• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Nie mam checi sie z toba klocic. Kto chce niech podziwia. Faktem jest, ze czuje sie przez te firme wydymany w tej chwili, korzystalem z dotpay kupe czasu i bylo na prawde dobrze. Jak sprawa zostanie doprowadzona do konca (moze zobacze chociaz jakies wytlumaczenie czy slowo "przepraszam", ktore nie wiem czy mi wystarczy tak na prawde) to wtedy wkleje tutaj rozmowe z pania Ewelina z homepay.pl. Faktem jest, ze usluga, ktora zalozylem gdzies przeszlo miesiac temu nie dzialala, mimo, ze bylo napisane, ze jest aktywna i przez to mozliwe, ze stracilem jakies zyski z sms shopu na moim serwerze. Tymczasem zamiast zasmiecac debilnymi postami w poszukiwaniu zaczepki proponuje Ci "wypierdalac", do kolegow, zajac sie czyms produktywnym (na przyklad nauka czy robieniem otsa) albo jezeli nie masz mozliwosci/checi to wyzyciem sie na jakims war otsie, gdzie znajdziesz wielu podobnych sobie i tam mozesz powymieniac sie z nimi wyzwiskami.

Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.

Żeby nie było offtopu, ciekawy UPDATE ostatnio zaistniał w HP.
 
co do hp to sie od poczatku na tej firmie zawiodlem. Odpalilem takiego testowego otsa, gralo troche ludzi i zadnych sms wyslanych co mnie wielce dziwilo. Wiec sobie sam wyslalem smsa w akcie desperacji i nic. W koncu napisalem do nich maila, paredziesiat minut pozniej patrze - dostaje sms! No i przyszla wiadomosc, ze uslugi dzialaja poprawnie. Zadnej wzmianki, ze wczesniej nie dzialaly, zadnego "przepraszam" czy czegokolwiek podobnego. Widac - wiekszy zysk uzyskuje sie tu kosztem gorszej obslugi...
Proszę podać wszystkie numery MSISDN, na których twierdzi Pan, że nie otrzymał wiadomości zwrotnej, a smsy wysłane i opłacona przez Klienta nie zostały rozliczone. Jesteśmy gotowi poprosić operatora tych numerów o oficjalne oświadczenie czy rzeczywiście z podanych numerów były wysyłane smsy, a jeśli były to odpowiedź, dlaczego nie otrzymały wiadomości zwrotnej.

KAŻDY sms wysłany przez Klienta otrzyma wiadomość zwrotną o ile był wysłany o poprawnej treści na poprawny numer. Jeśli Klient popełnił błąd to wtedy należy zgłosić reklamację, a wysyłka zostanie ponowiona. Homepay odpisuje na smsy w czasie rzeczywistym co oznacza, że smsy zwrotne przychodzą do Klienta w przeciągu kilku sekund po wysłaniu smsa, jakiekolwiek opóźnienia nie są spowodowane gorszą obsługą Homepay, a jedynie opóźnieniem wysłania smsa przez operatora. Proszę też zauważyć, że w ostatnich dniach częste opóźnienia są w sieci PLUS.
Nie mam checi sie z toba klocic. Kto chce niech podziwia. Faktem jest, ze czuje sie przez te firme wydymany w tej chwili, korzystalem z dotpay kupe czasu i bylo na prawde dobrze. Jak sprawa zostanie doprowadzona do konca (moze zobacze chociaz jakies wytlumaczenie czy slowo "przepraszam", ktore nie wiem czy mi wystarczy tak na prawde) to wtedy wkleje tutaj rozmowe z pania Ewelina z homepay.pl. Faktem jest, ze usluga, ktora zalozylem gdzies przeszlo miesiac temu nie dzialala, mimo, ze bylo napisane, ze jest aktywna i przez to mozliwe, ze stracilem jakies zyski z sms shopu na moim serwerze. Tymczasem zamiast zasmiecac debilnymi postami w poszukiwaniu zaczepki proponuje Ci "wypierdalac", do kolegow, zajac sie czyms produktywnym (na przyklad nauka czy robieniem otsa) albo jezeli nie masz mozliwosci/checi to wyzyciem sie na jakims war otsie, gdzie znajdziesz wielu podobnych sobie i tam mozesz powymieniac sie z nimi wyzwiskami.
Czuje się Pan przez nas oszukany, proszę o jakiekolwiek dowody, numery telefonów, które rzekomo nie otrzymały smsów zwrotnych - jak może część numerów otrzymać smsa zwrotnego, a część nie? Nie ma takiej możliwości, wszystkie numery otrzymują wiadomość zwrotna, a wysłanie smsa przez Klienta oznacza doliczenie go do stanu konta Partnera. Pańska usługa działa, proszę wysłać smsa z innej sieci niż z sieci PLUS i się przekonać. Gwarantuję, że nie stracił Pan żadnych zysków, ponieważ na Pańskim koncie nie odnotowaliśmy żadnych wpłat sms.
 
Last edited:
Nie podam ich z prostej przyczyny - nie znam ich. Po prostu jakichs kilku graczy wspominalo, ze "podobno nie dochodza smsy". Oczywiscie zdarzaja sie gracze probujacy wyludzic punkty i o tym wiem, ale dziwne bylo dla mnie, ze przez ponad tydzien przy srednio 20 osobach online nikt nie wyslal ani 1 SMSa. Straty jezeli byly to pewnie i tak nieduze, a link do formularza reklamacyjnego podalem na stronie u siebie, wiec kto chcial mogl sam sie odwolywac.

Niemniej jednak moj sms zwrotny przyszedl w 48 minut od wyslania sms do homepay kiedy dzisiaj go sobie wyslalem, tak zeby przetestowac czy to dziala w koncu czy nie. Nie mieszkam za Uralem czy w Mongolii, wiec jezeli smsy zwrotne sa wysylane w czasie rzeczywistym to nie wiem, gdzie ta wiadomosc krazyla przez te ponad 40 minut. Ciekawi mnie jedynie czy gdyby nie moja wiadomosc do BOK (na ktora odpowiedz dziwnym trafem dostalem chwile przed dojsciem do mnie zwrotnego smsa) to nie trwaloby to dluzej. Nie wiem w jaki sposob moglbym udowodnic to, kiedy wyslalem smsa i kiedy dostalem odpowiedz, ale jak ktos nie wierzy i powie jak to zrobic to nie ma problemu.
 
Nie podam ich z prostej przyczyny - nie znam ich. Po prostu jakichs kilku graczy wspominalo, ze "podobno nie dochodza smsy". Oczywiscie zdarzaja sie gracze probujacy wyludzic punkty i o tym wiem, ale dziwne bylo dla mnie, ze przez ponad tydzien przy srednio 20 osobach online nikt nie wyslal ani 1 SMSa. Straty jezeli byly to pewnie i tak nieduze, a link do formularza reklamacyjnego podalem na stronie u siebie, wiec kto chcial mogl sam sie odwolywac.

Niemniej jednak moj sms zwrotny przyszedl w 48 minut od wyslania sms do homepay kiedy dzisiaj go sobie wyslalem, tak zeby przetestowac czy to dziala w koncu czy nie. Nie mieszkam za Uralem czy w Mongolii, wiec jezeli smsy zwrotne sa wysylane w czasie rzeczywistym to nie wiem, gdzie ta wiadomosc krazyla przez te ponad 40 minut. Ciekawi mnie jedynie czy gdyby nie moja wiadomosc do BOK (na ktora odpowiedz dziwnym trafem dostalem chwile przed dojsciem do mnie zwrotnego smsa) to nie trwaloby to dluzej. Nie wiem w jaki sposob moglbym udowodnic to, kiedy wyslalem smsa i kiedy dostalem odpowiedz, ale jak ktos nie wierzy i powie jak to zrobic to nie ma problemu.
Problem z opóźnieniami w wiadomościach zwrotnych nie dotyczy Homepay, ale operatora, który na nie odpisuje. Nasz sygnał do operatora jest wysyłany w czasie rzeczywistym. Jeśli Pańska wiadomość przyszła po ok. 40 minutach to zapewne była zakolejkowana u operatora z pozostałymi wiadomościami sms premium. Takie problemy nie są problemami Homepay lecz operatorów. Odpisywanie na wiadomości e-mail nie ma nic wspólnego z wysyłką sms.
 
Poczulem sie sprowokowany do wyslania jakiegos smsa malego do dotpay w celu sprawdzenia czy istnieje cos takiego jak "zakolejkowane smsy premium", ktore ida przez 40 minut. Ale w sumie zawsze mozna bedzie zwalic, ze wtedy byl wiekszy ruch czy jak to nazwac albo jeszcze cos innego... Ale jezeli jestescie panstwo gotowi na taka konfrontacje to nie ma sprawy, 1,23 moge jeszcze poswiecic na sms do dp zeby zobaczyc w ile dojdzie - watpie zeby zajelo to wiecej niz minute.
PS nie jestem w plusie, a w t-mobile i nie mam zadnego interesu w psuciu wizerunku Waszej firmy, ale lekko zdenerwowalo mnie takie dzialanie uslugi.
 
Po skontaktowaniu się z właścicielem numerów premium otrzymaliśmy informację, że wystąpił problem z wysyłką wiadomości zwrotnych na numerze 7355, a smsy zostały zakolejkowane i wysyłka będzie ponawiana. Nowe smsy idą już na bieżąco, lecz stare są zakolejkowane. Inne numery działają prawidłowo.
 
Niezle jaja.... nie dzialal numer i nikt sie nie skarzyl... Te tlumaczenia zaczynaja mi przypominac forumowego reprezentanta ProfitSMS (kto zna sprawe, ten wie o co tam chodzilo). Dlatego ktokolwiek czy cokolwiek zawinilo, ja wole pozostac przy pewnym uslugodawcy. A kto kocha homepay niech sobie dalej z niego korzysta. Pozdrawiam!
 
Proszę Pana, w celu potwierdzenia informacji napisanych przeze mnie proszę sprawdzić, kto jest właścicielem numeru premium 7355:
http://www.play.pl/resources/pdf/Numery_Specjalne.pdf
Następnie zadzwonić pod numer 503*208*168 - usłyszy Pan, że ten numer jest numerem właściciela, wymienionego w powyższym linku. Następnie proszę zapytać, czy występuje problem lub czy występował problem z numerem 7355.

Jeśli nadal twierdzi Pan, że to są "jaja", to proszę to samemu potwierdzić i się przekonać, a potem zarzucać nam niepoprawne działanie usług lub tym bardziej oszukiwanie Partnerów.
 
Byc moze byl problem. Musialem (a wlasciwie musielismy) miec niezlego pecha, ze wyslalem akurat wtedy ten sms. Tak czy inaczej, przez rok korzystania z dotpay nie zdarzylo mi sie takie cos i nigdy gracz (ktory rzeczywiscie wyslal smsa, a nie wyludzacz - latwo ich rozroznic) nie skarzyl sie na brak wiadomosci zwrotnej(tzn kilku- czy kilkudziesieciuminutowe opoznienie), a tych smsow bylo pewnie w sumie pare tysiecy czy nawet wiecej. Tak wiec swiadczy to o nizszej jakosci Waszych uslug i nie mozecie temu zaprzeczyc. Mi osobiscie zalezy na tym zeby unikac takich problemow i zapewniac graczom bezproblemowe korzystanie z uslug premium (klient placi wiec ma prawo wymagac) wiec jesli moze to wygladac tak czesciej to niestety nie chce lamac sobie glowy takimi powtarzajacymi sie problemami.
 
Byc moze byl problem. Musialem (a wlasciwie musielismy) miec niezlego pecha, ze wyslalem akurat wtedy ten sms. Tak czy inaczej, przez rok korzystania z dotpay nie zdarzylo mi sie takie cos i nigdy gracz (ktory rzeczywiscie wyslal smsa, a nie wyludzacz - latwo ich rozroznic) nie skarzyl sie na brak wiadomosci zwrotnej(tzn kilku- czy kilkudziesieciuminutowe opoznienie), a tych smsow bylo pewnie w sumie pare tysiecy czy nawet wiecej. Tak wiec swiadczy to o nizszej jakosci Waszych uslug i nie mozecie temu zaprzeczyc. To wszystko.

Z tego co pamiętam to dotpay też miewał takie problem =]
 
Tak zaprzeczę, ponieważ to, że Pański gracz nigdy nie skarżył się na brak otrzymania wiadomości zwrotnej z dotpay, a nagle u nas takie coś się zdarzyło, a nawet nie z naszej winy, to nie świadczy to o niższej jakości naszych usług. Gdy tylko dowiedzieliśmy się o takim problemie od razu go wyjaśniliśmy i poinformowaliśmy Partnerów.

Swoją drogą dziękuję za zgłoszenie błędu przyczyniło się to do szybszego jego wyjaśnienia.
 
Nie ma problemu

Co do tego czyja to wina - no moze wina i nie Panstwa, nie rzucam tutaj zadnych oskarzen wobec samego homepay.pl. Przepraszam, ze posluze sie takim byc moze dziwnym przykladem, ale nie przychodzi mi inny do glowy, a akurat jestem nieco glodny.Powiedzmy, jak ktos sobie kupi w sklepie niedobry chleb (czerstwy czy cos innego zlego sie z nim stalo) to sklep moze zrzucac wine na piekarnie, ale odpowiedzialnosc ponosi sklep. Jezeli piekarnia nawala to sklep powininien zmienic dostawce, a nie tlumaczyc klientowi, ze to wina piekarni. Tak tez jest w Waszym przypadku jezeli rozumiecie te metafore.
 
Sklep tłumaczy, że to wina piekarni po czym dowiaduje się u piekarni co było powodem czerstwego chleba i żąda nowego dla Klienta. Tak też zrobiliśmy.

Jeden dzień z czerstwym chlebem nie powoduje konieczności zmienienia piekarni, gdy piekarnia robi najświeższe chlebki w okolicy. Sklep żąda nowych chlebków dla niezadowolonych Klientów i je otrzymuje.

Kilkanaście osób wyszło ze sklepu z nowym, świeżym chlebem i uśmiechem na twarzy wracając na drugi dzień po kolejny chleb, gdyż poprzedni im smakował. Jeden Klient wyszedł nawet bez świeżego chleba i już więcej nie wrócił - rożni ludzie, różne charaktery.
 
Last edited:
Cwanie...

Podoba mi sie odpowiedz "sklepu" wiec dam mu jeszcze pewnie jedna szanse w najblizszym czasie. Ale posty zostana tak czy inaczej - jesli to sie zdarzy kolejny raz, inni zobacza, ze to nie pierwszy i wtedy "sklep" moze juz na prawde "podpasc".PS Pozdrawiam Pania Eweline
 
Wolimy otwarte posty w internecie, niż ciche maile i skargi Klientów z koloryzacją ukrytych maili. Wszystko da się wytłumaczyć i rozwiązać, a ja ze swojej strony jeszcze raz dziękuję za zgłoszenie błędu to po pierwsze, a po drugie wyjaśnienie całej sytuacji na forum, żeby wszyscy mogli zrozumieć co się stało, że smsy z numeru 7355 przez jakiś czas nie dochodziły.
 
hmm na odpowiedz reklamacji przez formularz na stronie homepay.pl czekam juz jakis hmm miesiac ;>
 
hmm na odpowiedz reklamacji przez formularz na stronie homepay.pl czekam juz jakis hmm miesiac ;>

Nie rozśmieszaj mnie, jeśli nie odpisują po jednym dniu, to piszę kolejną reklamację. Zaraz napiszesz, że napisałeś ich 100, dziwnym trafem ja uzyskuję odpowiedź kilka minut/godzin po zgłoszeniu, a jeżeli jest to godzina nocna, to na kolejny dzień roboczy.

A co do Ciebie fracek, to gorszego łgania nie widziałem, naprawdę. Swoją osobą reprezentujesz niebywale niski stan poziomu intelektualnego, jak to elf kiedyś napisał "przeczytałeś podręcznik korzystania z toalety i pozjadałeś wszelkie rozumy". Mało tego, dziwię się, że masz ochotę wdawać się z innymi w polemikę (praktycznie w każdym temacie) + narzucać komuś swoje racje, które i tak są niebywale pierdolnięte (jak porównanie tłumaczenia Homepay do tłumaczeń ProfitSMS). Sypiesz sucharami gorzej niż kwejk. Ubóstwiasz tak dotpay, a to jeden wielki chłam. Swoją rację motywuję faktem, iż do wypłaty miałem dość sporą sumę, a przy generowaniu rachunku 70% tej sumy zniknęło, tak samo jak historia SMSów, a kiedy skontaktowałem się z nimi w tej sprawie, to powiedzieli mi, że "tyle zarobiłem", nie mogłem tego w żaden sposób udowodnić - a jednak mogłem! podać ich do sądu, i zaprosić do niego wszystkich którzy wysyłali SMS!
 
Samo to, że użytkownik Homepay zawsze jest aktywny przy jakimś problemie na naszym forum, świadczy o tym że Obsługa Klienta przewyższa Dotpay w dużym stopniu.
Wyższe stawki, szybka pomoc, dla nowych klientów najlepszy serwis płatności-owy na rynku.
 
napisałem 2 i dalem sobie spokoj hmm i Samme jesli Ty piszesz do skutku to GL bo to im powinno zalezec na klientach
 
Nie rozśmieszaj mnie, jeśli nie odpisują po jednym dniu, to piszę kolejną reklamację. Zaraz napiszesz, że napisałeś ich 100, dziwnym trafem ja uzyskuję odpowiedź kilka minut/godzin po zgłoszeniu, a jeżeli jest to godzina nocna, to na kolejny dzień roboczy.

A co do Ciebie fracek, to gorszego łgania nie widziałem, naprawdę. Swoją osobą reprezentujesz niebywale niski stan poziomu intelektualnego, jak to elf kiedyś napisał "przeczytałeś podręcznik korzystania z toalety i pozjadałeś wszelkie rozumy". Mało tego, dziwię się, że masz ochotę wdawać się z innymi w polemikę (praktycznie w każdym temacie) + narzucać komuś swoje racje, które i tak są niebywale pierdolnięte (jak porównanie tłumaczenia Homepay do tłumaczeń ProfitSMS). Sypiesz sucharami gorzej niż kwejk. Ubóstwiasz tak dotpay, a to jeden wielki chłam. Swoją rację motywuję faktem, iż do wypłaty miałem dość sporą sumę, a przy generowaniu rachunku 70% tej sumy zniknęło, tak samo jak historia SMSów, a kiedy skontaktowałem się z nimi w tej sprawie, to powiedzieli mi, że "tyle zarobiłem", nie mogłem tego w żaden sposób udowodnić - a jednak mogłem! podać ich do sądu, i zaprosić do niego wszystkich którzy wysyłali SMS!

Noooo, chociaż jeden dostrzegł to co ja :)
 
Back
Top Bottom