie podpisane "by paxton" i szukasz ludzi do pomocy, którzy odwalą to za Ciebie?

Bo chyba nie zrozumiałem, no chyba , że coś odpalasz :p
 
Nie masz czasu na pisanie aac, które będzie podpisane "by paxton" i szukasz ludzi do pomocy, którzy odwalą to za Ciebie?

Bo chyba nie zrozumiałem, no chyba , że coś odpalasz :p

Projekt jest Open Source i SVN jest na google code gdzie rowniez jest lista developerow, nic nie bedzie by Paxton :$

A jeleni nie szukam bo chce sie zajac bardziej scislymi rzeczami bo pisanie tych podstron jest dla mnie po prostu monotonne <_<

Nie zrozumiales, ja tez bede pisac AAC tylko po prostu nie podstronny.
:peace:
 
Projekt jest Open Source i SVN jest na google code gdzie rowniez jest lista developerow, nic nie bedzie by Paxton :$

A jeleni nie szukam bo chce sie zajac bardziej scislymi rzeczami bo pisanie tych podstron jest dla mnie po prostu monotonne <_<

Nie zrozumiales, ja tez bede pisac AAC tylko po prostu nie podstronny.
:peace:

Rozumiem ;)

Jakbym nie miał tyle roboty to bym pomógł :d powodzenia.
 
Rozumiem ;)

Jakbym nie miał tyle roboty to bym pomógł :d powodzenia.

Sam mam duzo roboty, college, praca, otwarcie firmy, freelancing jobs a jednak juz napisalem ze AAC powstanie i chce dotrzymac slowa i staram sie jakos ten czas znalezc, ale rozumiem :$:peace:
 
nie jestem pro czy cos, ale tak "relaksacyjnie" costam bym poskrobal jesli mozna
 
nie jestem pro czy cos, ale tak "relaksacyjnie" costam bym poskrobal jesli mozna

Moglbys oblokac kod na SVN modernaac - Project Hosting on Google Code

oblokaj glownie controllery, powiedz mi czy jestes w stanie takie rzeczy pisac, bo to daleko odchodzi od Gesiora AAC i powiedz mi czy dasz sobie rade. :$:peace: Jesli tak to zapraszam :]

Dobra, zamkne tutaj ten temat i zapytam sie o pomoc na donator board moze jakis nie polak pomoze. :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top