• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co o tym myślicie?

Tak samo jak Ci wszyscy, ktorzy za repka wrzucaja licencjonowane layouty ? A pozniej sie pruja, ze kolejna rl mapka powstaje jak wszystko gotowe do sciagniecia na otlandzie lezy ?

Po to wlasnie jest ta blacklista :peace:
 
Aa, ja to znam pod inna nazwa :p Nie, nie ma potrzeby.

Usuwajac API tracisz dodatkowe funkcje w AAC, tracisz 'oficjalny' support, oraz jak cie ktos nakryje masz gwarantowane miejsce na blackliscie

Co prawda kodu nie widzialem, ale co to za strata jak mam dostep do zrodla ? Tak samo z blacklista.
 
Co prawda kodu nie widzialem, ale co to za strata jak mam dostep do zrodla ? Tak samo z blacklista.

Nie kazdy usunie API, moze tylko 5% uzytkownikow, co za tym idzie nie polaczysz sie ze swojego IP z zadnym Modern AAC, a druga blacklista doda twoj server do blacklisty ktora wspolpracuje z VAPUS.
 
Tragedia słuchaj! Mam tyle wejsc z vapusa, ze to szok! Przeciez to otlist numero uno! no nie przezyje tam bana :<

Łamie licencje... cholera :< Czy ktoś tu kiedykolwiek sie tym przejmował?

By donwloading AAC you accept to the following license and terms & conditions:
P.S. Ja zadnej licencji nie zaakceptowalem bo nie donwloadnalem tego. :) I już czuje sie bezkarny. Taka literówka może zmienić wszystko :)
 
Po pierwsze to Kula nic nie musi w kodzie edytować, wystarczy, że zablokuje hosty, z którymi ten twój aac się łączy bądź przekieruje tamte hosty na swoje? Oczywiście, przy użyciu np iptables, a nie robieniu zmian w kodzie. Przez te wszystkie blacklisty, sracklisty już to się mi nie podoba i zapewne nie tylko mi.
 
Po pierwsze to Kula nic nie musi w kodzie edytować, wystarczy, że zablokuje hosty, z którymi ten twój aac się łączy bądź przekieruje tamte hosty na swoje? Oczywiście, przy użyciu np iptables, a nie robieniu zmian w kodzie. Przez te wszystkie blacklisty, sracklisty już to się mi nie podoba i zapewne nie tylko mi.

Wazne ze inne servery tego uzywaja.

A VAPUS, to bedzie raczej lista numer 1 jesli sie Stian postara bo robi dobra robote. I to nie jest ban na niej.
 
Last edited:
Nie stanie się listą numer 1 w przeciągu najbliższego roku. Pogódź się z tym.
 
Czemu ty od samego początku musisz mi za skore zachodzić? Jeśli nie chcesz API, to nie używać Modern AAC w ogóle.
 
Ja zachodze? bo bronie swojego zdania?
Moze w anglii to jest zabronione ale w polsce nie :p
 
Ja zachodze? bo bronie swojego zdania?
Moze w anglii to jest zabronione ale w polsce nie :p

Bronisz swojego zdania, nie majac na jego temat zadnej wiedzy. Zobacz jak dziala API i wtedy komentuj ze nie bedziesz uzywac, okey? Nie ufasz? A co tu ma ufnosc do tego?
 
Do Modern AAC zostala dodana blacklista jak wspominalem, ale jest tez druga black lista dla uzytkownikow.

Polega to na tym ze jesli jakies IP jest na niej zapisane, wtedy ta osoba nie polaczy sie z zadnym serverem uzywajacym Modern AAC. Jesli ten AAC bedzie popularny, i ktos zglosi osobe ktora non stop robi cash backi z jakimis wiarygodnymi dowodami, wtedy ta osoba ma pograne na OTS, noo chyba ze ma zmienne IP ale zawsze mozna je tez dodac. A siecie osiedlowe mnie nie obchodza, niech inni leja winowajce. ew. bedzie mozna sie odwolac, ale glownie bede dodawac na te liste tz. Bug abuserow ktorzy szukaja tylko bledow w AAC na serverze i proboja hackowac. To dla waszego bezpieczenstwa :D

Proxy / VPN ?????
Nie kazdy usunie API, moze tylko 5% uzytkownikow, co za tym idzie nie polaczysz sie ze swojego IP z zadnym Modern AAC, a druga blacklista doda twoj server do blacklisty ktora wspolpracuje z VAPUS.

Dlaczego przecietny maciek kowalski ktory nie zna PHP mialby uzywac twojego "modern aac" skoro ma Gesiora ktory spelnia "chyba" w 100% funkcje z twojego acc makera do tego nie ma zadnej shittowej blcklisty ?
Dlaczego gracze mieliby uzywac vapus ots list skoro maja otservlist.org od paru lat ?
 
Proxy / VPN ?????


Dlaczego przecietny maciek kowalski ktory nie zna PHP mialby uzywac twojego "modern aac" skoro ma Gesiora ktory spelnia "chyba" w 100% funkcje z twojego acc makera do tego nie ma zadnej shittowej blcklisty ?
Dlaczego gracze mieliby uzywac vapus ots list skoro maja otservlist.org od paru lat ?

A wiec tak.

Modern AAC ma o wiele wieksze mozliwosci niz Gesior AAC, i po wypuszczeniu na pewno beda udostepniane rozne pluginy/rozszerzenia.

Po drugie, Gesior AAC juz nie jest tworzony dluzej.

Developerzy Gesiora stracili szacunek po tym jak wyszedl na jaw problem z gilldiami, i teraz jak bys nie zauwazyl jest wiele tematow co jest lepsze? Nicaw czy Gesior? Bo jak wiadomo, Gesior jest niebiezpieczny, wiec taki pan Kowalski woli uzyc Modern AAC bo jest bezpieczny. Na dluzsza mete, Modern AAC jest o niebo lepszy.

Co do VAPUS, jesli ta lista wystartuje, i Modern AAC bedzie w powszechnym uzytku, client-side API w tym AAC udzieli informacji takich, jakich nie da sie uzyskac socketem w TFS wiec bedzie mozna nawet zalozyc konto na OTS jednym guzikiem od razu na liscie.
 
Dlaczego uwazasz ze gesior jest niebezpieczny ? bo jest slabo napisany czy dlatego ze ludzie nie mieli pojecia o konfiguracjii nginxa ?
Co do mozliwosci to jakie jeszcze bedzie mial takich co gesior nie ma ?
 
Dlaczego uwazasz ze gesior jest niebezpieczny ? bo jest slabo napisany czy dlatego ze ludzie nie mieli pojecia o konfiguracjii nginxa ?
Co do mozliwosci to jakie jeszcze bedzie mial takich co gesior nie ma ?

Scaffolding, struktura MVC, ~6 DB drivers i jest o wiele wiele wiecej. Ale ty pewnie mowisz o mozliwosciach typu guild war system huh? W Modern AAC, wszystko sie o wiele latwiej pisze, i szybciej bo masz dostep do setek roznych funkcji i metod.

Co do bezpieczenstwa, podczas bety jeszcze nikt nie zglosil zadnego bledu dot. bezpieczenstwa, juz sa OTS ktore dzialaja na tym AAC, oraz ja sam nie znalazlem zadnego bledu.
 
Last edited:
Bo ci shakowałem GM'a na którymś serwerze... :D I kuli na triasie <3 ale to dawno temu i nieprawda ;P

Owszem lecz to byl moj blad a nie Gesiora owszem Gesior napisal skrypt ale jest on dodatkiem do gesiora i nie jest on bezposrednio zwiazany z acc makerem.
 
Back
Top