• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co to za mapka - "Poratujcie!"

Joined
Jun 16, 2008
Messages
626
Reaction score
3
Location
Gdańsk, Ustka
Na początek może krótszy wstęp:

Od niedawna zbieram się żeby ruszyć ze swoim OTS'em. Jest host, jest trochę czasu.
Problem tkwi w tym, że nie ma mapper'a (czyt: mapki). Do niedawna miałem taką chorą ambicję, żeby mój OTS miał oryginalną mapkę. Sam trochę "mappowałem", trochę "Prosto Crm" (kieeedyś był adminem na moim ots'ie, może ktoś kojarzy z nicka).
Skończyło się jednak na 2MB'owej mapie, w zasadzie gorszej niż najgorsza na tym forum :D.

Wpadłem więc na wspaniały pomysł, ażeby wykorzystać jakąś gotową mapkę (ewentualnie mocno ją "podkoksać").


Przejdę do rzeczy:
Jakiś rok temu miałem okazję grać na całkiem fajnym OTS, niestety nie pamiętam nazwy mapki (ale na 100% była gdzieś w "necie").
Przedstawię po krotce co pamiętam, może ktoś będzie pamiętał jej nazwę/autora:

Zaczynamy w temple (jakże inaczej). Po prawej stronie od temple za rządkiem-dwoma domków depot, wejście do depo od góry, dolne wyjście z depo - prowadziło na statek. Po wyjściu (górnym wyjściem) z miasta była "dróżka" po skosie w północy-wschód. Dochodziło się do mostu (coś ala most dwarfów), po przejściu przed most i pójściu w górę - orki (na powierzchni shamany, warriory, zwykłe, na górkach leader'y, pod górkami "jaskinie" z shamanami.

Więcej info nie pamiętam. Grałem tam krótko, ale czuje że mapka nadała by się na mojego OTS'a.

Za pomoc poleci rep [P:6].

Za ew. literówki przepraszam - przebywam bowiem aktualnie w zajebiścieee zimnym pomieszczeniu (13 stopni).

#edit
Przy okazji - Gdyby znalazła się osoba chętna tworzyć mapę na potrzeby mojego OTS'a, prosiłbym o PW.
Projekt z założenia niekomercyjny. Mamy już hoster'a (miejsce na serwerze dedykowanym), a co za tym idzie możemy działać 24/7 na test-serwerze, na bieżąco aktualizować mapę/skrypty.
Jako, że projekt jest niekomercyjny, nie będzie jako takiego profitu, jest jednak możliwość "skrobania" profitu z reklam (jak wiadomo wielkie pieniądze to nie są, ale zawsze symboliczny "wróbel w garści"). Wtedy rzecz jasna wspólnie uzgadniamy co z daną kwotą zrobić - na co ją przeznaczyć - ewentualnie dzielimy ją w zależności od "wkładu pracy".
 
Last edited:
Back
Top