• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy jak umrę w prawdziwym świecie to obudzę się w temple? Czyli rozkmina o śmierci

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
D

Deleted member 148307

Guest
Myśleliście kiedyś co się stanie z Wami po śmierci, tak sobie myślę i myślę i przeraża mnie myśl, że nie ma nic i jest pustka są tu jacyś filozofowie internetowi którzy mi powiedzą co się dzieje po śmierci? Zastanawia mnie to czy np. będę jakimś jebanym ślimakiem, bobrem, niedźwiedziem a może odrodzę się w temple tylko w jakimś innym wymiarze, czy po prostu będzie ciemność i pustka, cały dzisiejszy dzień poświęciłem na tą nietęgą rozkminą i interesuje mnie Wasze zdanie na ten temat.
Tak teraz sobie siedzę i jestem świadomy a po śmierci byłbym nieświadomy już do końca świata, mnie to się nie zbyt podoba.
 
Obudzisz się jako kucyk, rasa będzie losowa w zależności od tego jak przeżyłeś swoje życie, będziesz żył w świecie pełnym magii z innymi prawami fizyki niż nasz, obudzisz się bez wspomnień. Sądząc po tym jakie tematy zakładasz tam też pewnie trolling nie będzie ci obcy. To czy trafisz do Equestrii zależy akurat od farta.
Gdyby była to religia wiara w tekst powyżej nazywała by się Ponizmem!
 
podoba mi się Twoje myślenie poniaczu, okejka przyznana

ktoś coś jeszcze?
 
Last edited by a moderator:
tym sie staniesz
955708148_prod.jpg
 
Nie chce być szynką, to już wolę być świnką o taką np:

najcudniejsza_swinka_swiata.jpg


I bym był taką domową świnką a nie jakąś dziką, bym tak podchodził do swojego Pana/Pani i robił tak: hrum hrum a następnie dawał się pogłaskać po czym prosił o jedzonko. Taka świnka domowa to w sumie fajne ma życie, takie bezstresowe.


Co o tym myślicie?
 
Last edited by a moderator:
Na początku było słowo, a słowo stało się mięsem
Dosłowny cytat z oryginału biblii bez manipulacji tłumaczy

@up
"nie martw się świnko jak dorośniesz ciebie też zjemy i wszystkie twoje problemy znikną"
cytat z mistrzów do demota z tym obrazkiem, nie mam linka w historii ;c
 
Ale domowych świnek się nie je!

ZS7HUS1.jpg


Miałbyś sumienie zjeść coś takiego?
 
zjeść tak
z przygotowaniem od tego co na obrazku do potrawy było by gorzej ;d
 
Dlaczego głupi? Chce znać Wasze stanowisko w tej sprawie, a że dyskusja obróciła się w tą stronę a nie inna to już nie moja wina.

Zagorzały ateista here.
 
Ciekawiej być deistą(zaprzecza boskiej interwencji w sprawy ziemskie), ateizm jest nieco nielogiczny - przeczy istnieniu jakiegokolwiek wyższego bytu a ktoś ten świat przecież musiał stworzyć
 
Ciekawiej być deistą(zaprzecza boskiej interwencji w sprawy ziemskie), ateizm jest nieco nielogiczny - przeczy istnieniu jakiegokolwiek wyższego bytu a ktoś ten świat przecież musiał stworzyć

no jakiś hoster zrobił miliony lat temu, wraz z updatami tworzył potwory, a potem boty, którymi jesteśmy
 
gdyby robił updaty już dawno zrobił by fixa w AI
gdzie przy przechodzeniu bota przez drzwi czasami upuszcza pakiet z instrukcjami co ma robić
 
Mnie tam bardziej ciekawi czemu ludzie wierzą w jakiegoś boga, allacha i takim tam. To brzmi jak czyste science fiction. Facet umiera, a później wstaje po trzech dniach. No totalna głupota, albo go nikt w cale włócznią nie przebił.

Więcej sensu mają religie słowiańskie czy germańskie, które utożsamiały siły natury z jakąś boskością, to była w sumia taka prymitywna nauka, bo nie byli w stanie tego zbadać. Podobnie np. z grecką religią czy rzymską, z tym, że tam bardzo są rozbudowane mity, które są troche śmieszne ze względu na to, że ludzie w nie wierzyli ;p
 
Back
Top