• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Germany] OriginalTibia 7.4 (HR) - DX9/OPENGL

Status
Not open for further replies.
He gave him his adress, but looks like enfel is scared man. He is insulting 80% of our team cuz he get raped on original tibia. Dont answer enefel and there wont be any trashtalk. SIMPLE.
 
jak bedzie w plocku poda mi swoj numer to ja do nieog zadzwonie nie bede dawal numeru bo bedzie mi tu telefon brudzil takie dzieci tak maja, ja juz powiedzialem co ma zrobic bedzie w plocku zadzwoni i ok. A TERAZ WYPIERDALAC BO NIE CHCE MI SIE JUZ Z WAMI KURWA KLOCICI/PISAC BO TO NIE MA SENSUUUUUUU. Mex jest najlepszym pvperm z polski i was to boli przegraliscie originala boli. juz nie bede gral na originalu to moze wygracie wkoncu
 
Dziekuje mucha, next time nie zgrywaj bohatera .. i nie wiem co w z tym originalem bo nikt a na bank nie ja pisze tutaj o originalu :) 3majcie sie ! Milej imprezy .. mex pewnie ci zazdrosci bo w domu caly tydzien siedzi :( takie zycie konia
 
He gave him his adress, but looks like enfel is scared man. He is insulting 80% of our team cuz he get raped on original tibia. Dont answer enefel and there wont be any trashtalk. SIMPLE.
hahaha big kid ever start posting some bullshit ... he give me adress but he wont proof that its hes adress so ? who is scared me or him ? .. batigowno shut the fuck up this forum is for ppl who have more then 18+ u are 16 so gtfo cause your mom will cut your internet cabel undrestand ?
 
Please instead of argueing, come and discuss about 8.0. I'm thinking of opening a 8.0 real map server (with originaltibia pvp system, walksystem, paralyze, cannot spam mwall, website etc).

Fribben.
 
Ender to jest moj adres mowie Ci przeciez serio, tylko ja ci nie bede pisal ze cie rozjebie tak jak ty mnie bo to jest zalosne przyjedziesz to na prawde nie masz sie co martwic
no no no , juz daj sobie spokoj bo pokazales ze nie masz honoru i skoncz temat...


a co do mexa to chuj z nim, nie chce juz z nim grac

obrazil sie ze powieziales ze ten tekst o mazie tomb byl smieszny ?
 
Taze dla mnie to ty biały jesteś
 
taze jebany cygan ciekawe co robi w szwecji pewnie na zasilku jedzie ze starymi pies
 
Chcialbym byc twoim kumplem po takich slowach :)) nie podrywaj mnie bo na takie teksciki to ja prosze ciebie ale lece
 
i co mu da te dobre PVP ciekawe mex czy kurwa w CV sobie napiszesz ze masz dobre pvp i co na to pracodawca ^^
 
czy ja sie z tym pvp afiszuje? rownie dobrze mozesz ty sobie do CV wpisac ze nie masz pvp, po co w ogole glupia dyskusja na ten temat? Ale jesli chcesz wiedziec to ta, wpisalem sobie do CV ze mam calkiem dobre pvp w tibi.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top