• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

best ots is down

Status
Not open for further replies.
Heh spoof spoff'em a kogo tak na prawdę obchodzi ban na jakiejś durnej liście na której i tak nigdy nie były pokazywane serwery Inwoba. Jego serwery są na tyle znane że jak ludzie będą chcieli wbić to wbiją, a ten temat założyłeś tylko po to aby zrobić zamieszanie wokół jego osoby.
 
No nie sądzę zrobi next edycje i będzie na start 200 osób zresztą jak widać po kodzie cały czas tam tylko tak było a nie jakieś " MAMY REKORD 1500 GRACZY!" haha :D
 
Dobrze Ci tak fiucie.

@xinn teraz weź się za skeybe, założę się że jego system liczenia afków jest podobny do inwobskiego...


Mało tych afków, to samo było z premierą która niby prawie 2 miesiące miała prawie 600 aktywnych graczy, a afków poniżej 100... A na trainach po 10 osób na xlogu obok siebie...

Raz gdy zivera wystartowała, feba miała przed starem około 450 osób. Po starcie zivery (około 700 osób na start) nadal miała 450 osób a nawet więcej. Isn't its something? Za te skeybostwo też trzeba się wziąść.

Nie weim co ma AAC do login servera, no ale ok...
>Do tego sam mówiłeś że to leak,

Nie oznacza to rowniez, ze wczesniej nie bylo tam innej wartosci. Zreszta cytujac Ciebie:
W większości jestem prawdomówny.[/b]

Nie ma sensu prowadzic z Toba dyskusji skoro prawde traktujesz wybiorczo.

I na koniec gwozdz programu... Te wartosci zapewne rowniez nic nie znacza:

Dla mnie jest to juz koniec tematu. Inwob ma kilkuletniego bana za trwajace kilka lat oszustwo. Na kazdym z jego serwerow. Na kazdej edycji.

Apocalypse Now - smell of napalm - YouTube

Do trzech razy sztuka.. nie mi to oceniać ale myśle ze kilkuletni ban w tej sytuacji jest nieadekwatny do niej.

wg wstepnej analizy tego skrawka kodu ktory udostepnil xinn, to tam moze byc 100-200 online right now, a nie 900 ;p

orly-thumb.jpg


Rozpisałem się trochę na ten temat kiedyś :D

Ale to jest tak samo jak Polskim prawie, przykładowo: Przekraczasz prędkość o 40Km/h to dostajesz X zł mandatu + Y punktów karnych. I dostajesz to TY, a nie zółte Auto którym jechałeś. Więc należy Ci się ban na każdy Twój serwer.

Gdyby chciał się Ciebie pozbyć, dawno by już to zrobił... :cool:

Jeśli ktoś traci prawo jazdy po jeździe po pijaku - ma dożywotni zakaz honorowanego przywileju poruszania się samochodem. Więc myślę że inwobowi należy się dożywotni zakaz dodawania serwerów na listę.

Nie, w momencie jednego ze sprawdzen nie miales odpalonego spoofa. Tylko tyle udowodniles. Po co mialbys trzymac mechanizmy pozwalajace na spoofing na serwerze? Jezeli ktos nie spoofuje to nie ma takich mechanizmow napisanych. A to sa autorskie rozwiazania. Spoofowales zapewne przy starcie jak i w trakcie edycji... Zreszta... Po co ja dalej prowadze ta rozmowe? Tyle dowodow zostalo przedstawionych ze chyba najwieksze niedowiarki uwierza jednak, ze oszukiwales non stop.

ps. zeliwny chyba wyhaczyl bana na forum Inwoba za post z linkiem do tego tematu ;) ahhahaha ;)

Ja jakoś czuje gdy ktoś spoofuje.. kiedyś trochę się rozpisałem na ten temat tutaj. Pamiętacie?
 
Last edited:
zawistonosc polakow, placzecie ze mu sie powodzi proste jak jebanie.
Czysta zazdrosc

Powodzi? Stary, ludzie którzy trzymali większe serwery już dawno znaleźli sobie lepsze źródła dochodu. Stałe, pewne i przyjemne, on tylko myśli, że ma tak dobrze :- )

Za jakiś czas jedyne co będzie mógł wpisać w CV to - prowadziłem OTS ( najlepszy na świecie ( swoją drogą, hrhr, bez komentarza, zawsze mnie to bawi)).
 
Temat jest popularny :D

To dzięki temu że na forum narvii to zostało ukazane, i Inwob zaczął kasować tematy tam. Ponoć ktoś się znalazł kto na Narvii+Ziverze wysyłał do każdego gracza PM z nazwa tematu i wyjaśnieniem ocb :).

A ja dostałem Bana na forum Inwoba.
 
A teraz inwob sie wqrzy zrobi konkurencyjna liste dla xinna przywali dobrym seo a SWLami w otservlist.org i xinn bedzie plakal ; P
 
ja pierdole NO JAKIE KURCZE ZASKOCZENIE NO NIE? ŻE INVOB SPOOFUJE, NO KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ

#xinn

na starcie tematu powinieneś przeprosić wszystkich tych, którzy wcześniej raportowali, pisali tematy i żalili się, że invob spoofuje, to wiedział każdy.. Tak samo wiemy wszyscy jak jest z amber gold, jak było z al capone, wiadomo w normalnym świecie prawo to prawo i przepisy i all trzeba udowadniać szczegółowo, ale w przypadku takich otsów, wystarczy się rozejrzeć po danym otsie i sprawdzić parę ciekawych faktów... Kurcze wklejasz teraz linki do postaci z7 lvlami, albo takie z 30+, które nigdy się nie logowały... Fajnie, my to wiemy Wooooooo!


Ten temat powstał tylko po to by nikt Ci nie zarzucił, że narvia nagle ban na liście to pewnie invob przestał płacić albo Ci podpadł albo coś tam...



I co z tego jak co raz mniej jest ludzi online na tych 8.6 lol i wgl w tibii, on już swój hajs zarobił, owszem nie jest to jakiś mega w chuj wyjebany, ale kurwa jestem ciekaw czy lepiej napisać w CV, że prowadziło się działalność w branży internetowej, która przyniosła dochody, zapewne 20 tysięcy + jako młodziak, bo chyba invob nie ma więcej niż 18 czy 19, czy według was lepiej napisać, że się pracowało jako kelner w wakacje? >.< no już nie bądźćcie śmieszni, takie coś można by było pisać jakby miał już trochę więcej lat albo z tego się utrzymywał.


Fakt wykorzystywał błędy itd. u innych, według mnie to nie ma znaczenia czy robił to wczoraj czy rok temu, robił to.. To czy spoofował teraz czy wtedy też... ważne, że wtedy zawsze się zapierali, że nie nie on i spoof o nie, my mamy tyle graczy i bla bla bla.


A teraz spójrzmy na to tak: z jednej strony jest on, a z drugiej większość innych hosterów, teraz popatrzmy co osiągneły obydwie grupy hehe, zaraz ktoś napisze, że płacił za różne rzeczy NO I CHUJ ALBO SIĘ UMIE ALBO SIĘ ZA TO PŁACI, PRZYNAJMNIEJ NIE BYŁO MILIONA ZJEBANYCH TEMATÓW NA FORACH Z PROŚBĄ O POMOC, mnie bardziej wkurwiają osoby co nic nie robią, narzekają i atakują w innych, invob faktycznie wkurwiał innych i im uprzykrzał, ale coś sam zrobił, nie jak te zjebki z premiery czy feby itd.




Na koniec;

Xinn, a weź tak teraz weź się np. za tego ziomka od premiery o_O,

Invob, tak z ciekawości, bazujesz na stareeeej tej dacie sepiry co kiedyś kupiłeś ją od skya? (wiem, że duuużo zmieniłeś i dodałeś, bo obserwowałem jak Twój ots się rozwijał)
 
Zastanawia mnie kto z tych którzy piszą posty typu: dobrze ci tak, w końcu, itp. nigdy w swojej, że tak ujmę karierze nie spoofował.
@Xinn
Skoro wiedziałeś, że atakował Ci serwery i że jest takim złym człowiekiem (co teraz przy zdobyciu dowodów podkreślasz) to dlaczego dopiero teraz jest ten ban?
Nie mów, że musiałeś mieć dowód, bo nie musiałeś,w przeszłości zbanowałeś wiele serwerów - bo tak. A jeżeli już jesteś taki dokładny to w regulaminie widnieje informacja o banie na 30 dni. Niektórzy znają Twoje praktyki z banowamiem serwerów bo layout, bo kawałek mapy, bo spoofing data info na wstępie, bo odpowiedź na mail po tygodniu, mi także się przytrafiło wiele przez te wszystkie lata - bo utrzeć nosa gówniarzom, bo ja jestem ethan, bo inwob.eu było moje i przepuszczam baze tyranii, bo hexana.net. Wszystko daje chaosem, indywidualnym podejściem, wydzimisiom i własnym interesem.

Nie udawaj tutaj takiego świętoszka :p
 
Last edited:
A kiedy mialem to napisac? Chyba nie sadzisz, ze przy kazdym ataku na moje serwery mam biec na forum i zalic sie jaki ten i tamten czlowiek jest niedobry, albo zaczynac publicznie jakas krucjate przeciwko tamtemu i owemu bo zdossowal mi serwer? Bez jaj... W regulaminie widnieje informacja o banie 30 dniowym, jednak tak jak mowisz, kazdego traktuje indywidualnie. I to nie jest tak, ze indywidualne sa bany. Przeogromna ilosc osob zostala odbanowana po bardzo krotkim okresie, jezeli tylko wprowadzila wymagane zmiany. Jezeli jednak niektorzy mysla ze moga przyjsc z wlasnymi regulami na liste i zamiast wspolpracowac, jechac np. po rodzinie, to niech pozniej sie nie dziwia, ze maja dluzsze niz standardowe bany. Nigdy w zyciu nikogo nie zbanowalem bez powodu. Mowisz, ze rozdaje bany a to to za layout, a to za kawalek mapy. Ja place za ten layout i za ten kawalek mapy, wiec jezeli ktos go kradnie odemnie a pozniej stara sie jeszcze wypromowac na mojej liscie to sam sie zastanow jak to wyglada i brzmi.
Mi sie nie chce bawic w kotka i myszke. Nie mam na to czasu.

@seminari:
Jasne ze ten temat powstal bym pozniej zaoszczedzil sobie opdowiadania na 8190890 maili lub PW. Czy mam kogokolwiek przepraszac? Ale za co? Od samego poczatku kazdemu powtarzalem i pisalem, ze nie zbanuje Inwoba bez posiadania jednoznacznych dowodow ze oszukuje. Nikt mi takich nie przedstawil. Dzisiaj je zdobylem i zgodnie z tym co wielokrotnie mowilem, mam dowod - jest ban. Co do premiery, byla juz raz sprawdzana i wszystko bylo ok :)
 
ja nie spoofowalem , tych 50 typa co stalo na nologoucie w rogu mapy to oni sami tak! ja ich nawet nie znam :p
 
Last edited:
Co do premiery, byla juz raz sprawdzana i wszystko bylo ok
Narvia też była raz sprawdzana.. A na ziverze był spoof :).
 
Heh spoof spoff'em a kogo tak na prawdę obchodzi ban na jakiejś durnej liście na której i tak nigdy nie były pokazywane serwery Inwoba. Jego serwery są na tyle znane że jak ludzie będą chcieli wbić to wbiją, a ten temat założyłeś tylko po to aby zrobić zamieszanie wokół jego osoby.

Mylisz się, dopiero teraz inwobek odczuję może nie spadek graczy, ale spadek $$. Bo te największe kash sendery szukają serwerów na liście i nie są na "bieżąco"...

Miałem identyczna sytuacje jak inwob, tyle że ja dostałem bana za coś innego. Przez pierwsze pół roku jak siedziałem na liście było zajebiście, jak xinn mnie zbanował za nasze stare sprawy to już nie było tak fajnie.

Zresztą taką sytuacją może się pochwalić parę osób z PB bo mieli identycznie i również na tym wiele stracili.
 
Mylisz się, dopiero teraz inwobek odczuję może nie spadek graczy, ale spadek $$. Bo te największe kash sendery szukają serwerów na liście i nie są na "bieżąco"...

Miałem identyczna sytuacje jak inwob, tyle że ja dostałem bana za coś innego. Przez pierwsze pół roku jak siedziałem na liście było zajebiście, jak xinn mnie zbanował za nasze stare sprawy to już nie było tak fajnie.

Zresztą taką sytuacją może się pochwalić parę osób z PB bo mieli identycznie i również na tym wiele stracili.

Ale co z tego że ma bana jak i tak narvia/zivera nie były pokazywane na tej liście, a jeśli były to co najwyżej kilka godzin w nocy (WOW!) tak więc co to za różnica? : d
 
Gratulacje dla xinna, mimo ze sam ostatnio mialem bana spowodowany bledem na liscie i wczesniejsze problemy z komunikacja via email to jednak jest to najlepsza lista otsow bez 2 slow, na innych to wiekszosc servow to jedne wielkie spoofy. Tak trzymac i gl!
 
Ja to Ci proponuje zatrudnić kogoś od odpisywania na maile i sprawdzania spoofu, wtedy rozgoryczone dzieci rzucały by się na pracownika, pomyśl nad tym xinnie. Bo prawdę mówiąc przy tylu UU dziennie to ty z samego adsense miesięcznie doganiasz miesięczną krajową ;)
 
Zastanawia mnie kto z tych którzy piszą posty typu: dobrze ci tak, w końcu, itp. nigdy w swojej, że tak ujmę karierze nie spoofował.
@Xinn
Skoro wiedziałeś, że atakował Ci serwery i że jest takim złym człowiekiem (co teraz przy zdobyciu dowodów podkreślasz) to dlaczego dopiero teraz jest ten ban?
Nie mów, że musiałeś mieć dowód,

Fajnie odwracasz kota ogonem.

Jeszcze jedno dodam. Na stronie inwob.eu były kiedyś do kupienia za sms postacie z Hexany. Pewnie "dostawa" nowych kont pochodziła z "legalnego" źródła? Inwob popatrz sobie na ręce czy czasem nie są umorusane po same łokcie:)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top