• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dostęp zdalny do kompa zmienne ip

Martynka oni cię namawiają do pokazania, nie pokazuj zostaw to dla siebie, taka rada, tak wogóle to co ja pokazałem to był żart tak dla picu. :)
 
Wedle starego dobrego przyslowia, "pokaz cycki, a bedzie Ci dane", zrob to, a uzyskasz pomoc.
 
jak jest niepelnoletnia wszyscy idziecie siedziec. Tam do Was beda wolac 'pokaz dupe' ;)
 
Boshe OMG macie jakiś pomysł jak zdalnie odpalić OTS ?
to naprawdę nie jest temat o cyckach XD
próbowałam Putty ale nie chce się łączyć przez tą osraną neostrade + LIVEBOX
port od 20 do 22 odblokowany pomimo to i tak nie chce się łączyć server FTP postawiony programem CesarFTP nawet ze swojego localhosta nie chce się łączyć wyskakuje connecting i nic i mogę tak czekać do usranej śmierci kurfa mać

FileZilla Server Download

spróbój tego rep++ :)
 
Jak widac @up mozna byc uposledzonym, nabic 3,5k postow i jeszcze repy za nie zebrac.
 
Jak widac @up mozna byc uposledzonym, nabic 3,5k postow i jeszcze repy za nie zebrac.

Twoja tata

@Down
Dzieki Koci, zawsze byles moim wiernym przyjacielem. Dziekuje Ci za to z calego serca. :*
 
Odpierdol się od Nemaneth-a !!!
On jest Fajny.
Dużo razu mi pomógł.
I zrobił mi sygne!!
I jest Spox.!!!
 
@koci
jestescie na rownym poziomie, nie wpierdalaj sie wiec.:thumbup:
 
Back
Top