• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Germany] OriginalTibia 7.4 (+ 7.72)!

Status
Not open for further replies.
And I finally got dara minos for myself. ;)

Oh well. Will go away and create my egocentric super-videos instead.


:ninja:
 
Nastepny napinator pixelowi wyjebane mam gram rpekiem bo mi sie tak podoba i sram na twoje zdanie bo dla mnie jestes cipsko byles i bedziesz pozdrow Punia 14 latka no lify jebane.
 
Nastepny napinator pixelowi wyjebane mam gram rpekiem bo mi sie tak podoba i sram na twoje zdanie bo dla mnie jestes cipsko byles i bedziesz pozdrow Punia 14 latka no lify jebane.

dziwnie że w tym "mieście" pełnym imprez, melanży, bib, orgii seksualnych, licznych koncertów zwanej SULĘCINEM znajdujesz czas by napisać posta specjlanie dla takiego cipska jak ja ; / doceniam to i zapytam chłopaków czy dadzą wam poexpić dzień czy dwa.
 
Kijek doskonale wiesz ,ze gdybym Ci nie odpisał to stwierdziłbyś ze masz racje;) Jestes jebanym mongołem ktory siedzi przy PC 10h dziennie jak nie wiecej^^ secundo to ze mieszkam w malym miasteczku nie znaczy ze nie mam blisko wielkich miast (poznan) to gdzie sie bawie itd powinno huj CIe obchodzic ale OK intersuj sie masz prawo. To czy ty mi zagrozisz jak PAN MEX wisi mi kolo dupy bo z nim idzie porozmawiac ,ale z Toba sory nie bede prowadził dalszej konwersacji jestes TrollCave i chuj a na takich ludzi czasu to ja nimam:p

- - - Updated - - -

Online
 
fribben ots

=

sddsde.png



and how fribben care of his peoples on server when die on ddos:

sddsdkopia.png



not my fault that you don't know how to block ddos, you should give it back
also he low rated exp to 2x on 80 lvl gl.
retired
 
Last edited:
hahahaha emo mode = on. just leave the ot

your obviously dumb if you expect him to give back every lost. that will take the hole day for him. think twice before you post something.
ofc it sucks there is ddos but we have to deal with it until fribben got the best protection.
 
i dont think so he will get one ryan is getting so much fun with him
 
Last edited:
Kijek doskonale wiesz ,ze gdybym Ci nie odpisał to stwierdziłbyś ze masz racje;) Jestes jebanym mongołem ktory siedzi przy PC 10h dziennie jak nie wiecej^^ secundo to ze mieszkam w malym miasteczku nie znaczy ze nie mam blisko wielkich miast (poznan) to gdzie sie bawie itd powinno huj CIe obchodzic ale OK intersuj sie masz prawo. To czy ty mi zagrozisz jak PAN MEX wisi mi kolo dupy bo z nim idzie porozmawiac ,ale z Toba sory nie bede prowadził dalszej konwersacji jestes TrollCave i chuj a na takich ludzi czasu to ja nimam:p

- - - Updated - - -






Online

no wiesz to gdzie sie bawisz mnie interesuje co tydzien widze post że lecisz na melanż dymać dupeczki i walić alkohol litrami to wkręciłem się w te fabułę i zaczeła mnie interesować, co napiszesz za tydzien, co będzie w kolejnym poście? Może zajarasz z koleszkami? Może będziecie grubo sypać koks? Ciekawość mnie zżera nie moge się doczekać kolejnego weekendu żebym mógł przeczytać co będziesz tym razem robić mój Ty imprezowiczu z remizy : D chciałbym mieć tyle czasu by posiedzieć te 10h na kompie i mieć wyjebane na wszystko no ale niestety niektórzy mają ambitniejsze plany niż być trepem.
Czekam razem z PANEM MEXEM aż wasz team coś pokaże ale chyba się nie doczekamy, jak coś zapraszam po mnie z kolegami exiva "Kombajn Do Fragow tylko kupcie sobie time ringi na tych palków bo inaczej pobawie się z wami jak struś z kojotem : D


@Black Memmor
many ppl dies by ddos every day, but it isnt Fribben fallout, if u left ots after one death u are weak player and wtf 70 lvl without bohs? ; o
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top