• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Jea!!! W końcu :D i tak podatek trzeba płacić.. Kurde, jestem w szoku....
Rzeczywiście opłaca się podejmować współpracę z waszą firmą..

"ja jebie
dowidzenia"
 
Nigdy nie powiedzieliśmy że nie należy, ale nie mamy stosownych uprawnień do udzielania informacji podatkowych z informacją w jaki sposób należy się rozliczyć i gdzie. Pozdrawiam.
 
Uwaga od dzisiaj trzeba mieć uprawnienia do udzielania informacji o tym, że każdy kto otrzyma kaskę od profitsms musi odprowadzić podatek. NIE WAŻ SIĘ UDZIELAĆ TAKICH INFORMACJI BO PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ O W MORDĘ.

:(
 
Seweryn to bardzo rzadkie imię w Polsce, spodziewam się że posiada je nie więcej niż 0.5% populacji w Polsce... Co ciekawe, istnieje taka osoba jak Seweryn Szatyński, legitymująca się w interesach tym samym adresem co Pani Agata - osoba, na którą zarejestrowana jest działalność gospodarcza. Jedyna Pani Agata za Szczecina, którą znalazłem na szpiegowskim portalu NK, rozpoczęła szkołę w roku 85, odejmując 7 lat, otrzymujemy rocznik 78, który natomiast zgadza się z emailem wpisanym do ewidencji Ewidencja Działalności Gospodarczej - e-URZĄD Miasta Szczecin. Pan Seweryn posługuję się natomiast mi. językiem rosyjskim, jak wiadomo, najpowszechniejszą metodą nauki języka w Polsce była szkoła, natomiast języka rosyjskiego w szkołach w Polsce uczono do ok. lat 90, co pozwala założyć, że rocznik Pana Seweryna jest zbliżony do Pani Agaty. Tym samym adresem w interesach posługuje się również Pan Lucjan Szatyński (CUKROWA 21/2 w Szczecinie). Wykluczyć tutaj należy tzw. wirtualny adres (wirtualne biura), tak się składa, że budynek ten znajduje się w niedalekim sąsiedztwie uniwersytetu szczecińskiego, do którego chodził mój bliski znajomy, od którego natomiast otrzymałem informację, że budynek ten to najprawdopodobniej jest budynkiem mieszkalnym, własnościowym.
W obliczu tych informacji, domniewam, że Pan Seweryn jest bratem Pani Agaty.
Co więcej, z Panem Sewerynem zna się Pan nie od dzisiaj Panie Krzysztofie, i domniewam, że nie jest to Państwa pierwsza działalność o czym świadczą emaile z skymem.net, pozwalające powiązać Państwa już na początku roku 2010. Twierdzę nawet, że nie jest to Pana pracownik, a bliski wspólnik, co w obliczu informacji od Samme, jest całkiem pewne. W takich o to okolicznościach, ciężko jest mi uwierzyć by Pan Panie Krzysztofie, zwolnił swojego wspólnika, Pana Seweryna. Domniewam, że informacja o zwolnieniu, jest próbą ratowania twarzy, w obliczu ujawnionej-obciążającej imię firmy rozmowy na Gadu Gadu. Oczywiście mogę się mylić, aczkolwiek w obliczu powyższych informacji jest to wielce nieprawdopodobne. Proszę wybaczyć mój sceptycyzm ale uwierzę w zwolnienie Pana Seweryna w momencie jak zobaczę odpowiedni papier. Osobiście nie chciałbym, tak jak zapewne większość osób, która odwiedzi ten temat, by wspólnik firmy, z którą mam współpracować, prezentował taką kulturę wypowiedzi i tego typu profesjonalizm.
a pan mam jako anonimdociekliwy wpisany w kontakty
Sikam... :D ja jestem anonim dociekliwy, a Ty "xinn dociekliwy" :D
 
hahaha nie no akcja z profitsms jest kozacka. Wez paymentsms jak chcesz miec kiedys klientow to ogarnij dupe i zrob to na zasadzie homepay,dotpay itp, nie wiem czy uda Ci sie zdobyc taka popularnosc jak maja tamte serwisy, ale zawsze wieksze szanse niz przy takich prowizjach jakie macie oferujac uslugi w ten sposob, w ktory oferujecie w ten chwili

ja jebie dowidzenia
 
Drogi panie PaymentSMS, dlaczego nie udzielił Pan odpowiedzi na wiadomość wysłaną przez naszego użytkownika - xinn.

Haha. Proszę przyznać, że wchodząc pod adres 'otland.net' miał Pan na myśli 'ah, zgarnę trochę kaski'. Kiedy jednak zobaczył Pan, Panie Krzysztofie, że jesteśmy lepsi niż CSI nie trudno było wpaść na myśl, aby zrezygnować i ratować twarz w jakikolwiek sposób.
Pozwolę sobie jeszcze o zamieszczenie kilku keywordów w tym poście, aby użytkownik wyszukujący opinii na temat Państwa firmy trafił do tego tematu i poczytał sobie powyższe wiadomości.

A więc.

Opinie o profitsms.pl , firma profitsms.pl , podatki profitsms.pl .

Chyba starczy.

Pozdrawiam.

@edit

Haha, 5 pozycja: http://www.google.pl/#sclient=psy&h...gc.r_pw.&fp=1568d53af01ca1e4&biw=1680&bih=840
 
Tak myślałem , że to są jakieś retardy z trade którzy chcą zarobic na pacc w tibi bo kurwa JP EXP RL TIBI trzeba grac bo nie można spac. Mój 4 letni brat potrafi wciskac spacje jak spamuje (Spytajcie diatha) według mnie otlandmaster to jest pracownik lub ich klient który chce zobaczyc więzienie od środka ,kto będzie korzystał z ich usług będzie żałował.

ja jebie dowidzenia.

bb

@kto mi powie dlaczego nie moge zrobic 'c' z kreseczką na górze ????;/ wszystkie inne zmiękczenia działają (ą,ż,ź,ś,ń,ó,ę,ł) , a te jebane c nie dziala ;((((
 
Haha, 5 pozycja: Google

haha, pierwsza pozycja tez niczego sobie

@kto mi powie dlaczego nie moge zrobic 'c' z kreseczką na górze ????;/ wszystkie inne zmiękczenia działają (ą,ż,ź,ś,ń,ó,ę,ł) , a te jebane c nie dziala ;((((

masz karte ATI i tam masz w trayu jakis panel zarzadzania, musisz znalezc tam hotkeye gdzies sa i musisz wylaczyc ten alt+c
 
A jednak dodam do tytułu ProfitSMS ! (ups, czyżbym wzmacniał słowo kluczowe ?)

Z tego co się połapałem, motto firmy ProfitSMS to:
50% - 19% "państwa opłaty administracyjnej" (czyt. "ich podatku") - 18%/19% podatku dochodowego.

Edit:
Pomyłka, motto to jednak:
Sprawdź nas! Przekonasz się, że nasze płatności SMS są najszybsze na rynku!

Edit2:
Ciekawe czy napiszą o nas na piekielnych ?
 
to ksiazkowy przyklad na to jak latwo jest sobie spierdolic renome ale moze i to dobrze, bo gosc ktory byl/jest "konsultantem" ma ton wypowiedzi 15-latka
 
według mnie otlandmaster to jest pracownik lub ich klient

co do pracownika to sam jestem w homepay Triper here, według mnie to 80 % w których jesteś i ty nie wyraziło w tym temacie własnego zdania a sprzydupaszenie moderatorowi.
 
Last edited:
co do pracownika to sam jestem w homepay, według mnie to 80 % w których jesteś i ty nie wyraziło w tym temacie własnego zdania a sprzydupaszenie moderatorowi.

A według mnie to czysta logika, jakoś wątpię, żeby ktoś się tu bał mnie na tyle (tym bardziej Don'a), żeby zmyślał jakieś historyjki żeby się podlizać. Już prędzej każdy z tych użytkowników byłby wstanie mnie wyzwać aniżeli mi w dupę włazić, co jest dla mnie kompletnie zrozumiałe o_O. Widać polityka do Ciebie nie dociera.
Skąd taki wniosek drogi Triperku ;)? Bo moderatorzy mają takie same zdanie jak większość normalnych użytkowników tego boardu?
 
Back
Top