• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Biedny profitSMS, mogla byc kozacka firma, a jest chlew. Ciekawe czy maja tam jakiegos klienta chociaz bo w sumie zal mi troche ich :(

btw gadales z sewerynem czy z krzychem?
 
Już chciałem dopisać ProfitSMS do nazwy tematu, ale przypomniało mi się, że to nie firma i nie wykonują "usługi" :)
 
Odnośnie wcześniej przeprowadzonej rozmowy, informujemy że ten konsultant został wyłączony z jakiegokolwiek kontaktu z klientami, gdyż jego szybko pisania i zarówno podejście do klienta źle wpływa na wizerunek naszej firmy. W końcu wszędzie może się trafić czarna owca, przez co najmocniej przepraszamy.

Sprawa się rozbiła o podatki, i nasz (były) pracownik Seweryn był po prostu źle poinformowany. Jutro (05.08) pojawi się oficjalne oświadczenie od naszej kancelarii podatkowej.

W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt na Gadu lub e-mail [email protected]
 
Sądzę, że puścilibyśmy to w niepamięć za 60-70% dla użytkowników Otlandu, bo ta rozmowa będzie jeszcze dłuuugo straszyła tutaj ;/

@Edit: I jeśli post oczekuje na moderację, nie trzeba go dodawać 3 razy.
 
Haha, niezle jaja. Czyli polowa ekipy profitsms wyleciala z roboty. Ciekawe czy na pozegnanie powiedzial "Ja jebie dowidzenia"

Sądzę, że puścilibyśmy to w niepamięć za 60-70% dla użytkowników Otlandu, bo ta rozmowa będzie jeszcze dłuuugo straszyła tutaj ;/
haha to sie nazywa szantaz, ale podoba mi sie w sumie
 
Osoby wystawione do kontaktu, nie były całą "ekipą", tylko przeznaczone do kontaktu z ludźmi. Wcześniej nie było żadnych skarg, więc nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy. Na tą chwilę jakiekolwiek rozmowy proszę załatwiać z Krzysztofem, czyli ze mną :)
 
Przeczytałem całą rozmowę.. Nie reklamujcie tej waszej "profesjonalnej firmy" tutaj bo na otlandzie już złapaliście taką krechę jak z polski na księżyc albo jeszcze dalej...
Dzieci nawet potrafią lepiej z klawiaturą się obchodzić...
 
Na początku chcieliśmy ją odsunąć, lecz po rozmowie z nią i jej stosunkiem do sprawy, stwierdziliśmy że nie ma sensu dalej kontynuować z nią współpracy. Jak widać nie nadaje się do pracy w zespole, a zwłaszcza do kontaktu z ludźmi. Najgorsze było to, że nikt wcześniej nie zgłaszał żadnych skarg, więc można przypuszczać że to taki jednorazowy przypadek.
 
"Mi by nie chciało się kompromitować już na waszym miejscu." Czyli że co? Z powodu jednej feralnej rozmowy zamknąć już interes i uciekać? Nie dziękuje.

Proszę Pana, dziwnym trafem adres MAC Pańskiego komputera jest równy adresowi MAC komputera Seweryna. Że o IP nie wspomnę. Może zwolnił Pan kogoś z rodziny?

ja jebie
dowidzenia

na poprawę humoru wklejam zdjęcie texona
avatar91052_1.gif
 
Jest to bardzo możliwe, zwłaszcza gdy jesteśmy z różnych miast.

Proszę już przestać nabierać naszych użytkowników. Co jak co, ale tego boardu ja pilnuję i nie pozwolę nikogo skrzywdzić podczas mojej służby.
Tutaj kariery już Państwo nie zrobicie.

Pozdrawiam.
 
W takim razie proszę o publiczne udowodnienie tego. Bo jak na razie są to pomówienia. Zastanawiam się, czy nie pociągnąć tego dalej. Pozdrawiam
 
W takim razie proszę o publiczne udowodnienie tego. Bo jak na razie są to pomówienia. Zastanawiam się, czy nie pociągnąć tego dalej. Pozdrawiam

Niczego nie zamierzam Państwu udowadniać publicznie. To państwo już udowodnili, że nie jesteście wart naszych użytkowników. Jeśli chcą państwo pociągnąć, proszę bardzo.
To ja (oraz inni użytkownicy), prosimy o rzetelny dowód na to, że macie inne podejście do klienta. Proszę przedstawić rozmowę, która ukaże normalne odpowiedzi na pytania zadane przez naszego użytkownika. Chociaż wątpię, aby po tej 'wpadce' ktoś z naszego forum nabrał do Was zaufania. Rozumiem oczywiście, że to miało inaczej wyglądać i Państwa użytkownik okazał się niekompetentny, ale takie jest życie proszę Pana - jedna wpadka, potrafi zepsuć wszystko. Cieszy Pana fakt, że nasze forum na dość wysoki page rank i hasła typowane w wyszukiwarce google.pl na temat Waszej firmy, będą odwoływały do tematu na tym forum? Myślę, że nie. Poza tym, rzetelna firma, nie załatwia takich spraw w ten sposób. No ale cóż, każdy orze jak może. Życzę powodzenia w dalszym biznesie oraz z niecierpliwością czekam, na jakieś skuteczne sprostowania w/w sprawy, w innym przypadku, proszę nie pisać więcej w tym temacie, ponieważ nasi użytkownicy, nie są warci takiego traktowania.

Pozdrawiam.
 
Last edited:
To niech użytkownicy się skontaktują z nami, chętnie odpowiemy na ich wszystkie pytania.

Skreślanie całego serwisu przez wybryk jednej osoby, jest dość nie poważne. I dodatkowe oszczerstwa, w postaci fałszywego stwierdzenia że mój komputer jest powiązany z tamtego konsultanta. Hmm, Albo Polska mentalność co jest dość powszechną rzeczą tutaj w kraju i zagranicą, albo konkurencja. Jeżeli to drugie, to jaka firma? :)
 
To niech użytkownicy się skontaktują z nami, chętnie odpowiemy na ich wszystkie pytania.

Skreślanie całego serwisu przez wybryk jednej osoby, jest dość nie poważne. I dodatkowe oszczerstwa, w postaci fałszywego stwierdzenia że mój komputer jest powiązany z tamtego konsultanta. Hmm, Albo Polska mentalność co jest dość powszechną rzeczą tutaj w kraju i zagranicą, albo konkurencja. Jeżeli to drugie, to jaka firma? :)

Proszę o przeczytanie zaktualizowanego postu.
 
Przestańcie ludziom mydlić oczy tym, że dajecie większą prowizję traktując podatku jakby nie istniał! Każda osoba musi płacić podatki jeśli zarabia więcej niż 3000~ zł rocznie bez wyjątku! Wy pisząc, że to "sprawa naszego użytkownika czy płaci podatki czy nie" dajecie ludziom do myślenia, że tak na prawdę tego podatku płacić nie muszą, a muszą.

Czekam tylko na pierwsza osobę, która natnie się na Urząd Skarbowy. Jeśli wcześniej zarabiałeś w dotpay, homepay czy innej firmie, która płaci za Ciebie podatki to nie radze zmieniać zarobku na profitsms bo dotpay i homepay przyśle Ci PIT w okolicach lutego i jeśli US sprawdzi sobie Twoje konta bankowe żeby zobaczyć czy dobrze wypełniłeś PIT i zobaczy zarobek z profitsms, za który nie odprowadziłeś podatku to powodzenia.
 
Back
Top