• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

botnet 40k ip + vs otsiarze

Status
Not open for further replies.
Ja również, natomiast w mojej rodzinie jest wiele osób po studiach prawnych, m.in. mama.
Tak, tak, jestem czarną owcą w rodzinie. Na szczęście wiedzę przyswajam równie szybko jak osoby po prawie(moja kochana mama). :)

Widać, że się bardzo dobrze zna.
"OSOBY W WIEKU OD 13 DO 17 ROKU ŻYCIA
ODPOWIADAJĄ PRZED SĄDEM RODZINNYM I NIELETNICH ZA POPEŁNIENIE CZYNU KARALNEGO
"
„czyn karalny” – czyn zabroniony przez ustawę jako przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
albo wykroczenie określone w art.51, 69,74,76,85,87,119,122,124,133143 KW


Krócej mówiąc mając powyżej 13 lat odpowiedziałbyś normalnie przed sądem dla nieletnich
Mając poniżej 13 lat odpowiedzieli by za to przestępstwo twoi rodzice przed zwykłym sądem.
 
Ciekawy temat, mam nadzieję że dzisiaj jeszcze Ethana.net padnie, bo jej się należy. Człowiek pazerny na pieniądze, rzucający słowa na wiatr, taki polski skur&*$l.

// ponoć są niezniszczali.
 
Last edited:
Ponoć ktoś kiedyś widział że myślisz. Siat i pilnuj gloriaot.eu
 
Na przykład ja.

@up
Jakie Ty głupoty pierdolisz...
Udowodnisz mi to, kurwa?
To nie są Sasirowskie dedyki.

To, ze ktos nie ma np. logow z dedykow, nie oznacza, ze jestes bezkarny. Wystarczyly by nagrania z VT, logi od GG i schylasz sie po mydlo. Zwlaszcza z Twoja "anonimowoscia", gdzie sie wszedzie afiszujesz tym, ze to ty za tym stoisz ;).
 
To, ze ktos nie ma np. logow z dedykow, nie oznacza, ze jestes bezkarny. Wystarczyly by nagrania z VT, logi od GG i schylasz sie po mydlo. Zwlaszcza z Twoja "anonimowoscia", gdzie sie wszedzie afiszujesz tym, ze to ty za tym stoisz ;).

Widać, że Twoja tępota umysłowa osiągnęła kuriozum !
Nagrania z vt ? - Chyba Cię pojebało.
Jadę w góry na majówkę i mam wyjebane w Polish Boarda, siema!

@up
Nie wiem czy to ironia z tym "its a english forum"(przed english powinno być "an"), ale jeżeli mówisz poważnie, to...
<facepalm jak stąd po Szwecję!> - i tak mnie nie zrozumiał...
 
Ależ mi przykro mój drogi czelabinie.
I co ? W częściowej odpowiedzialności karnej będą w zawarte w kodeksie: ,, O kurwa! Atakuje mój serwer ddosem, ja pierdylę!"
Pomyśl co napiszesz, a dopiero później napisz...
Widzę, że temat się rozkręca, a ja pijąc nestea mam lachę na ludzi Donator Otland, którzy chuja wiedzą.

Przepraszam za wulgaryzmy, Daniello.


A ja ci powiem ze znam typa który siedzi w poprawczaku za shakowanie jakiegos 93~ wojownika bodajze w metinie
1. Miał plik który pobrał
2. Policja zmusiła twórcę keylogera do podania danych kto zapłacił za uzytowanie keya
3. Narazie poprawczak .. =)
 
A ja wam powiem ze do czasu az osoba atakowana nie pojedzie do goscia to mozna mu naskoczyc. Policja w polsce jest zbyt tepa zeby pomagac w takich sprawach, dla nich to bedzie tylko "gierka" w ktorej dzieciaki robia sobie na zlosc nawet jezeli ta gierka przynosi dochod 3x wiekszy niz pensja pana komendanta to typowy polaczek bedzie osobe zglaszajaca uwazal za idiote co mu sie w grze krzywda dzieje.
 
@up
Zależy gdzie zgłosisz, ale zaznaczam że od takich internetowych gierek są ludzie którzy się tym zajmują.
 
Bo jeszcze nikt się tak bardzo nie uparł żeby udowodnić iż łamane jest prawo dlatego nie bawią "niby się w to" ;] Gdyby poszkodowany w końcu zgłosił to na policję a nie straszył atakującego "policją" to by coś z tego było a tak to można w nieskończoność. Jednakże może nasza policja jest w tyle ale gdyby postawić na swoim i dopilnować tego to by coś z tego było.

"Mniej mówić, więcej robić i będzie widoczny efekt"
 
Last edited:
A ja wam powiem ze do czasu az osoba atakowana nie pojedzie do goscia to mozna mu naskoczyc. Policja w polsce jest zbyt tepa zeby pomagac w takich sprawach, dla nich to bedzie tylko "gierka" w ktorej dzieciaki robia sobie na zlosc nawet jezeli ta gierka przynosi dochod 3x wiekszy niz pensja pana komendanta to typowy polaczek bedzie osobe zglaszajaca uwazal za idiote co mu sie w grze krzywda dzieje.

No to zależy jak mu przedstawisz tą sprawę. Nie musisz wcale wspominać, że tu chodzi o grę, zarobki. Wystarczył by fakt, iż Twój serwer jest atakowany + jakieś logi etc..
 
No to zależy jak mu przedstawisz tą sprawę. Nie musisz wcale wspominać, że tu chodzi o grę, zarobki. Wystarczył by fakt, iż Twój serwer jest atakowany + jakieś logi etc..

+ dowód, że "owa" osoba atakuje.

A teraz zakończmy tą farsę;).
Prosiłbym Cię Samme o zamknięcie tego tematu, bo i tak z Niego nic nie wyniknie i dobrze o tym moi drodzy "Otsiarze" wiecie...
Chciałbym wszystkich przeprosić za stracony czas, który jak to mówicie jest "z mojej winy", ale ja się do niczego nie przyznałem, nie przyznaję i nie przyznam.
Tyle ode mnie, już w owym temacie nie zawitam.
 
Last edited:
+ dowód, że "owa" osoba atakuje.

A logi to co to do chuja jest? Nie musisz zbierać materiałów dowodowych i bezpośrednio określać im, która osoba jest winna (atakuje Cię), bo to jest ich robota. Dostarczasz im logi, w których zapewne zawarte są adresy IP oraz inne dane atakującego i tyle w tym twojego udziału.
Mama jest po prawie, mówisz?
 
Script anti DDoS pour Linux
A pozatym connection.cpp/h przerob troche, nie bede dawal gotowego skryptu ale dam wskazowke ;d
Gdy serwer dostaje ponad 5k pakietów w danym czasie niech serwer blokuje wszystkie takie ip.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom