• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dostęp zdalny do kompa zmienne ip

No mam postawiony użyłam do tego programu Cesar FTP ale coś nie moge się łączyć "Niby się łączy ale po chwili pisze że czas oczekiwania minął " ;/
 
pff przez zdalny pulpit można Moj Komputer/prawnym na Właściwości zdalny i potem zaznacz Zezwalaj użytkownikom na zdalne łączenie się z tym komputerem.
zaznacz zapisz i ok tera odpal no ip zrób se domene jakas hahahah.no-ip.org i na drugim kompie Start/ wszystkie programy /akcesoria/komunikacja /połaczenie pulpitu zdalnego wpisujesz ip pojawia sie okienko z Nazwa Uzytkownika i haslem do kompa :p ale będzie działało jak bendzesz mial haslo :p rep ++ xP
 
taa no dobra sprubuję twojego sposobu aaa skąd mam wziąść te hasło i login ???
 
taa no dobra sprubuję twojego sposobu aaa skąd mam wziąść te hasło i login ???

hmm... z tego co rozumiem, chodzisz do pracy, a nie potrafisz napisac slowa "spróbuję" i nie tluamcz sie ze to brat... bo nikt juz nie wierzy w takie bajki
 
z choinki się urwałeś ? nie zamierzam się tłumaczyć taa a i nikt nie jest idealny, nawet TY ;) błędy się zdarzają
 
lol haslo ustawiasz w swoim profilu na kompie ^ ^ Start i tam se na ikonke click :p i ustaw haslo a login masz jak naciskasz start i kolo ikonki xP chyba ze masz jakis styl noobski to wtedy Panel Sterowania / Konta Użytkowników :p i tam masz naciskasz nie wiem ja tam Mam nazwę Admin a nizej pisze Administrantor Komputera click na ikone potem utwórz haslo ustawiasz haslo i done. ^ ^
 
z choinki się urwałeś ? nie zamierzam się tłumaczyć taa a i nikt nie jest idealny, nawet TY ;) błędy się zdarzają

Jestes kolejnym kolesiem, ktory mysli, ze jak zrobi sobie nick 'martynka' to mu wszyscy pomoga, dopoki nie zobacze cyckow to sie wal ,,l,,.
 
to już widzisz Chojrak

cycki2.jpg
 
naprawdę mam wyje... w takich chojraków xD
mam program team viewer bardzo fajny lecz nie da się za pomocą niego odpalić silnika OTS ma ktoś jakiś lepszy patent na to jak zdalnie mogę włączać i wyłączać OTS ?
 
naprawdę mam wyje... w takich chojraków xD
mam program team viewer bardzo fajny lecz nie da się za pomocą niego odpalić silnika OTS ma ktoś jakiś lepszy patent na to jak zdalnie mogę włączać i wyłączać OTS ?

Jak sie nie da, jak da, trzeba najechac kursorem myszy na ikonke, wcisnac RMB (Right Mouse Button [Prawy Przycisk Myszy]), a nastepnie "Otwórz".
 
Boshe OMG macie jakiś pomysł jak zdalnie odpalić OTS ?
to naprawdę nie jest temat o cyckach XD
próbowałam Putty ale nie chce się łączyć przez tą osraną neostrade + LIVEBOX
port od 20 do 22 odblokowany pomimo to i tak nie chce się łączyć server FTP postawiony programem CesarFTP nawet ze swojego localhosta nie chce się łączyć wyskakuje connecting i nic i mogę tak czekać do usranej śmierci kurfa mać
 
Back
Top