• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czwarta gęstość

ja nie wiem czy nie rozumiem bo za mało sypiam, czy wy tak nie od rzeczy gadacie
 
od razu mi się z Incepcją skojarzyło ;o ogólnie kompletnie nie wiem o co tu chodzi. Ktoś wspomniał o jaszczurach, @up o plazmie.. więc nie wiem.
 
jakiś typ z 4'ema postami wbił i was ztrollował, a wy to rozkminiacie

jak założe temat, "czemu gówno jest ciepłe" to tez sie bedziecie tym jarac?
 
Przecież w czwartą gęstość mieliśmy przejść 21 Grudnia 2012! Widocznie reptilianie stwierdzili, że nie jesteśmy jeszcze gotowi.

A tak na serio - Ktoś w to wierzy?
 
A tak na serio - Ktoś w to wierzy?
Ja wierzę, raz nawet wszedłem, ale oddychanie "czym popadnie" robi się po czasie trochę męczące.
 
"sorry for bad english - im from Poland." super luriseq, właśnie dzięki takim jebanym kretynom, wiele osób jak dowiaduje się o tym, że ktoś jest Polakiem, to od razu flejm

wzmagasz rasizm ciole, weź wgl, co z tego, że z Polski jesteś? szkoły kurwa nie masz? ja pierdole, takie same gówno jesteś jak te greki i turki jak coś się zagada do nich to o oni "i greece, so stfu noob, i no english stfu nooob"

PRAWDA JEST TAKA, ŻE JESTEŚ GÓWNEM BO PO TWOIM PODPISIE ZWALWASZ WINĘ NA SWÓJ SŁABY ANGIELSKI, NIE NA SWOJE LENISTWO CZY CHUJ WIE CO, ALE NA TO, ŻE NIBY POLSKA TO SŁABY KRAJ, GDZIE NIE UCZĄ ANGIELSKIEGO

jesteś zerem, nara
 
Powiedz mi, że reprezentujesz wyższy poziom wylgaryzmami. :D

Słaby mam inglisz i co z tego, to moj problem. Z tego co widze, to Ty nawet po polsku nie potrafisz sie dobrze wyslowic.
Mozesz miec swoje zdanie, ok, ale zeby tak sypac wulgaryzmem i ublizac mi za to, że napisałem sobie w podpisie, że mam słaby angielski, bo jestem Polakiem?

Nikt z angoli sie jeszcze nie przyczepil, ze czegos nie zrozumiał, lub, że pisałem z jakimiś poważnymi błedami, wiec jaki flejm?

Przecież to Ty go zaczynasz, tylko, że ja nie dam sie sprowokowac jakiemus baranowi, który mysli, ze jest mądrzejszy od ogółu.

Bez pozdrowień.​
 
Powiedz mi, że reprezentujesz wyższy poziom wylgaryzmami. :D

Słaby mam inglisz i co z tego, to moj problem. Z tego co widze, to Ty nawet po polsku nie potrafisz sie dobrze wyslowic.
Mozesz miec swoje zdanie, ok, ale zeby tak sypac wulgaryzmem i ublizac mi za to, że napisałem sobie w podpisie, że mam słaby angielski, bo jestem Polakiem?

Nikt z angoli sie jeszcze nie przyczepil, ze czegos nie zrozumiał, lub, że pisałem z jakimiś poważnymi błedami, wiec jaki flejm?

Przecież to Ty go zaczynasz, tylko, że ja nie dam sie sprowokowac jakiemus baranowi, który mysli, ze jest mądrzejszy od ogółu.

Bez pozdrowień.​

ALE JA NIE MAM W PODPISIE "SORRY FOR BAD ENGLISH - IM FROM POLAND" -.- jak ty

może i po polsku źle pisze, po ang też, ale to nie dlatego, że jestem Polakiem

a ty właśnie się usprawiedliwiasz tak tym podpisem, szkodząc wszystkim Polakom


poprostu czuje się dotkniety twoim opisem, bo jestem Polakiem
 
Dlatego musiałeś tak cisnąc? xD

Jak tak sobie czytam Twoje posty, to wydaje mi sie, ze jakis nadpobudliwy jestes.
 
Back
Top