• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dlaczego nie stawiacie własnych serwerów?

nie każdy kto coś potrafi musi mieć czas na administracje itp pierdoły,
poza tym żeby zrobić otsa (dobrego) trzeba też dobrej mapy i wiele pomysłów

nawet jak się pare osób zbierze spełniających wszystkie wymogi zrobienie dobrego serwera może potrwać(w większości wypadków gdy już masz pomysły stają sie one zbyt ambitne, jest ich po prostu zbyt wiele aby skrypter mógł to ogarnąć)

taka jest moja teoria, ale co ja tam wiem ;d
 
Programista moze sobie napisac program, co bedzie sam mape stukal, heh.
 
nie każdy kto coś potrafi musi mieć czas na administracje itp pierdoły,
poza tym żeby zrobić otsa (dobrego) trzeba też dobrej mapy i wiele pomysłów

nawet jak się pare osób zbierze spełniających wszystkie wymogi zrobienie dobrego serwera może potrwać(w większości wypadków gdy już masz pomysły stają sie one zbyt ambitne, jest ich po prostu zbyt wiele aby skrypter mógł to ogarnąć)

taka jest moja teoria, ale co ja tam wiem ;d
co racja to racja

Programista moze sobie napisac program, co bedzie sam mape stukal, heh.

wydaję mi się też że sporo zależy od wolnego czasu?
Chojrak powiedz czy nie myślałeś ostatnio żeby postawić własny Serwer?
 
@up: szkoda ze maper nie moze zrobic takiej mapki zeby po otwarciu w notatniku byla gotowym skryptem ;d

lol, 2 posty juz nade mna? ;o
 
Programista moze sobie napisac program, co bedzie sam mape stukal, heh.

w to wątpie :) w programie nie umieścisz inteligencji, jeśli byś go zrobił na bazie pewnych wzorców map, to może coś by wyszło, ale tak to raczej się nie da
 
w to wątpie :) w programie nie umieścisz inteligencji, jeśli byś go zrobił na bazie pewnych wzorców map, to może coś by wyszło, ale tak to raczej się nie da

Jakis tam losowy generator tilesow + ogrodzic scianami w losowym stylu i dosrac w srodku losowe ozdoby dalo by rade ;d
 
szczerze mówiąc ja bym chętnie postawił ots, lecz jednak stałych userów otland nie ma co Prosić o to aby przyłączyli się. Ponieważ mój poziom jest za niski za pewne.
Chodź potencjał osób na otland jest dosyć wysoki.
 
Jakis tam losowy generator tilesow + ogrodzic scianami w losowym stylu i dosrac w srodku losowe ozdoby dalo by rade ;d

ale efekt nie byl by zadowalajacy xD losowy generator mapy to co innego niz generator mapy, ktory robil by cos ladnego
 
deqeen zaproponuj Chojrakowi współprace a napewno nie odmówi postawienia dobrego otsika z Tobą w timie !
 
Back
Top