• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Trudno ,ważne jest to ,że znalazł trochę naiwniaków , a tutaj wszyscy oceniają to negatywnie a tak na prawdę nic w życiu nie osiągnęli tylko siedzą tu 24 h na dobe.
Pozdro narka ! ; )

A chuj Ci za przeproszeniem do tego, co kto osiągnął (mniejsza o to, że zdecydowana większość osiągnęła więcej od Ciebie), jeden siedzi 1h drugi 24h i tutaj też gówno Cie to interesuje.
Nie wiedzę związku pomiędzy negatywną oceną, a osiągnięciami w życiu. Więc morał z tego taki, że sam nic nie osiągnąłeś (a jeśli - udowodnij). Całe nic masz w mózgu, powiem więcej wyglądasz mi na Pana Seweryna, ale urwał, Pozdro narka!
 
@maniek

w innym temacie szczycisz sie 700 players online i uptime 500+ h; podrzuc IP - sa powody do dumy
 
O ja hahahahahaahahhahaha czytam i czytam ten temat i cały czas lezę i kwiczę ja jebie dowidzenia
ps. coś z tym homepay jest chyba nie tak czekam już kilkanaście godzin na zatwierdzenie usługi sms i nadal w zakładce konta pustka ;/
 
Biuro Homepay pracuje do 17, stosowna informacja widnieje na ich stronie, więc zapewne jutro z rana będzie zaakceptowana.
 
O ja hahahahahaahahhahaha czytam i czytam ten temat i cały czas lezę i kwiczę ja jebie dowidzenia
ps. coś z tym homepay jest chyba nie tak czekam już kilkanaście godzin na zatwierdzenie usługi sms i nadal w zakładce konta pustka ;/
Hmm moje zaakceptowane. Jesli w koncie sms masz pustke tzn ze nie utworzyłeś usług, albo utworzyłeś niepoprawnie? Bo ja przed akceptacją usług mam je widoczne, ale ze statusem oczekująca
 
1. nie płaci się za założenie konta, /// w dotpayu z tego co wiem 10 zł
2. dają 50% /// w dotpayu teraz nie wiem ale chyba 46
3. szybsze przelewy do 7 dni /// w dotpayu pisze w umowie do 30 dni albo 21 coś takiego
4.wygląd hp jest według mnie lepszy niż dp. bardziej przejrzysty.

Odpowiedź: czekałem na założenie usługi nowej 10-30 minut
i co tu lepiej wybrać.
 
1. nie płaci się za założenie konta, /// w dotpayu z tego co wiem 10 zł
2. dają 50% /// w dotpayu teraz nie wiem ale chyba 46
3. szybsze przelewy do 7 dni /// w dotpayu pisze w umowie do 30 dni albo 21 coś takiego
4.wygląd hp jest według mnie lepszy niż dp. bardziej przejrzysty.

Odpowiedź: czekałem na założenie usługi nowej 10-30 minut
i co tu lepiej wybrać.

Proponuje poradzić się taty, mamy albo osoby na której będziesz konto zakładał.
 
Hmmm chodzi o to ze mam tam pustkę ;/ nie wiem co moglem zrobić źle już kilka razy próbuje zrobić usługę i za każdym razem świeci pustością? gdy klikam dodaj usługę po uprzednim wypełnieniu wymaganych miejsc przekierowuje mnie na stronę główna panelu partnera <_<
 
A podajesz URL? Klikasz Przeczytano? Identyfikator usługi piszesz DRUKOWANYMI? Innego pomysłu nie mam
 
Ja właśnie taką utworzyłem kopiując dane z obrazka i miałem oczekująca a potem ją usunąłem wpisujesz ELRI1 a nie ELRl1? W ogóle to klikasz "dodaj konto?" :D
 
A z jakiej przeglądarki korzystasz? Wygląda to tak jakby Ci formularz w ogóle danych nie wysyłał, ja używam firefoxa inaczej to już nie pomoge napisz do nich może masz coś z kontem xd u mnie działa poprawnie.
 
Nie ma firefoxa 5.0 :p Mozilla 5.0 a firefox może być co najwyżej (mój) 3.6.18?

EDIT:

//oo jest 5.0.1 pobiore i zobacze czy działa mi w niej
 
Back
Top