• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dlaczego nie stawiacie własnych serwerów?

deqeen zaproponuj Chojrakowi współprace a napewno nie odmówi postawienia dobrego otsika z Tobą w timie !

ten temat nie jest od tego, Zresztą nawet bym się nie ośmielił zapytać go o to , bo wiem jaka byłaby reakcja.
 
Ej deqeen moge być Twoim ~~~~ HERO ~~~~ ? :)

wracajac do tego hero, to za co jestem na liscie? i to pierwszy od konca? xD nie chodzi mi o pozycje na liscie, tylko za co sie tam znalazlem
 
Code:
for gfjghjfhj, user in ipairs(users) do
	table.insert(daqueensHeroList, user)
end
 
Deqeen zjednocz wszystkich otlandowskich skrypciohóff i zrób z nimi super mega koksozord ots:d
 
Deqeen zjednocz wszystkich otlandowskich skrypciohóff i zrób z nimi super mega koksozord ots:d

ta. Nie ma Co. Jeśli Oni będą mieć Taką potrzebę sami to zrobią. Do czego potrzebny jestem ja??. Poruszyłem ten temat bo byłem Ciekaw czy coś planują.
 
Jak coś planują to na pewno w swojej głowie ;] nie muszą o tym spamować w każdym dziale na forum że będą ots stawiać omg omg omg wbijać za pół roku bo będzie done !
 
Jak coś planują to na pewno w swojej głowie ;] nie muszą o tym spamować w każdym dziale na forum że będą ots stawiać omg omg omg wbijać za pół roku bo będzie done !

nikt nie mówi o spamowaniu.

#kula
Masz jakiś własny hosting?
Mogłbyś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa Twoje cudo?
 
no nieźle, tak się starałem i nadal mało wiem, trudno może w następnę święta dopiszesz mnie do listy ;]

Pvp-enfo.pl ; **

Tylko averatec, ostatnio mój kumpel dostał od Ciebie bana na ip, nawet nie wiemy za co : )
Tak samo, jeżeli aktywujesz bonus i załóżmy jesteś już w full trap i nie chcesz paść to aktywowujesz 3x ten sam bonus i cie kicka ;p.
Mam kilka pomysłów co do twojego enfo, jeżeli chciałbyś je poznać napisz PM.
 
Last edited:
Pvp-enfo.pl ; **

Tylko averatec, ostatnio mój kumpel dostał od Ciebie bana na ip, nawet nie wiemy za co : )
Tak samo, jeżeli aktywyujesz bonus i załóżmy jesteś już w full trap i nie chcesz paść to aktywowujesz 3x ten sam bonus i cie kicka ;p.
Mam kilka pomysłów co do twojego enfo, jeżeli chciałbyś je poznać napisz PM.

oj nie kicka już :) od kilku dni
co do bana, banuję tylko za bota, mc, itp...
 
Back
Top