• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Czyli w Hompay muszę się w końcu rozliczać z urzędem skarbowym czy raczej nie. Jak to wygląda?
 
Niezależnie czy to Dotpay, Homepay czy Paymedia musisz rozliczać się z urzędem skarbowym raz w roku (na przełomie maj-kwiecień)
 
dziś jest 13 a homepay już zrobiło mi wypłatę :)
najszybsza wypłata jaką otrzymałem więc polecam :)
 
Osobiście jestem od jakis 4 miesięcy z home~.
Jak na razie nie zawodzi mnie, profesjonalna obsługa i szybki kontakt.

Pozdrawiam
 
W Homepay z Tymi Szybkimi Wyplatami to Troche Przesadzili :) , Mozliwe , ze dla tego , ze sa wakacje , ale Czekam juz 3 Tyg Na Pieniadze z SMS :D
 
Brak oczekujących wypłat (dostarczonych rachunków SMS) poza jedną, gdzie użytkownik nie odpisuje odnośnie niepoprawnego numeru rachunku, na który nie można wykonać przelewu (kwota wypłaty poniżej 100 PLN...). Jeśli to Pan proszę zajrzeć do skrzynki e-mail, gdzie pisaliśmy ok. tygodnia temu o podanie poprawnego numeru rachunku - ta osoba również nie odbiera telefonów.
 
Last edited:
Nie to nie ja , bo żadnego e-maila nie mam... Oto Zdjęcie z Mojego Konta , gdzie widać , ze listy zostały dostarczone..

Jeśli będzie trzeba podam ID Użytkownika.

homepayyy.jpg
 
Owszem, to Pan. Proszę edytować numer rachunku, ponieważ brakuje 1 cyfry i przelew jest niemożliwy do wykonania. Czy numer telefonu, który Pan podał należy do Pana? Nie można się dodzwonić. E-maila Pan nie ma, cóż, e-mail został wysłany dnia 08.07.2011 o godzinie 11:06. Proszę sprawdzić skrzynkę SPAM.
 
na pana to trzeba miec wyglad i pieniadze a nie jakas marna setke
 
DotPay juz by go sadem straszyl, a nie sie pierdolil tak jak Wy.
Ale dobrze, ze tak do tego podchodzicie, chwali sie :D
 
Ludzie , lepiej miec te 100zl , niz nie miec nic :p.. Co do Uzytkownika Homepay . Prosze odebrac PW.
 
Sądem? Za co?
Kiedyś (z 3 lata temu) miałem pewien problem z błędnymi danymi do przelewów, rozwiązane bezproblemowo.
Teraz sie troche zmienilo, ja mialem z nimi problem.
Jak tylko cos nie pasuje (nawet mala drobnostka) karza Ci wyslac skan dowodu osobistego.
Tu z tym sadem to byla ironia, ale mnie kiedys straszyli :D
Z nimi trudno sie dogadac, zawsze im cos nie pasuje.
 
No to widać trafiasz na niemiłego handlowca ;)

@down
A już myślałem że tylko mnie tak lubią :(
 
Last edited:
Ja sobie DotPay chwalę, nigdy nie było problemów. Już miałem szukać czegoś z lepszą prowizją, ale byłem leniwy i zwlekałem... a tu ni stąd ni zowąd miły pan z DotPay sam zaproponował 50% na wszystko :) Ale być może są i mniej mili handlowcy.
 
Trochę mylące są te stawki, bo to jest kwota którą otrzymujemy na konto.

A w prawdziwe tak to wygląda:
HomePay - 1.23 zł = 0.50 zł - 19% = ~0.40 zł + przy wypłacie 2.25% pobierane
ProfitSMS - 1.23 zł = 0.40 zł

HomePay - 30.75 zł = 12.50 - 19% = ~10,12 zł + przy wypłacie 2.25% pobierane
ProfitSMS - 30.75 zł = 10.25 zł

Czyli wnioskuję ze ProfitSMS ma większe stawki ?
 
Trochę mylące są te stawki, bo to jest kwota którą otrzymujemy na konto.

A w prawdziwe tak to wygląda:
HomePay - 1.23 zł = 0.50 zł - 19% = ~0.40 zł + przy wypłacie 2.25% pobierane
ProfitSMS - 1.23 zł = 0.40 zł

HomePay - 30.75 zł = 12.50 - 19% = ~10,12 zł + przy wypłacie 2.25% pobierane
ProfitSMS - 30.75 zł = 10.25 zł

Czyli wnioskuję ze ProfitSMS ma większe stawki ?

w profitsms dolicz też podatek, bo on nie jest wliczony do tego co podałeś.. homepay wychodzi korzystniej dla nas
 
Back
Top