• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DaoPay - Dokumenty do wypelnienia

wladca

Member
Joined
Dec 9, 2008
Messages
641
Reaction score
6
Location
Poland,Grodzisk Mazowiecki
Dostaje ostatnio jakies maile od nich,aby wypelnic jakies papierki do 22 grudnia .

Due to recent changes in our internal structure of our business we are now regulated by the Austrian Financial Markets Authority, which brings significant benefits to safeguard our merchants. We are therefore required to collect documents and information about your business.

Please fill in and return the KYC form (Individual or Non-Individuals/Legal Entities) and the information template concerning your website(s) (one for each website or appcode). This is necessary in order for us to be able to transfer your account to our newly licenced payment entity "Daotec Payment GmbH".

You can download the forms under the following link: daopay.com

If for some reason we do not receive the requested information and documents from you before the 22nd December 2011, we will be forced to suspend your account until we receive all documents.

Should you have any questions at all, please do not hesitate to contact us.

Thank you for your cooperation!

Your DaoPay Team

no i problem jest w tym,ze jak wchodze na ta strone co mi przyslali i ten dokument,to jest tyle rzeczy do wypisania,ze glowa mala....

I w zwiazku z tym chcialbym sie Was zapytac czy wy ( uzytkownicy daopay ) to zrobiliscie.
A i co najwazniejsze, jezeli nie przesle sie do nich tych dokumentow na maila do 22 grudnia,to zablokuja nam konto ;>

wogole daopay to g****,porabane prowizje,wyplaty po 3 miechach no i teraz multum papierkow do wypelnienia ( nie 1 raz ) .

A moze jakies inne rozwiazanie jest ? inna firma ?

Co sadzcie ?

pzdr
 
No to fajnie, bo ilość tych dokumentów w daopay trochę poraża, zwłaszcza jak ktoś ma sporo stronek a każdą chyba z osobna trzeba opisywać i dokumentować.
 
Jakby ktoś był ciekawy - w przypadku niewysłania tych dokumentów konto blokują ale zaległe płatności są wypłacane normalnie.
 
Oni są popierdoleni, jak teraz ktoś się rejestruje nowy to musi płacić 1000€ bodajże za rejestrację.

Ja nic im nie wyśle, nie długo będą jeszcze chcieli numer buta.
Alternatywą na tą chwilę jest Zaypay, chociaż też są problemy z aktywacją kont.
 
Oni są popierdoleni, jak teraz ktoś się rejestruje nowy to musi płacić 1000€ bodajże za rejestrację.

Ja nic im nie wyśle, nie długo będą jeszcze chcieli numer buta.
Alternatywą na tą chwilę jest Zaypay, chociaż też są problemy z aktywacją kont.


No, widać myślą cwaniaki, że już mają monopol i mogą wywindować sobie ceny jak chcą, jestem ciekaw jak bardzo się mylą ;s
 
Dziwne,ze nie ma jakis nowych firm... Moze trzeba pomyslec nad takim biznesem ^ ^

a tak to mam jeszcze pytanko dla tych co juz to zrobili , bo tego dokumentu nie da sie wypelnic , zapisac , to trzeba go wpierw wydrukowac, wypisac reczne,zeskanowac i dopiero wtedy wyslac ? a tego az 5 stron jest xD czy da sie jakos "szybciej"

hmm ??
 
Last edited:
Dziwne,ze nie ma jakis nowych firm... Moze trzeba pomyslec nad takim biznesem ^ ^

a tak to mam jeszcze pytanko dla tych co juz to zrobili , bo tego dokumentu nie da sie wypelnic , zapisac , to trzeba go wpierw wydrukowac, wypisac reczne,zeskanowac i dopiero wtedy wyslac ? a tego az 5 stron jest xD czy da sie jakos "szybciej"

hmm ??

Wystarczy Adobe Acrobat Reader. Otwierasz i Adobe automatycznie robi form, którego co prawda nie możesz zapisać, ale taki wypełniony już formularz możesz od razu wydrukować.
 
A ktoś się orientuje jak w zaypay wyglądają wypłaty, lepiej jest % i czy robią chargebacki jak daopay?
 
i otrzymałeś tego maila też, ale nie mogę dać im te informacje więc chcę zapytać, co się stanie z moimi pieniędzmi, które nie wysłać go do mnie jeszcze? a swoją drogą czy ktoś jego konto zablokowane? ponieważ nie miałem wysłać doucments i im jeszcze przyjmowanie płatności od graczy .. Dzięki
 
i otrzymałeś tego maila też, ale nie mogę dać im te informacje więc chcę zapytać, co się stanie z moimi pieniędzmi, które nie wysłać go do mnie jeszcze? a swoją drogą czy ktoś jego konto zablokowane? ponieważ nie miałem wysłać doucments i im jeszcze przyjmowanie płatności od graczy .. Dzięki

Pieniądze , które nie wyslać do go Ciebie jeszcze będą wyslać go do Ciebie jeszcze ale ktoś Twoje konto zablokowane. Nie możesz jeszcze przyjmowanie płatności od graczy, jeśli nie wysłać go potrzebnych papierów.
 
@Samme
Dziękuję bardzo za odpowiedź naprawdę jej bardzo mi pomogły,
ale powiedzieli mi, aby wysłać dokumenty przed 16DECEMBER i nie wysłać jeszcze i jeszcze i przyjmowanie płatności od graczy .. Czy uważasz, że pieniądze w tym miesiącu nie będą wysyłane z stare pieniądze, czy nie?
a jeśli nie wyśle ​​mi pieniądze będą tylko zablokować konta?
dzięki
 
Back
Top