• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dedyk Debian 5.0 (Linux)

Status
Not open for further replies.
Kliknij log out
a jak nie to sproboj skompilować jeszce raz bo moze Ci się cos popierdolilo przy kompilacji

Niewiem...
Zaraz może to sproboje, ale jak juz teraz wchodze na innego nie tego roota, tylko tego nowego usera, wpisuje wszystko aby server dziala, to on sie laduje, laduje i na ktoryms bledzie z kolei zatrzymuje sie (chyba), bo ponad 3 minuty sie ladowalo wiec dalej nie czekalem i uznalem ze to do was napisze, i kliknolem zamknij i OK.
Co robić?
 
A mam takie jeszcze jedno pytanie, czy na Tym nowym Userze musze tam komplikowac OTS?
 
A wie może ktoś, czemu mi tak wszystko się długo włącza? Strasznie zamula :/
(Mówie o tym Putty)
 
Dalej jest ten sam błąd!
>> Loading map and spawns...
Unicestwiony
The Forgotten Server, version 0.3.2 (Crying Damson)
 
Może tutaj chodzi o zainstalowanie Nowej wersji TFS'a??
 
Dobra, mam pytanie mogę zoribć jakoś wszystko od początku z nowym TFS'em, nie kasując starego?
 
Nie chodzi o nic ;)
Zainstaluj sobie Windowsa i daj sobie już spokój .

No ale tam to już zupełnie nie wiem co i jak, a tutaj już coś czaję...
Prosze o odpowiedz /\UP
 
przeczytaj ten poradnik dopiero potem porozmawiamy.
Debian krok po kroku

No poczytałem trochę to "dla początkujących", ale to i tak prawie wszystko już zrobiłem. Pietia proszę pomóż, mi, ja nie wiem już sam co mam zrobić, dni dedyka lecą, a OTS dalej nie stoi, jestem teoretycznie na końcu już, w sensie przy włączeniu go, ale coś się dzieje i nie mogę. Co mi radzisz zrobić? Proszę cię, pomoż.
 
No poczytałem trochę to "dla początkujących", ale to i tak prawie wszystko już zrobiłem. Pietia proszę pomóż, mi, ja nie wiem już sam co mam zrobić, dni dedyka lecą, a OTS dalej nie stoi, jestem teoretycznie na końcu już, w sensie przy włączeniu go, ale coś się dzieje i nie mogę. Co mi radzisz zrobić? Proszę cię, pomoż.

przeczytaj cale .
 
<LOL>
Nie pierdol, że nie umiesz obsługiwać windowsa?
I nie umiesz zainstalować XAMPP'a?^^
 
No przeczytałem i znalazłem fajny tekst :p
"Jak ktoś kiedyś odeślę Cię do tego podręcznika, to uwierz mi, że ta osoba ma rację - powinieneś go wtedy przeczytać. Powiesz: "przecież on jest taki długi!" I co z tego? Jak przyzwyczaisz się do czytania takich długich rzeczy to po miesiącu żaden tekst/podręcznik czy jeszcze co innego nie będzie Ci straszny."
Przeczytałem wszystko, ale ja tylko proszę o twoją opinię w tym momencie, co byś mi radził zrobić? W takiej sytuacji w jakiej się znalazłem?
 
<LOL>
Nie pierdol, że nie umiesz obsługiwać windowsa?
I nie umiesz zainstalować XAMPP'a?^^

No umiem, ale jak teraz mam zmienić oprogramowanie? Da się, coś to kosztuje? Co i jak?
W poradniku 3 UP, nie było wymienionego Windowsa, jak go zmienić z Linuxa na Windowsa więc proszę o pomoc.
 
Proszę Ludzie, pomożcie, co zrobić aby nic nie resetować, tylko to dokończyc, proszę! Co z tym błędem zrobić?!
 
Ale reinstalacja to tylko kilkanaście minut. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie to w niecałą godzinkę można postawić OTS.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom