• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co o tym myślicie?

klekSu

Stroke my ego.
Joined
Nov 4, 2008
Messages
1,285
Reaction score
18
Może to jedyny sposób na uchronienie się od sporów i cashbacków? Generalnie miałem dziś dłuższą rozmowę z pracownikiem PayPal, rozmawialiśmy około 20 minut, bardzo miły koleś i sam mi to polecił. Starał się zrozumieć "nasz" problem i dawać różne rozwiązania, jednak gwarancji nie mógł dać żadnej.

Swoje opinie napiszcie tutaj, tam wklejamy jedynie konkrety.
 
Posiadam paypala ale jeszcze żadnej transakcji nie zrobiłem, chociaż wydaję mi się że to niezły pomysł :)
 
Do Modern AAC zostala dodana blacklista jak wspominalem, ale jest tez druga black lista dla uzytkownikow.

Polega to na tym ze jesli jakies IP jest na niej zapisane, wtedy ta osoba nie polaczy sie z zadnym serverem uzywajacym Modern AAC. Jesli ten AAC bedzie popularny, i ktos zglosi osobe ktora non stop robi cash backi z jakimis wiarygodnymi dowodami, wtedy ta osoba ma pograne na OTS, noo chyba ze ma zmienne IP ale zawsze mozna je tez dodac. A siecie osiedlowe mnie nie obchodza, niech inni leja winowajce. ew. bedzie mozna sie odwolac, ale glownie bede dodawac na te liste tz. Bug abuserow ktorzy szukaja tylko bledow w AAC na serverze i proboja hackowac. To dla waszego bezpieczenstwa :D
 
Last edited:
Do Modern AAC zostala dodana blacklista jak wspominalem, ale jest tez druga black lista dla uzytkownikow.

Polega to na tym ze jesli jakies IP jest na niej zapisane, wtedy ta osoba nie polaczy sie z zadnym serverem uzywajacym Modern AAC. Jesli ten AAC bedzie popularny, i ktos zglosi osobe ktora non stop robi cash backi z jakimis wiarygodnymi dowodami, wtedy ta osoba ma pograne na OTS, noo chyba ze ma zmienne IP ale zawsze mozna je tez dodac. A siecie osiedlowe mnie nie obchodza, niech inni leja winowajce. ew. bedzie mozna sie odwolac, ale glownie bede dodawac na te liste tz. Bug abuserow ktorzy szukaja tylko bledow w AAC na serverze i proboja hackowac. To dla waszego bezpieczenstwa :D

:peace:, +
 
Czyli przyznajesz się, że mogłeś popełnić błędy krytyczne tworząc AAC ; )
 
dobry pomysł :]

@up paxton beta ModernAAC jest taki se wiec :)

Jesteś głupszy niż ja. Nieźle. (chodzi o całokształt)
Czyli przyznajesz się, że mogłeś popełnić błędy krytyczne tworząc AAC ; )

Człowiek nie jest idealny, więc nic idealnego nie stworzy. Do każdej rzeczy można się przyczepić i znaleźć jej słaby punkt. Nie bronię Paxtona, tylko odpisuję co myślę.

@Topic
Owszem mi się podoba. Chociaż to sms shop to jednak ludzie potrafią coś zdziałać. Wspieram to duchowo, bo raczej do open tibii nie powrócę : ).
 
Jebnij sie w czolo, myslisz po co jest Beta w donator board? Ah, i jeszcze nikt nie znalazl zadnego bledu dot. bezpieczenstwa

Nie chce nic mówić, ale w tej "branży" jak ktoś szuka takich błędów to przeważnie nie po to by je zgłosić ;]
 
Nie chce nic mówić, ale w tej "branży" jak ktoś szuka takich błędów to przeważnie nie po to by je zgłosić ;]

Predzej czy pozniej blad Zostanie usuniety a osoba ktora go uzywala zbanowana. Ja osobiscie zadnego tego typu bledow nie znalazlem.
 
A co wy na to, kto ma racje ja czy Syntax w tym temacie? Dużo tego, ale ciekawe :) momentami koleś jest na prawdę zabawny...
 
Wybacz Paxton ale pierwsza rzecz, ktora bym zrobil zaczynajac uzywac modern aac - i pewnie nie tylko ja - to usuniecie wszystkich callbackow i callhome' ow. :<

Nie ufam na tyle ludziom...

Zadne dane nie sa wysylane od ciebie, wiec nie wiem czego tu sie bac?
 
Co z tego, że nie są?
Ja wole sam mieć wszystko pod kontrolą.
 
Co z tego, że nie są?
Ja wole sam mieć wszystko pod kontrolą.

Jak to co z tego? Masz wszystko pod kontrola, co ci sie moze stac pobierajac dane z innego servera ? Zobacz w kod jak to API dziala.

Po drugie, edytujac co kolwiek zwiazanego z API lamiesz licencje co za tym idzie juz sam wiesz.
 
Po drugie, edytujac co kolwiek zwiazanego z API lamiesz licencje co za tym idzie juz sam wiesz.

Tak samo jak Ci wszyscy, ktorzy za repka wrzucaja licencjonowane layouty ? A pozniej sie pruja, ze kolejna rl mapka powstaje jak wszystko gotowe do sciagniecia na otlandzie lezy ?
 
Back
Top Bottom