• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Germany] OriginalTibia 7.4 (HR) - DX9/OPENGL

Status
Not open for further replies.
"you better leave this thread, fucking muslim"

you are dirty in your mouth, thats why people start insult you

It's not about just dirty mouth, insulting someone in the internet because of religious views is simply retarded. I can't even imagine how low people can still go :D
 
Im amazed how bad the moderators has become on Otland, a few years ago this would be cleared instantly:p
 
Doomsday Mex said:
moderators eat popcorn and watch it
¨

Who can blame them, this is some quality harrasement right here. I feel like I am watching a reality show unfold.
 
ender,zordon ja was zapraszam na piwo do Plocka a potem wam rozjebie butle na saganie
To dawaj dokladny adres pajacu to zobaczymy kto komu rozjebie ... Do plocka z wroclawia godzinka drogi wiec za 20 zl ci wpierdle buraku jebany , dostabiezz od zordona liscia i dokladac nic nie bede musial .. wiec podaj dokladny adres i zdjecie ,e swoim domem zebym nie jechal na marne to jeszcze szyby nowe bd mial do wstawienia...czekam na priv
 
Powiedzialem ze zdjeciem przy domu gdzie widac ze to twoj adres morde mozesz sobie zamazac
 
Powiedzialem ze zdjeciem przy domu gdzie widac ze to twoj adres morde mozesz sobie zamazac

please fight each other with English, some people (like me) dont understand your language and cant entertaint
 
przyjedziesz bedziesz w plocku napiszesz na otlandzie podasz mi numer zadzwonie i wyjde do ciebie, jzu sie nie napinaj bo przez odpisywanie pajacowi takiemu jak ty sam wychodze na pajaca. a co do mexa rl life jak pisales ze go nie ma to ty nakurwiasz post za postem nie on.


wie ktos cos o tej civerze czy chuj wie jak to sie zwie?
 
Co za kurwa osrany gnoj ... Nie masz na tyle odwagi zeby udowodnic gdzie mieszkasz ?? Myslisz pajacu ze ja nie umiem podac ulicy z 2 konca miasta ?? Myslisz ze sie osralem w tym momencie ??? A wiec jak juz zaczeles udawac bohatera i wypisywac bzdury jaki ty to kozak to miej teraz jaja jak chlop i ufowodnij no kurwa .. masz 15 lat jak punio ze sie boisz dostac po ryju ?? Albo ja albo ty wyjdziemy z tego na tarczy proste ... Badz mezczyzna skoro juz zaczeles .. a wiec czekaj na wiecej info na priv
 
Stop with the fucking polack raging, do it in english. I CBA fucking google translating everything. We want to enjoy the show aswell you selfish bastards
 
Haha i tak wlasnie z kozaka zrobila sie pizda brawo mucha cioto
 
Czlowieku ten blazen juz ma kupe w majtach i nie chce udowodnic ze to jego adres tylko jakies wymowki mi wymysla albo zmienia temat ..
 
If you arent polish and you wish to follow the thread:

enefel is threatening muszkens in rl but muszkens is not giving his adress and he is probably scared. enefel is a big mouth anyway

go on, will update the next pages
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top