• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co o tym myślicie?

Scaffolding, struktura MVC, ~6 DB drivers i jest o wiele wiele wiecej. Ale ty pewnie mowisz o mozliwosciach typu guild war system huh? W Modern AAC, wszystko sie o wiele latwiej pisze, i szybciej bo masz dostep do setek roznych funkcji i metod.

Co do bezpieczenstwa, podczas bety jeszcze nikt nie zglosil zadnego bledu dot. bezpieczenstwa, juz sa OTS ktore dzialaja na tym AAC, oraz ja sam nie znalazlem zadnego bledu.

I co z tego? Taki donaj bedzie chcial cos dodac i bedzie musial utworzyc 3 pliki: kontroler, model i szablon. I myślisz, że sie połapie? Ok - chcesz, rób. Ja nie mam nic do tego. Ale skoro nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki i najeżdżasz na mnie to spierdalaj.
 
Owszem lecz to byl moj blad a nie Gesiora owszem Gesior napisal skrypt ale jest on dodatkiem do gesiora i nie jest on bezposrednio zwiazany z acc makerem.

dobra, ale dodatek też był stworzony przez gesiora, btw. skąd wiesz, że to ja? :D i nie kryjesz żalu mam nadzieje? :D
 
I co z tego? Taki donaj bedzie chcial cos dodac i bedzie musial utworzyc 3 pliki: kontroler, model i szablon. I myślisz, że sie połapie? Ok - chcesz, rób. Ja nie mam nic do tego. Ale skoro nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki i najeżdżasz na mnie to spierdalaj.

Krytki dot. czego? Ty zaczoles ze nie ufasz? A co tu ma ufnosc do tego? Bo nadal nie powiedziales.

Model nie jest wymagany, tak samo widok.

Co do kontrollerow, bedzie system w ktorym bedziesz mogl robic strony oparte na jednym pliku tak jak w Gesiorze, nic trudnego.

Chodzi tu o to, aby idioci i nooby sie nie dojebali do tego aac.

Po drugie, gdzie ja na ciebie 'najeżdżam' ?

To z dedykacja dla ciebie Kula_ :*

23003574520420423450.png


47903115109719029453.png


58552057132396049372.png


Szybkie tworzenie podstron :) Bez znajomosci MVC.

Zjechalismy troche z tematu :p
 
Last edited by a moderator:
Z deka zjechaliście :p fajnie takie szybkie tworzenie podstron :)
 
Back
Top