• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[CPU 100%] OTS do 20 graczy

a moze to nie problem w TFSie - serio myslisz ze ktos od tygodnia niszczy serwer i jeszcze mu sie nie znudzilo?
 
Te parcele to jak ogarnac? w config.lua - nowych - jest funkcja wylaczenia a w 3884? trzeba dodac czy jak?
Moglby ktos powiedziec jak to najlepiej zrobic... ( czyt. zablokowac wysylanie parceli)
Prosze o pomoc.
 
najlatwiej po prostu usunac mozliwosc kupna jak chcesz zablokowac mozliwosc ich wysylania...
 
No ale jak mówiłem, jest możliwość też innej metody, nie tylko pracel jezeli chodzi do depo :)
 
.!leavehouse - zrobilem :p
A masz cos jeszcze innego?

Jeżeli chodzi o to, to nie wszystko :>

A masz coś jeszcze? chodzi ci związanego z depo. Prócz parceli i tych komendek to nie ;p
Inne, ale nie zdradzę :d
 
@Texon
Widze ze twoja texonia nie jest zabezpieczona w 100% ;) Wydaje mi sie ze mozna wam lekko walic w mysql :D
 
@Texon
Widze ze twoja texonia nie jest zabezpieczona w 100% ;) Wydaje mi sie ze mozna wam lekko walic w mysql :D

A czy w jakimś poście określiłem, że moje serwery "Są nie do wyjebania" "Są w 100% Zabezpieczone"

Nie są, jest jeszcze wiele bugów o których nie mam pojęcia.
W sumie nawet nie wgrałem tam wszystkich fixów.
 
Powiem Ci tak , jednego dodales ale nie w 100% jak powinien byc ;) - tyle :p

@Temat
Parcel Bug - Zalatany.

Prosze o nastepne!
 
Powiem Ci tak , jednego dodales ale nie w 100% jak powinien byc ;) - tyle :p

@Temat
Parcel Bug - Zalatany.

Prosze o nastepne!

Lol, to się robi śmieszne, dostałeś parę bugów = ok. Ale nie wykorzystuj tego i nie licz na to, że ktoś Ci wymieni całą listę, żebyś ty mógł sobie kasę zarabiać. Ci co pomagają źle robią, głównie dlatego że ty się niczego nie nauczysz, pójdziesz do pracy i też będziesz o wszystko pytał?
 
@Bartastkd
Te problemy co ja mialem z serverami , naprawilem . Teraz pytam sie was jakie was spotkaly i jezeli mozecie to go opiszcie? TAK? Nie chce fixow , wystarczy zebys napisal co sie dzialo - trudne? Przepraszam Cie ale jezeli u mnie nie pojawiaja sie te "crash bugi" jak u was ( mala ilosc graczy ) to nie znaczy ze nigdy nie zostana one uzyte , dlatego prosze o informacje o waszych problemach!
Nie chcesz nie pisz ! - PROSTE !

A w pracy to mnie sie pytaja gdzie co jest :)

@Temat
Prosze jezeli macie zamiar pisac takie posty jak Bartastkd , to NIC nie piszcie!
Dziekuje :)

A jezeli macie jakies problemy, znacie zasady dzialania buga to opiszcie - z gory dziekuje!
 
A czy w jakimś poście określiłem, że moje serwery "Są nie do wyjebania" "Są w 100% Zabezpieczone"

Nie są, jest jeszcze wiele bugów o których nie mam pojęcia.
W sumie nawet nie wgrałem tam wszystkich fixów.

Last login: 8 September 2011, 6:55 pm

joł joł
 
on gra tylko 24/7 i sie nie wyloguwuje EEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJ

btw tam ktos gra w ogole? bo wzialem losowo 5 charow wszystkie last login tydzien temu ;D
 
Ohoho no i zaczelo sie - Crash:
Code:
(gdb) bt full
#0  0x00000000004a15ea in Game::playerMoveCreature(unsigned int, unsigned int, Position const&, Position const&, bool) ()
No symbol table info available.
#1  0x000000000049511f in ?? ()
No symbol table info available.
#2  0x00007f2720683d40 in ?? ()
No symbol table info available.
#3  0x00007fffac7ffa28 in gettimeofday ()
No symbol table info available.
Backtrace stopped: previous frame inner to this frame (corrupt stack?)
(gdb)

Moze ktos cokolwiek powiedziec o tym logu.. bo ja tutaj NIC, ale to NIC nie widze
 
No wiem ze cos w Game.cpp - zapewne - i cos z tym playerMoveCreature(unsigned int, unsigned int, Position const&, Position const&, bool). Tylko nie wiem co dalej....
 
Back
Top