• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co sądzicie o OT Client ?

A jak to jest z tibiamapą bo nadal się nie dowiedziałem? Bo jakoś po restarcie clienta znika o_O nigdzie się nie zapisuje? I czy nie da rady by jakoś się zapisywało?xd
Mi się tam mapa zapisuje.
 
w jakim folderze i w jakim formacie???????????
Nie patrzyłem, ale normalnie mapa i mini mapa mi się normalnie zapisuje.
 
otclient ma mozliwosc tworzenia modulow wiec co za problem nawet zrobic tracker samemu?
 
całkiem fajny tylko lipa że jakby to był serwer db/naruto albo inny z edytowanym klientem to gracz ma wgląd do modules
 
hmm open-source oznacza, ze masz dostepne zrodla wiec jesli nie chcesz korzystac z modulow to edytuj zrodla, co na tym etapie raczej jest niewskazane, bo pozniej za kazdym fixem otclient wykonywac merge, to lekka udreka
 
Last edited:
hmm własnie source nie mogę znaleźć do pobrania bo ich forum nie działa ;/
 
Nie wie ktos czy jest mozliwosc wlaczenia Elfa pod tego OT Clienta?

#Probowalem DLL Injection ale sie crashuje
 
Powinni dorobić Map Trackera
http://otland.net/f19/sharpmaptracker-v0-5-a-168763/


całkiem fajny tylko lipa że jakby to był serwer db/naruto albo inny z edytowanym klientem to gracz ma wgląd do modules
Mozesz zawsze przepisac sobie wczytywanie modulow na paczke chroniona haslem, ale nie z aktualnym libem bo on nie wspiera hasel xd.


hmm własnie source nie mogę znaleźć do pobrania bo ich forum nie działa ;/
https://github.com/edubart/otclient


Nie wie ktos czy jest mozliwosc wlaczenia Elfa pod tego OT Clienta?

#Probowalem DLL Injection ale sie crashuje
Adresy beda sie roznic, wiec watpie ze bedzie dzialac.
 
faktycznie lepsza minimapa jest, fajne jest tez to ze gdy ktos nie ma skosow na lapku moze uzywac kombinacji 2 strzalek :D nie wiem czy to tylko u mnie albo na danym otsie ale jak chodzi sie po skosach to chyba troche zamula
 
faktycznie lepsza minimapa jest, fajne jest tez to ze gdy ktos nie ma skosow na lapku moze uzywac kombinacji 2 strzalek :D nie wiem czy to tylko u mnie albo na danym otsie ale jak chodzi sie po skosach to chyba troche zamula

nie żeby coś ale tak jest zawsze, że chodzenie na skos dłużej czasu zajmuje niż naokoło, ogółem to niby jest czas pokonania 2 kratek, żeby nie miało znaczenia czy ktoś biega na skos czy normalnie (bo to by psuło balans, a potwory by miało to sens by też musiały biegać po skosach, a to oznacza więcej algorytmów zapewne i więcej roboty)

oczywiście są dashe w elfie itd. więc to było dobre rozwiązanie na stare clienty tibii
 
nie rob ze mnie idioty.. poprostu w moim przypadku na shadowcores idzie sie jak na paralu, w cliencie cipsoftu skos jest natychmiastowy ale trzeba czekac na nastepny ruch, tu skos trwa dlugo ale mozemy natychmiast kontynuowac bieg co z przyzwyczajenia do cip clienta sprawia dziwne wrazenie
 
Last edited:
Back
Top