• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy spodobałby wam się taki serwer?

Status
Not open for further replies.
Byl juz taki jeden ktory probowal zapisywac aktualny stan mapy do otmb ;) Chyba mu sie udalo nie pamietam, ale tego bys potrzebowal.
 
A co widzisz złego w NPC dla graczy? Chętnie posłucham (nie ma tu żadnej ironii).

Oczywiście tacy wirtualni pracownicy mogliby sprzedać tylko tyle rzeczy, ile mają i kupić rzeczy tylko za tyle, ile mają w "kasie".

Bo to jest po prostu przerabianie TFSa (przeznaczonego do Tibii!) za wszelką cenę, tak aby uzyskać śmieszną grę. Nie lepiej napisać własny silnik, klienta z fajną grafiką?
 
Bo to jest po prostu przerabianie TFSa (przeznaczonego do Tibii!) za wszelką cenę, tak aby uzyskać śmieszną grę. Nie lepiej napisać własny silnik, klienta z fajną grafiką?

powodzenia :peace:
Załatw ekipe 200+ ogarniętych osób i się bierzemy za "własną grę" ;)

@Edit: :peace: Może troszkę przesadziłem :D
 
Wszystko to da się wykonać ;) Zapał + odpowiedni ludzie :D

Ten zapal to przewaznie jest po zagraniu w gre typu Gothic (<3) i znika po kilku dniach albo po uświadomieniu sobie ile to czasu zajmie i roboty :peace:
 
chujowe to są nazwy otsów typu np. algeriaot, algeriaots... bloodfeud.eu (krwawa wojna) mi się podoba

bloodfeud.eu ciekawe, ale moim zdaniem nie pod tibie...

Originally Posted by Paxton
Ten zapal to przewaznie jest po zagraniu w gre typu Gothic (<3) i znika po kilku dniach albo po uświadomieniu sobie ile to czasu zajmie i roboty

Ale jak juz wypali, wyobraz sobie ile mozna zarobic ;p
 
powodzenia :peace:
Załatw ekipe 200+ ogarniętych osób i się bierzemy za "własną grę" ;)

@Edit: :peace: Może troszkę przesadziłem :D
Swojego czasu maniacy od MuOnline zaczęli pisać swoją grę, wyglądała bardzo przyjemnie, a projekt mimo że zbliżał się ku końcowi upadł z powodu wyjazdu za granicę dwóch developerów.
 
Odpowiedź do paru postów.

Ja już sobie uświadomiłem, ile to jest roboty i jakoś mnie to nie zniechęca. Co do wykorzystywania TFS'a, to nie mam pojęcia, co rozumiesz (Kiju) pod pojęciem "śmieszna gra"... Dla ciebie RP jest śmieszny? Własnej gry nie zrobię z wiadomych powodów. Co do zapisywania stanu mapy do OTBM, to właśnie ja byłem. :)
 
Odpowiedź do paru postów.

Ja już sobie uświadomiłem, ile to jest roboty i jakoś mnie to nie zniechęca. Co do wykorzystywania TFS'a, to nie mam pojęcia, co rozumiesz (Kiju) pod pojęciem "śmieszna gra"... Dla ciebie RP jest śmieszny? Własnej gry nie zrobię z wiadomych powodów. Co do zapisywania stanu mapy do OTBM, to właśnie ja byłem. :)

To moze zrob rpg mapke od 0, przerob items i taki skrypt na

ulepszanie items to moim zdaniem nie jest trudne dla dobrego skryptera.

Wlasny klient itd, moze wypali, a ciekawie sobie to wymysliles :peace:
 
@Donaj: do map w ogóle nie mam ręki, zdecydowanie lepiej czuję się właśnie w skryptach. I pomysłach na nie, oczywiście. :)
 
to odkup domene tibia.pl bo końcówka ot w domenie też zbyt wiele nie mówi

Mhm, dostaniesz taka magiczna cene, ze przez dlugi czas moze CI sie nie zwrocic.

:D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top